• MKV odstranění dabingu - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: MKV odstranění dabingu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - MKV odstranění dabingu

 • Jak odstranit skvrnu od propisky?  Další informace


 • Jak odstranit hlubší škrábanec z displeje Macbooku Air?  Další informace


 • Neznáte jednoduchý video editor na úpravu HD mkv souborů?

  Hledám jednoduchý video editor, ve kterém se dají upravovat HD mkv soubory a přidat zvuk.Když upravuji mpeg soubory, tak používám MPEG Video Wizard.Na úpravu mkv jsem zkusil Avidemux, ale tam je problém, že nejde podrobně pracovat se zvukem (stříhání atd). Potřebuji např. kousek zvuku rozdělit a kousek posunout. Jaký video editor byste doporučili ?

  Další informace


  Méďa (2012) - existuje v kině i CZ dabingu? Dočkám se ho nebo nebude?

  Méďa (2012) - existuje v kině i CZ dabingu? Dočkám se ho nebo nebude?Trailer na film: a href"http://youtu.be/hBhNCGg83BE" rel"nofollow" http://youtu.be/ hellip /a Děkuji za odpověď :)Doplňuji:myslíte že dabing ještě někdy bude?

  Další informace


 • Špatné titulky v mkv  Další informace


  extrakce titulků z mkv  Další informace


  Vypalování mkv na blu-ray

  Ještě bych se chtěl zeptat,jestli na Blu-ray disky můžu vypálit film v mkv a jestli to půjde na normální vypalovačce.DíkDoplňuji:Normální vypalovačku jsem myslel, co mám v počítači už tři roky a vypaluju normální DVD a to asi nebude Blu.ray vypalovačka.Musím se podívat do papírů.Ale Blu-ray přehrávač mám.Dá se v počítači ta vypalovačka vyměnit? A kolik stojí.Dík

  Další informace


  V čem přehrát .mkv Bluray ?  Další informace


  Streamování MKV z HDD do TV  Další informace


  Program TSMuxer pro převod MKV to BD  Další informace


  Problém s přehráváním filmu 720p *mkv  Další informace


  Prevod videa z mkv do avi  Další informace


  Odstraneni dabingu ve filmu  Další informace


  Google - zadost o odstraneni obsahu  Další informace


  Facebook - odstranení účtu a zprávy z chatu  Další informace


  Chybné odstranění souboru  Další informace


  Ako vytiahnut titulky z mkv  Další informace


 • Je správné rozhodnutí ČOI , když zjistí závadné zboží a dá příkaz k jeho odstranění, aby spotřebitel nepřišel k újmě?

  Chápu to, že se ČOI zastává spotřebitelů, kteří nakoupí závadné potraviny, nebezpečné hračky, závadné elektrospotřebiče..., ale nechápu, že když ČOI zjistí u čerpacích stanic závadné PHM, tak majiteli nenařídí stáhnout zboží z prodeje a nenechá je zlikvidovat na vrub majitele a upozorní majitele vozidel v médiích se značným zpožděním?!?

  Další informace


 • Kdy a kde byla poprve použita guma jako školní pomůcka pro odstranění nespávného textu?Děkuji.

  Je to s podivem, že zrod mazací gumy známe zcela přesně. Tento drobný, ale pro běžného člověka významný vynález nese datum 15. dubna 1770. Tehdy autor mnoha známějších vynálezů Angličan Joseph Priestley přišel na to, že guma – tehdy dovážená z Jižní Ameriky –může být použita k mazání tužkou psaných poznámek. Od té doby se mazací pryž vyrábí v různých tvarech, barvách i vlastností (měkké, tvrdé). I když původně byly určeny jen pro mazání stop po tužce, během doby se začaly vyrábět i gumy na inkoust, propisovací tužku a i pro další kreslicí pomůcky (uhel, rudka, pastel).A jak bývá zvykem, i na takovéto “prkotině” se nechá slušně vydělat. Přičinil se o to Američan Hyman Lipman, když si 30 března 1858 nechal patentovat připevnění mazací gumy na druhý konec tužky. Tím vlastně přinutil každého zákazníka, aby si gumu koupil, i když ji nepotřeboval. Samozřejmě, že zákazník musel (a musí dodnes) pokaždé platit plech ve kterém je guma upevněna, jeho povrchovou úpravu, tvarování, připevnění k tužce. To vše po vypsání tužky vyhodí a koupí si to znovu s novou tužkou.Brzy nato se věřilo se, že schopnost opravit chyby není snadné, je třeba opatrnosti studentů.. Přes tyto obavy tužky s gumou byly extrémně populární. (tato věta je z angického zdroje, ale dnes mě zlobí Mozilla, spadla, takže zdroj nemám). a href"http://www.quido.cz/objevy/mazaciguma.htm" rel"nofollow" http://www.quido.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jaký je správný postup pro odstranění přisáté pijavice? Máte s tím nějakou osobní zkušenost?

  Je těch způsobů více? Dokázali byste je také popsat.Já vím jen to, že se nepokoušejte odstranit přisátou pijavici tím, že ji budete pálit nebo posypávat solí. Tím byste ji přinutili zvracet krev zpátky do rány, a ta by mohla způsobit infekci.

  Další informace