• Postavil jsem garáž a vevnitř v místě věnce se dělá plíseň. Co s tím? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Postavil jsem garáž a vevnitř v místě věnce se dělá plíseň. Co s tím?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Postavil jsem garáž a vevnitř v místě věnce se dělá plíseň. Co s tím?

  • Co mám dělat? Plíseň.



    Další informace


    RD evidován jako garáž/chata, je problém aby se to v katastru převedlo na rodinný dům?



    Další informace


    Plíseň od souseda, který netopí



    Další informace


    Základy pro garáž



    Další informace


    Stavebni povoleni - garaz



    Další informace


    Garáž - vytápění



    Další informace


  • Co dělat když jsem snědl plíseň ?

    Dobrý den, asi před 3 hodinami jsem snědl 5 krajíčků toustového chleba, na kterém byla plíseň. Takové modrá kolečka. Až u šestého jsem si toho všiml. Co mám dělat ? Vím, že se asi nic nestane, když to je poprvé co jsem snědl plíseň, ale stejně, jistota je jistota. Alkohol nepřipadá v úvahu. Někde jsem slyšel, že pomůže mléko. Jak to je ?

    Další informace


  • Kdybych před tebe postavil toho, kdo ti zkazil život, a zaručil ti, že ti to projde, zabil bys ho?

    Je to z jednoho filmu, možná hádanka je na světě, kdo ví, odpoví.Ale otázka je nastolena a tak se tedy ptám:Kdybych před tebe postavil toho, kdo ti zkazil život a zaručil ti, že ti to projde, zabil(a) bys ho?

    Další informace


    Kdo poprvé postavil na náměstí v Brně vánoční strom a založil tak tradici? Z jakého důvodu?

    Který vědec poprvé předvedl dne 22. 12. elektricky osvícený vánoční strom?

    Další informace


    Kdo postavil záhadnou stavbu porostlou korály? Jde o potopené město?

    V dosud nenavštívených průzračných vodách Tichého oceánu v hloubce asi 12 metrů objevil potapěč hodně staré dílo člověka...Doplňuji:Rynek a Vagra mají pravdu.

    Další informace