• Pokud někoho obviním z trestného činu a nepovede se mi můj čin dokázat, může se jednat o křivé obvinění? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pokud někoho obviním z trestného činu a nepovede se mi můj čin dokázat, může se jednat o křivé obvinění?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Pokud někoho obviním z trestného činu a nepovede se mi můj čin dokázat, může se jednat o křivé obvinění?

  • Když podám křivé obvinění na svoji vlastní osobu, můžu za to do vězení?



    Další informace


  • Pokud tento není trestný čin



    Další informace


  • Křivé futra



    Další informace


  • Jak můžu osmažit tak bezvadně cibulku, kterou mi dávají na talíř jako přílohu v thajské kuchyni? Doma se mi nepovede udě

    Doplňuji:lat tak krásně křupavou

    Další informace


  • Krive nohy a sukne?



    Další informace


  • Berou se v potaz u pachatele činu jinak trestného polehčující a přitěžující okolnosti?

    Co když někdo spáchá čin jinak trestný a pak svého činu lituje, omluví se oběti a slíbí nápravu škody? A co když jiný pachatel se dopustí činu jinak trestného a po jeho provedení je naprosto lhostejný k oběti?Bude to pak soud rozlišovat?

    Další informace


    Pokud se někdo dopustí pedofilie u zvířat, jedná se o trestný čin?

    Samotná zoofilie není trestná. Pedofilie u člověka je trestná. Je ale trestná i pedofilie na zvířeti?

    Další informace


    Dopustili jste se někdy trestného činu? Pokud ano, jakého?

    Nikdy mi nic nedokázali a přiznávat se nebudu :-)

    Další informace


    Svěřil by se pachatel trestného činu na internetu, když se mu pohne svědomí?

    Jak velká šance to je? :) a href"http://www.novinky.cz/kri" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a mi/335891- na- nachodsku- shorel- kravin- sko da-je-4-5-milionu.htmlKrátce po nedělním obědě zaměstnal hasiče na Náchodsku požár kravína, který vypukl v obci Borová při českopolské hranici. Všechna zvířata se podařilo zachránit, škoda na majetku ale předběžně činí 4,5 miliónu korun. a href"http://zpovednice.cz/detail.php?statusik803553 orderbyide" rel"nofollow" http://zpovednice.cz/ hellip /a Dobrý den. Včera pozdě večer jsem jel domů vlakem. Byla už tma. Zrovna jsem zastavovali na jedné zastávce, která je téměř uprostřed lesa. Já jsem hrál se sirkami, už nevím proč, no zkrátka jsem zhasl zapálenou sirku, ona ještě doutnala a já ji vyhodil z okna vlaku. Podíval jsem se ven a viděl jsem, jak se tráva začíná oranžovat. Řekl jsem si: Proboha, ono to chytlo! Mezitím se vlak rozjel a já jen pozoroval, jak se pořár rozrůstá ahočí i les. Všimli si toho i ostatní cestující, ale vlak jel dál. Hned jsem začal uvažovat, jak se vymluvím, že já jsem ten oheň nezapálil, protože jsem si myslel, že se podle vyhozené sirky nemůže nic poznat. Nicméně jsem měl strach, že si cestující všimli, že jsem něco vyhodil z okna. Zdálky jsem dokonce viděl, jak plameny oblizují nedaleký kravín plný skotu. To je konec, to bude průser jako hrom... Pak jsem se probudil. Jsem hrozně rád, že to byl jen sen :-)

    Další informace


    Trestnost trestného činu?

    Podle trestního zákona je účast na sebevraždě trestným činem.Takže pokud se zasebevraždím, to mě ještě zavřou?

    Další informace