• Problemy se stalym restartem - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problemy se stalym restartem. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Problemy se stalym restartem

 • Jsme důchodci,finančně zajištění.Jsou nějaké problémy,když se chceme vystěhovat za dcerou do Austrálie?  Další informace


 • Jak opravit problémy s fotákem mobilu Xiaomi Redmi Note?  Další informace


  Asi před týdnem se mi aktualizoval Android a od té doby mám problémy skoro s každou aplikací. Co s tím?  Další informace


 • Jak je těžké natočit pivo? S čím jsou největší problémy? Jak se to učí, aby se pivem neplýtvalo (nepřetekla sklenice)?

  Je důležité vědět z čeho se čepuje,jestli z malého kegu nebo z velkého tankeru.Na pípě jsou třeba páčky,těmi se reguluje tlak a rychlost protékající tekutiny.Taky je podstatné,jak máte pod pípou sklenici položenou,nebo jak ji držíte v ruce,jak pivo pění a spousta dalšího.Ve finále je to jen o cviku.Kdo si chce pivo vychutnat,měl by si na ně počkat,jinak rychle natočenému pivu spadne pěna hned a ani to pivo není tak dobré.

  Další informace


 • Co nutí lidi, že tahají svoje soukromé problémy do vysílání TV?

  Viz pořady typu Nebezpečné vztahy a pod. Jsou to peníze?Kolik vůbec za takovýto pořad inkasují? Podle mě takovéto problémy do veřejné TV nepatří.

  Další informace


 • Problemy se stalym restartem  Další informace


  Excel – problémy s řešením  Další informace


  Call of Duty WaW-problémy

  Zdravím, mám originální hru CoD 5 a když dám CD do PC, tak se mi nenačte.CD není poškrábany ani nijak poškozené. Nevíte proč ?

  Další informace


  Antivir norton mi blokuje internet, hlásí mi problémy s certifikátem nebo ho pořád vypíná a zapíná, co s tim?

  Zkontroloval a případně bych i opravil nastavení :

  Další informace


 • Jaké jsou problémy spojené se ztrátou občanky?

  Je v dnešní době možné OP nejnovějšího typu zneužít, vzít si na něj úvěr, anebo cokoliv jiného? Pokud se tak stane, jsem asi v pytli a můžu si jít hodit mašli, protože nikoho zajímat nebude, že jsem OP ztratil, že? Co A co vše bude nutné změnit a vyřídit, nepočítám-li nájemní smlouvu, smlouvy o dodávkách energií, s telekomunikačními operátory, s bankami apod? Děkuji.

  Další informace


 • Jaké jsou v ČR aktuální problémy v životním prostředí? Myslím ty hlavní.

  Je jich celá řada, ale v současné době se potýkáme s nárůstem množství elektroodpadu, motorových vozidel, ochranou půdy a s rizikem znečištění povrchových vod léčivy a hormony.Více například zde a href"http://www.nazeleno.cz/zivotni-prostredi-v-cesku-vic-smrdi-auta-a-ve-vode-jsou-hormony.aspx" rel"nofollow" http://www.nazeleno.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak vyřešit problémy s erekcí?

  Dobrý den, mám takový intimní problém, že když se s partnerkou chystáme na klasický sex, tak se mi nedostaví erekce. Má s tím někdo zkušenosti? Může mi někdo doporučit něco co mi na to pomůže (nejlépe nějaké rychlé řešení)? A jak lze sehnat nějaký lék bez předpisu a když je mi 17 let? Nechci se s ní kvůli tomu rozcházet...PS: Myslím že to nebude tím, že by mě dost nepřitahovala, ale spíš jsem hodně nervózní.

  Další informace


  Dobry den chtel jsem se zeptat,ma pritelkyne je tehotna ve 3mesici chut na sex ma ale ma problemy s orgsmem nikdy predti

  nikdy predtim stim problem nemela mrzi nas to a nevime co stim a cim to je???jestli je to tim tehotenstvim???ma uz tri deti a nykdy predtim to tak nemela diky za odpoved

  Další informace


 • Mafia 2 - problém s padáním, restartem  Další informace


 • Je možné studovat dálkovou formou střední pedagogickou školu s problémy zad konkrétně výhřezem ploténky? Děkuji.

  Studium SPŠ se zdravotními problémy

  Další informace


 • Jestliže mám chronické problémy s jednou krční mandlí, je nějaký důvod trhat i tu druhou, popř. i nosní?

  Krční mandle se berou jako párový orgán. Je-li v nepořádku jedna mandle, tak se trhají obě, protože je tu předpoklad, že obě ztratily svou správnou funkčnost. Není však nutné trhat naráz i mandli nosní.

  Další informace


  Jak to dělá jeřábník, když má střevní problémy nebo je nastydlý... Běhá pokaždé dolu, nebo má s sebou nahoře nádobu?

  Mám na mysli jeřáb, který je třeba 30m vysoký a kabinu má nahoře. Nějakou dobu přeci trvá, než jeřábník vyleze nahoru či sleze dolu. A jeřábník je jen člověk, k snídani si dá něco závadného a po té, co vyleze nahoru, přemístí prvních pár fůr materiálu z místa na místo a ejhle! Lehce ho zašimrá v podbříšku a má jistotu, že mu zbývá asi tak 5min. Není přeci efektivní , aby vysilačkou sdelil partě třeba 10 kolegů, kteří jsou dole na stavbě závislí na jeho práci-obsluze jeřábu, že on musí hned dolu a oni tedy musí počkat... Už jen ta cesta po žebřících dolu z jeřábu musí být trochu problém, když se křeč z podbříška přesunula těsně před svěrač... a nebo může být jen nachlazen a rád by močil každých 10minut. Močí jeřábník shora na své kolegy pod sebou? běhá pokaždé dolu na TOI TOI? nebo má s sebou v kabince nádobu pro všechny případy? no a když by měl tu nádobu a přijde na něj ten problém, tak tu nádobu pak jako vezme dolu a jde to vylejt kam to patří?

  Další informace


  Jak léčíte problémy v uších, špatné polykání?

  Zdravím,nevím přesně, co mi je, do pondělka se mi moc čekat nechce, páč to bolí. Špatně slyším na pravé ucho, bolí mě v něm, furt smrkám a špatně se mi polyká. Nějaká rada jak se to dá přez víkend léčit?Díky předem.P.S.: Prosím, nepište mi sem věci jako Pij čaje nebo Lež v posteli . To už dělám dva dny a vyléčila se mi jenom horečka která se zase vrací. Nefunguje to.

  Další informace


  Hrozí zdravotní problémy po vypití 1l piva - tupláka - za pár vteřin?

  Soutěž o rychlosti vypití piva.

  Další informace


  Bolest v pravé dolní části břicha a problémy s erekcí už rok. Máte nápady, co to je a jak to léčit?

  Je mi 20 let a už rok mám takové problémy každý den v kuse,někdy bolí břicho míň,někdy víc,přičemž mi zatím doktoři na nic nepřišli a jsem podle nich v pořádku.Teď jdu na kalonoskopii tak doufám že tam něco objeví.Nápady,co to je a jak to léčit? Děkuji

  Další informace