• Pomozte mi se soustavou! 5/x+y+2 + 4/x-y+3 = 2 a 10/x+y+2 - 8/x-y+3 = 0 [substituční metoda], díky! - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pomozte mi se soustavou! 5/x+y+2 + 4/x-y+3 = 2 a 10/x+y+2 - 8/x-y+3 = 0 [substituční metoda], díky!. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Pomozte mi se soustavou! 5/x+y+2 + 4/x-y+3 = 2 a 10/x+y+2 - 8/x-y+3 = 0 [substituční metoda], díky!

 • Ahoj, prosím, pomozte najít tato hudba, velmi podobné H. Zagorová - Počítadlo lásky, ale beze slov, děkuju  Další informace


 • Nejde mi odstranit tento vir prosím pomozte :)  Další informace


  Koupil jsem si nový mikrák když natáčím přes fraps tak je mě potichu slyšet i přes ten novej POMOZTE!!  Další informace


  Kabel na propojeni repro v audio soustavou  Další informace


 • Hledám plugin - pomozte

  Nevíte o nejakém Synths VST pluginu nebo zvuku do FLStudia 10 - gttýka se to bagpipes (dudy) poradte mi nějaké

  Další informace


  Co mám prosím vás dělat s tímto errorem 503?  Další informace


 • Jak mám urychlit růst vlasů? Rostou mi pomalu. Nějaká metoda? Poraďte prosím.

  (je mi 13 let)

  Další informace


 • Ahoky, prosím rychle pomozte ve středu jdeme do divadla s třídou a chodím na gympl ale nevím jaké oblečení na sebe.Helpp

  ahoj,rozhodne žiadne rifle (hlavne nie modré!).Do divadla samozrejme nepotrebuješ žiadnu róbu ani večerné šaty. Ale nejakým pekným elegantným kostýmom resp. sukňou/nohavicami a blúzkou nič nepokazíš.Určite si ale prosím ťa neber nejaké obyčajné tričko a džíny!

  Další informace


 • díky za odpověd,potřeb bych podob.stránky na.usb hunwai u t.mobile.díky moc  Další informace


  Problém s 5.1 repro soustavou  Další informace


  Nevím si rady pomozte s grafikou  Další informace


  Mám nový počítač a nevím jak dál : prosím prosím pomozte ! rychle

  Dostal jsem skládaný PC. Je to herní bomba - 6 jader procesor, nová grafika Nvidia Gforce ........atd .. a teď má tam být nainstalovaný 30 denni OS a když to zapojím ty kable a zapnu tak ! obrazovka nefachčí :-( když dám do pc CD s instal obrazovky - nic nejede (nechce se to načíst pořád černý obraz) ! prosím vás co tomu je !!????

  Další informace


  Mysql Error - prosím pomozte !  Další informace


  Monstrózní problémy s přehráváním videí na Youtube. Odborníci na IT pomozte :)

  nejdou mi v Opeře přehrávat videa na Youtube ve střední velikosti okna, přitom v Chrome, Maxthonu a Firefoxu to de bez problému. Flash player mám aktualizovaný.Než se mě ten YT přehodil na nový vzhled tak to šlapalo i v Opeře.Kde je problém? Rady, Tipy, Triky :)

  Další informace


  Jak vyřešit přehřívání procesoru intel core quad q9550?

  Dobrý den, mám pc s procesorem intel core quad q9550 a po 15 minutách se pc vypne. já si myslím že to je teplotou, když v biosu najedu na teplotu tak mi to ukáže 84°C což je hondě. mám doma velký větrák který sem zapojil do pc a dal sem ho na chladič na procesoru tak teplota se udržuje tak na 50°C. co mám udělat proto aby sem tam mohl nechat jeden větrák? :D jaký mám koupit větrák na socket 775 aby se teplota udržovala co nejníž? a nechci do toho tolik investovat tak 600

  Další informace


  Acronis True Image - pomozte najít návod  Další informace


  Blbnutí displeje telefonu - prosím, pomozte!  Další informace


 • Simplexova metoda

  Mam za ukol vyresit ulohu simplexovou metodou, ale uloha nema reseni. Jak vypada simplexova tabulka v takovem pripade?Doplňuji:Zvláštní podle me má smysl, divím se ze si ještě nedostal zadny palce. Chtěl sem slyšet, ze se nepodaří vynulovat pomocnou ucrlovou fci.

  Další informace


 • Jak se nazývá tato lékařská metoda?

  Vymyslel to nějaký psychiatr, a sice že se lidem za účelem léčby psychických nemocí navrtal do mozku. Četl jsem o tom i článek na Wikipedii.

  Další informace


 • Metoda smyčkových proudů  Další informace