• Myslíte, že přetvářka je základní stavební jednotkou dnešní společnosti? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Myslíte, že přetvářka je základní stavební jednotkou dnešní společnosti?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Myslíte, že přetvářka je základní stavební jednotkou dnešní společnosti?

 • Zakladni kapital spolecnosti  Další informace


  Není dnešní stav společnosti nějak dělen na 2 válčící tábory? Jedni jsou nenapravitelní lháři a zloději-  Další informace


  Myslíte si,že dnešním mladým mužům by prospěla vojenská základní služba?  Další informace


  Myslíte si, že je v naší společnosti hodně takových plyšáčků?  Další informace


 • Poraďte stavební fy.v regionu Chrudim.Kupuju tam dům,který bude potřebovat rozsáhlou rekonstrukci.  Další informace


  Co mám dělat, když stavební úřad neodpovídá?  Další informace


  Cena stavebni dokumentace k RD  Další informace


 • Plánované zrušení příspěvků na stavební spoření. Co si o tom myslíte?

  omezení nebo zrušení příspěvků na stavební spoření je v pořádku. Není žádný důvod k tomu, aby lidé, kteří nemají dost peněz na pravidelné spoření, museli dotovat ty, kteří si peníze tímto způsobem zhodnocují. Možná by mělo smysl dotaci dát pouze spořícím, kteří si opravdu za uspořené peníze zajistí bydlení, ale i to je sporné.Píšu to s vědomím, že toto spoření mám já i celá rodina včetně nejmenších dětí.

  Další informace


  Máte zkušenost se společností ZFP AKADEMIE? www.zfpa.cz Co si o tom myslíte??? MOC PROSÍM O VÁŠ NÁZOR!

  Je to prý nějaká společnost, co radí lidem ve finančním hospodaření, s rodinnými financemi atd. Taky si můžete vydělávat u nich tím, že nabízíte jejich zkušenosti dalším lidem. Prý jen přejdeteřejdou na lepší finanční produkty a můžete/můžou získat od státu spoustu bonusů, úlevy na daních atd. Známa do toho zbantovala mé rodiče a ti do toho bantují mě. Já mám dluhy atd. a nemám náladu na nějaké šaškování atd. Prý se tam jedná i o různá připojištění, která za cca 3 roky stejně budou nutná u všech.. penzijní hlavně.. stát nám prý žádné důchody nedá a budeme muset žít ze svých úspor.. atd. atd. ..já těmto věcem nerozumím a ZAJÍMALO BY MĚ, JESTLI MI SEMINÁŘ A SPOLUPRÁCE S TOUTO SPOLEČNOSTÍ K NĚČEMU BUDE!!.. rodiče mi to chtějí vše zaplatit.. ale zase se někde zavazovat atd. ..nevím, jaký obrázek si o tom mám udělat.. MÁTE NĚKDO ZKUŠENOST?? DĚKUJI!

  Další informace


  Mám stavební spoření již 7 let, připisuje se na něj dále státní podpora?  Další informace


 • Kdo nadaboval reklamu na spoření s liškou od českomoravské stavební spořitelny z roku 2003 - liška a gepard?  Další informace


 • Myslíte, že dnešní děti mají ještě pojem o smyslu a historii Vánoc?

  Mám dojem, že to mnohdy neznají ani jejich rodiče, alespoň co se týká místního křesťanského výkladu. Nejdřív Ježíšek, pak děda Mráz, pak Santa Klaus. Příště Santa Zeman? Co ještě?

  Další informace


 • Co si myslíte o téhle základní desce?  Další informace


 • Může mi zaměstnavatel, který chce provádět v práci stavební úpravy, na tuto dobu nařídit neplacené volno nebo dovolenou?

  Zaměstnavatel chystá na dobu asi 3 týdnů uzavřít pracoviště s tím, že bude provádět po tuto dobu stavební úpravy. Může mi nařídit neplacené volno či dovolenou nebo jde o překážky na straně zaměstnavatele a tudíž mám nárok na mzdu?Děkuji

  Další informace


  Musí být stavební povolení na vyměnu plotu z pletiva na deskový ?

  Mohu opět opravit dohady? - plot je drobná stavba a jeho výměnu je potřebné nahlásit jako takovou na obecním úřadu.Tady ani nejde o nějaké technické podmínky,ale o sousedy. Proto na onom ohlášení musí být vyjádření všech sousedů,zda s takovou výměnou souhlasí.Aby se třeba potomci nehádali o 10 cm pozemku či o vzhledu plotu a pod.

  Další informace


  Chci se rozvést,v roce 1998 sem si založila stavební spoření,o kterém manžel neví.Může to jeho právník zjistit?

  Musela bych při zjištění tohoto spoření dát polovinu peněz manželovi,který má své konto,na kterém má taky slušný obnos?Děkuji za odpovědi

  Další informace


 • Je, nebo není světelný rok (ly) jednotkou času?

  Sice Wikipedie říká, že světelný rok je jednotkou délky a ne času. Pokud někdo řekne, že ve vesmíru ve vzdálenosti 30 tisíc světelných let explodovala hvězda a nyní k nám doletělo světlo, jedná se přeci o časový údaj.Ano, je to ve vzdálenosti 30.000 ly, ale taktéž se ta událost stala před 30.000 lety. Nebo se mýlím?

  Další informace


 • konflikt s emulující CD jednotkou  Další informace


  Jaky nejlevnejsi material pouzit na oplasteni stavebni boudy?

  zatim nejnizsi cenu jsem nasel trapezovy plech cca 160m2

  Další informace


 • Stavební konstrukce - pomoc s otázkami  Další informace