• Není signál u tv - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Není signál u tv. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Není signál u tv

 • Když se herečka nechá zastoupit kaskadérkou a u scény není titulek s upozorněním není to trestný čin podvod nebo podobné  Další informace


 • Jak zrušit zvukový signál u spotřebičů?  Další informace


 • Mám sony Xperia M2 a dneska rano se mi aktualizoval system a od té doby mi nejde signal ani načíst karta sim, co s tím?  Další informace


  Jak chytit signál GPS na mobilu Prestigio 4044 duo  Další informace


 • Kdo se má podle vás zeptat ne chození? A avy se ptéte,když se vám líbí?nebo čekáte na signál?

  Ten z těch dvou, který je od přírody aktivnější, průbojnější. Někdy je to kluk, jindy holka. Nelze generalizovat. Rozhodně není pravda, že by se výhradně měli ptát kluci, zatímco holky jenom čekat, až jim to spadne do klína. (Slyšel jsem často holku nadávat, že dotyčný je snad úplně blbej, že mu dává signály , seč může, a on nic: nikoli, blbá je ona - tak se má sebrat a říct to na rovinu, protože jeho údajná blbost může taky znamenat nezájem...)Doplňuji:pokud jde o mě: ano, sice ne přímo, ale nějakou formou se vždycky zeptám.

  Další informace


 • Proč je to, co je, a není to, co není?

  Je to rána shůry?

  Další informace


  Ctíme dnes snad zásadu kdo není mimoň,není Čech?

  Již delší dobu společně s manželkou spějeme k pocitu, že být úchylem od běžných zvyklostí se stalo projevem dnešní společnosti.My zakonzervovaní jedinci jsme zaplavováni informacemi o dění těchto jinak zaměřených jedinců, o jejich trdlištích a světlých zítřcích.No budiž též tato, z hlediska společnosti nicotná skupina má nárok se jaksi projevovat. Nečiní se však příliš a není již nejvyšší čas je zpacifikovat a vymezit do patřičných rozměrů??Je majorita opravdu povinna až tak tolerovat projevy jejich nadřžení a zříci se zábran, které tyto odchylky dříve úspěšně pacifikovaly?Nefunguje náboženství, nezasahují komunisté, nepůsobí ani dříve platné etické či morální zásady. Je dobře ponechat dění volný průběh....Doplňuji:Měl jsem především na zřeteli enormní nárůst jedinců hlásících se k homosexualitě a podobným úchylkám. Odkrývá se teprve nyní skutečná realita, nebo se spíše jedná o jakýsi módní trend?

  Další informace


 • Nechtěný signal na levných USB zvukových karet  Další informace


  Na základové desce u PC není vstup na grafickou kartu jakto ?? :( je tam jenom integrovaná a ta není dobrá :(

  Nazývej to správným názvem! Jedná se o rozšiřující slot a může tam být buď AGP, PCI-Express 16x do kterého se může zapojit externí grafická karta.Slot PCI je na základní desce většinou vždy a i tam lze zapojit nějakou starou grafickou kartu, ale ta už v dnešní době naprosto nestačí a dnešní grafické karty integrované jsou mnohonásobně lepší.Rozšiřující slot AGP nebo PCI-Express 16x ale základní deska nemusí mít a tím pádem není možné zapojit výkonnější externí grafickou kartu.

  Další informace


  NTSC signál u kamery  Další informace


  Monitor nemůže nalézt signál od PC  Další informace


  Monitor - No signal  Další informace


  Monitor - NO signal  Další informace


  Jak nainstalovat do Lenovo A2010 informace, aby se mně na displeji objevil signál vysílače určitého města nebo obce?

  mam lenovo a2010 jde tam instalovat informace o bunce nislim vysilac signal aby se mi na displeji objevil signal vysilac urcitiho města nebo obec

  Další informace


  Jak je možný, že wifi mi ukazuje výbornej signál, ale žádný data se nenačítaj?

  - router není ochoten routovat váš provoz (viz odpověď Dochy)- mohl by to někdo trochu rozebrat a více vysvětlit?Jinak router je připojenej na síť a vysílá a notesem to 100% taky není ..notes zobrazuje plnej signál a data nikde. Teď to načítá, ale v určitých intervalech to cirka deset minut zase nenačítá vůbec (ale vůbec) a tak furt dokola..

  Další informace


  HDMI 1.3 - pc -> LCD LG TV - ,,není signál  Další informace


  Chytal bych wifi signál, kdybych si koupil 2 wi-fi a kabel od 1 wi-fi bych natáhnul do druhé wi-fi?

  Když mám jednu wi-fi, tak v druhém pokoji už nechytám wi-fi, ten pokoj je už moc daleko - tak kdybych si koupil 2 wi-fi a kabel od 1 wi-fi bych natáhnul do druhé wi-fi, fungovala by?tak to máš pravdu a hlavně děkuji za odpovězení otázky nějak lechce mě otázku nešlo vysvětlit

  Další informace


  ADSL - chci přijímat signál přes wi-fi  Další informace


 • Monitor hlasi- No signal - M&B Warband  Další informace


 • Není zajímavé, že čínský rodinný lékař byl v minulosti placen jen za to, když byl jeho pacient zdravý? Proč už to není?

  Vydělali by si takto i čeští lékaři, kteří ordinují veřejně?

  Další informace