• Je k něčemu podepsaná směnka s razítkem v elektronické podobě? Je možné ji ověřit? Jak? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je k něčemu podepsaná směnka s razítkem v elektronické podobě? Je možné ji ověřit? Jak?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Je k něčemu podepsaná směnka s razítkem v elektronické podobě? Je možné ji ověřit? Jak?

  • Znáte nějaký starý počítačový hry, který prošly zkouškou času a lidi je hrají i teď po x letech v jejich původní podobě?



    Další informace


    Jak ověřit email



    Další informace


    Elektronické pohlednice do mailu



    Další informace


    Dá se mapa koupání, co má být zítra v Lidových novinách koupit v elektronické podobě ?



    Další informace


    Co si myslíte o elektronicke cigaretě?



    Další informace


  • Lze důchodové pojištění vyplatit ne v podobě penze, ale předčasně?



    Další informace


    Jak si ověřit stav živnosti?



    Další informace


    Bianco směnka a zaměstnavatel.



    Další informace


  • TCP, UDP nejde ověřit porty



    Další informace


    Můžou v budoucnu hologramy nahradit naše bližní v jejich podobě?

    Moc se mi ale tato náhražka nelíbí... snad jen to, že by nám nemohli ubližovat. Ale ne všichni, kteří umřeli byli ničemní.

    Další informace


    Jak si ověřit originalitu Cd keye k windows 7.



    Další informace


    Jak ověřit účet na Googlu?



    Další informace


    Jak ověřit zahraniční eshop?



    Další informace


    Ahojky nemáte někdo zkušenosti s tabletem sencor element 10.1?

    zlobí,seká se,nereaguje elektronické pero...

    Další informace


  • Jak se bránit proti rozesílání mé elektronické korespondence?

    Mám kamaráda s kterým komunikuji po různých sociálních sítích o svých starostech a radostech. Jeho manželka si nějakým způsobem zjistila heslo a nejen, že naši korespondenci čte, ale dokonce to kopíruje a přeposílá meilem své rodině a známým. Jedná se mi o mé soukromí a jestli se můžu proti tomu nějak bránit. Je to vůbec trestné? Mám strach o svou rodinu a o tom co si řeknou lidi.Děkuji za odpovědi

    Další informace


    Jak ověřit pravost zásilky (na dobírku)?

    Objednal jsem si na bazaru věc. Domluvil se s prodávajícím na ceně a zaslání na dobírku. Na poště jsem zjistil, ze tam pro mne sice balík je, ale jako odesilatel je tam uveden úplně někdo jiný (i jiné město odesilatele).Dobírka je v rozmezí 1 až 2 tisíce, smluvená cena sedí, ale to je tak jediné... váha by mohla odpovídat. Odesilatel mi o jiném odesilateli nic nesdělil. Jak mám postupovat, věc chci, ale naletět ne.Jak mohu ověřit pravost té zásilky?Může balík otevřít zaměstnanec pošty z pověření údajného majitele (po telefonickém rozhovoru například)? Sakra, asi blbost, co?Díky za jakýkoli názor, radu.

    Další informace


  • Potřebuji si ověřit svůj výsledek, takže prosím o pomoc...děkuji :-)

    Loď Černého korzára vyplouvá v pondělí 27. Září 2010 ve 14:00 z ostrova Pokladů (85o z. d., 0o zem. šířky) po rovníku směrem na západ. Za jakou dobu a který den dopluje na tichomořský Tajuplný ostrov (160o v. d., 0o zem. šířky), pluje stálou rychlostí 50 km/hod? Předpokládejme, že délka rovníku je přesně 40 000 km. Jaký je rozdíl v pásmových časech obou ostrovů?

    Další informace


    Kde se vzalo v naší mateřštině ů? Je ještě v nějakém jazyce použito diakritické znaménko v podobě kroužku?

    „Kroužek je diakritické znaménko, které používá především čeština ve spojení s písmenem U pro označení délky: ů a severské jazyky (švédština, finština, dánština, norština) nad písmenem A: Å což značí výslovnost blízkou zavřenému [o].“ a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Krou%C5%BEek_(diakritika)" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a V češtině máme dvě dlouhá u – s čárkou a kroužkem. Ú zůstalo ve slovech přejatých – túra, kúra atd, někdy s významem“cizosti“. Často se používá i v nářečí - štrúdl, nebo trúba. . Kroužkované u pak v českých slovech uprostřed nebo na jejich konci – kůra, dům, domů, košů atd.Původně ů v češtině neexistovalo – předcházelo mu ó – dóm, kóň, bóh a hradóv,. Toto ó se vyslovovalo se zaokrouhlenými rty – jako /uo/ – duom, buoh, hraduov.Jako to bylo dál? Asi v 16. století se slova s „uo“ začala vyslovovat a psát jako /ú/. Jak to často bývá, objevili se jedinci, kterým se tato změna nelíbila.Tentokrát to byli písaři, kteří místo čárky nad u začali psát malý kroužek - takže původní o zmenšili a přesunuli nad u.. Tento vzdor písařů zplsobil, že malinkaté o nad u jako pozůstatek uo je dnešní ů.Potvrdilo se, že každé zlo je občas k něčemu dobré. Od té doby rozlišujeme pravopis slov domácích a přejatých., pokud jde o dlouhá u.Vl. vědomosti z vývoje jazyka.

    Další informace


    Dá se ověřit jedlost/nejedlost houby i chemickou cestou?

    Například když houba pálí na jazyku, nebo je kyselá, tak to znamená že musí nějak reagovat s jazykem ne? Tedy když je kyselá tak že se nedá žrát, tak by se to dalo poznat podle nízkého PH, a houby nejedlé z jiného důvodu zase jinak, nebo ne?

    Další informace


  • Dá se nějak overit, zda muž, který ji železo, existuje?

    a href"http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/doporucujeme/muz-snedl-letadlo-druhy-zase-pojidal-zelezo.html" rel"nofollow" http://tn.nova.cz/ hellip /a

    Další informace