• Může někdo v dnešní době založit novou obec či město? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Může někdo v dnešní době založit novou obec či město?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Může někdo v dnešní době založit novou obec či město?

 • Mají v dnešní době cenu půjčovny filmů, když si je každý raději stáhne?  Další informace


  Jaké povolání byste v dnešní době doporučili inteligentnímu studentovi?  Další informace


  Jak by asi vypadala spartakiáda, v dnešní době?  Další informace


 • Jak dlouho je v dnešní době přiměřené šetřit na nové auto?  Další informace


 • Jak může někdo získat povolení ke stavbě domu mimo obec a ještě částí v lese?  Další informace


 • Jaké nejvyšší světelnosti objektivu lze v dnešní době dosáhnout?  Další informace


 • Mám 800tisíc a nevím kde, jak a v čem podnikat, mám v dnešní době šanci na úspěch?

  Zahajte podnikání jen tehdy, když budete mít opravdu velkou jistotu, že si vyděláte alespoň 2x více než v běžném zaměstnání. Musí to být hodně dobrý nápad a počítejte s velmi tvrdou prací. Těch 800 tisíc není na začátek podnikání zase tak moc.

  Další informace


 • Mažou se v dnešní době rozdíly mezi chudými a bohatými?

  Dobrý den,při mých filozofických úvahách jsem došel k zajímavému závěru. I před sto lety byla společnost mnohem více rozvrstvená a dnes už prakticky nejsou žádné rozdíly. Tím myslím:Zcela, až na výjimky, zmizelo formální a drahé oblečení na ulicích (smoking, frak, žaket, Stressemann, klobouky).Všichni mají mobily, auta, byty (tedy alespoň ve městě).Nikdo nemluví vybranou řečí.Všichni mladí chodí do obyčejných hospod pít s přáteli.Všichni, i prezident i Mařena od rybníka, mají FB.Možná znám málo lidí, možná generalizuji, možná na to mám špatný náhled. Řekněte mi.

  Další informace


  Které město považujete za hlavní město Moravy?

  Mám stejný názor jako kolega Drap.

  Další informace


  Kam až zajdou zloději v dnešní době??!

  Viděl jsem na internetu tohle video a nemám prostě slov. Co to má jako být?! To už fakt prostě není možné... a href"http://www.youtube.com/watch?vQVgbomgc-WI" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


  Je i v dnešní době pořád rozdíl mezi západním a východním Německem?

  Neuvedl jste,v jakém smyslu. Ale určité rozdíly mezi nimi jsou.Více se dovíte v odkazech, které jsou z roku 20171. Přečtěte si jeden článek v Reflexu, dovíte se víc a href"http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/82248/nelichotivy-vysledek-vychodni-a-zapadni-nemci-si-ani-27-let-po-sjednoceni-nemysli-ze-jsou-jednim-narodem.html" rel"nofollow" http://www.reflex.cz/ hellip /a 2. Další informace a href"https://www.tyden.cz/rubriky/byznys/svet/chudy-vychod-bohaty-zapad-prumerna-mzda-nemcu-se-lisi-o-590-eur_445038.html" rel"nofollow" https://www.tyden.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jde v dnešní době ještě koupit komiks?

  Zajímalo by mě,jestli jde dnes v trafikách ještě zakoupit komiksy a pokud ano,kolik vůbec stojí dnes? (Čtyřlístek,Ohníček,ABC,Kačer donald,Tom Jerry aj.) děkuji!

  Další informace


  Jak je to v dnešní době s celkovou populací eskymáků a v kterých místech světa mají nejvýšší výskyt?

  Může se eskymák zadaptovat třeba na podnebí Afriky bez nějakých větších příprav nebo je takový náhlý přesun velmi riskantní? Předpokládám, že by se měl postupně přizpůsobovat změnám klimatu a na pár místech při cestě chvíli strvat?

  Další informace


  Co se dá v dnešní době požovat za mravné a co již za nemravné ?

  Existuje nějaké přesně daná hranice, nebo napadají Vás nějaké příklady ?

  Další informace


 • Proč se muž a žena v dnešní době pokouší o děti, když dnešní ekonomická situace je dost problematická ?

  Sice jsem už na toto psal, ale bylo to jak je zde tradice smazáno, ale částečně oprávněně, protože se to přímo netýkalo tématu, ale byla to spíše poznámka pod čarou nebo poznámka stranou, rozšiřující téma, která v učebnicích bývá označena čárou po levém okraji nebo malým písmem na konci stránky.Když žena nechodí do práce tak rodině zmizí jeden plat a mateřská a rodičovská je malá .Školky a jesle jsou drahé, přeplněné, otevírací doba nemusí odppovídat pracovní době rodičů.Zaměstnavatelé nechtěji lidi co se musí starat o dítě a nemají velkou rodinu, že by hlídal a staral se příbuzný a jsou neflexibilní , nemůžou dělat přesčasy.Půlúvazky taky zaměstnavatelé nechtí dávat (ani nevím proč) o práci doma ani nemluvím.

  Další informace


  Je v dnešní době vhodné dávat k Vánocům peníze dětem školou povinným?

  Dobrý den, co si o tom myslíte? Děkuji

  Další informace


  Je v dnešní době mít lepší první děti či svatbu? Někdo se prý raději nebere kvůli penězům na dítě - jak to tedy je? Díky

  Každý si myslím ti na tvou otázku odpoví podle sebe.Já jsem se vdávala protože mám svého manžela ráda přály jsme si spolu bydlet a mět spolu děti .Nikdy by mě nenapadlo si manžela brát kvůli penězům a příjem tvého partnera se nepočítá.Ještě dodám že se to skutečně takto dělá a to proto,protože když jsi vdaná ke všemu co ty pobíráš se počítá manželův příjem když vdaná nejsi tak máš nárok na více peněz.Doplňuji:Větu a příjem tvého partnera se nepočítá jsem chtěla napsat pokud jsi svobodná tak se omlouvám že jsem jí omylem napsala vdané

  Další informace


  Co nabízejí jesle v dnešní době?

  Co nabízejí jesle v dnešní době?

  Další informace


 • Ma v dnešní době význam studovat denní navazující magisterské studium žurnalistiky?

  Když se v daných navazujíích programech jen okrajově věnuje žurnalistice užité v praxi?

  Další informace


  Je v dnešní době ještě luxusní job pracovat jako krupiér?

  Zajímalo by mě,jestli se v dnešní době ještě vyplatí dělat krupiéra v casinu v ČR i v zahraničí,a jestli je práce krupiéra stále tak luxusní i platově jako byla před mnoho lety? Děkuji.

  Další informace