• Problemy se zvukovkou - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Problemy se zvukovkou. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Problemy se zvukovkou

 • Jak tráví piloti letadel z Evropy do Ameriky čas, kdy letadlo letí na autopilota a nejsou žádné problémy?  Další informace


 • Elektrika-stare a nove vedeni a problemy  Další informace


  Elektricke topeni a problemy s tarify od cez  Další informace


 • Jaké ekologické problémy jsou ve středozápadní Asii?  Další informace


  Ex a poad problemy  Další informace


  Caste menstruacni problemy  Další informace


 • Co nutí lidi, že tahají svoje soukromé problémy do vysílání TV?

  Viz pořady typu Nebezpečné vztahy a pod. Jsou to peníze?Kolik vůbec za takovýto pořad inkasují? Podle mě takovéto problémy do veřejné TV nepatří.

  Další informace


  Byli za komunistů menší problémy s romským etnikem?

  Můžete napsat jak by jste řešili problémy s některými cigány vy.Já si myslím že by se s nima mělo začít hned od narození vychovávat k zodpovědnosti a tak.

  Další informace


 • problém se zvukovkou u ntb asus x53br  Další informace


  Problemy se zvukovkou  Další informace


  Jak na problémy se zapínáním openofficu?

  Dobrý den,nainstalovala jsem si teď originální Openoffice. Když je chci otevřít, vyskočí mi varovné okénko, abych potvrdila, že program může v počítači provést změny. Když do odkliknu, tak se to spustí normálně. Druhý problém je, že když si chci otevřít nějaký svůj starý dokument, tak to nejde a objeví se, že na to nemám oprávnění(nevím, jestli to s tím souvisí, ale jsem správce počítače). Nevíte jak to udělat tak, aby mi se mi přestali zobrazovat obě dvě okénka? Zkusila jsem to odinstalovat, nainstalovat znovu, několikrát restartovat, nainstalovat někam jinam, ale pořád nic.Doplňuji:Tento balíček jsem měla právě předtím, ale stažený ze slunečnice.cz. Tam se mi ale taky začali zobrazovat okna na obnovu a nešly mi otevírat cizí dokumenty.

  Další informace


  HP ProBook 4525s - problémy s GPU  Další informace


 • Counter strike 1.6 problémy při natáčení  Další informace


 • Je mozne pobirat nemocenskou na psychicke problemy? Pokud ano, plati to i pro zkusebni dobu?

  Napriklad kvuli umrti v rodine, kdy clovek od psychiatra dostane papir, ze neni na nejaky cas schopen vykonavat praci. Nebo jak jsou tito lide chraneni ?

  Další informace


  Jak bojovat s problémy s učením ?

  Dobrý Den,chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá potíže s učením a jestli už to někdo nezačal nějak řešit. Moje učení už zkrátka od mého mládí je špatné.. Špatně jsem si pamatoval barvy a další takové základy. Potom jsem zjistil že mám dislexii. A taky jsem zjistil ve článku, že se musí s dítětem učit společně a taky musím mít dostatečný klid, jelikož je fakt že mám také problémy se soustředěním. Bohužel na základní škole jsem se moc neučil a moje matka zanedbala tyto pomocné věci které jsem zrovna četl ve článcích a vzdala to. Říkala mi že to semnou bylo hodně těžký, ikdyž ona to taky nemá moc lehké. No zpět k tématu.. Teď jsem na střední průmyslové škole, ikdyž mi psycholožka vůbec nedoporučovala maturitní obor, ale výuční. Nechci to vzdát, chci dále bojovat. Na střední co jsem 1 rok jsem se dost změnil. Změnil jsem úplný pohled k učivu, baví mě to. Rád bych vystudoval třeba i vysokou školu, ale propadl jsem na konci prvního roku z matiky a češtiny. Mám teď celé prázdniny doučování z matiky a také jsem našel lepší způsob učení literatury, snad to nějak zvládnu. Zarazilo mě když jsem teď dělal tréninkový test z matiky pro učně a skoro jsem z toho nic nevypočítal což mě zarazilo když už se celkem dlouho doučuji a baví mě to a doučovatelka je fakt skvělá. Proto bych se chtěl zeptat jestli někdo neměl podobný problém a popřípadě jak tento problém řešil.Děkuji za odpověď.Doplňuji:POZOR ! IQ mám nadprůměrné..

  Další informace


 • Jak na problémy se zády? Asi jsem si nachladila ledviny, nemohu se ohnout. Jak dlouho trvá léčba?

  Ahoj, asi jsem si nachladila ledviny, protože mě to bolí přesně na místě, kde jsou. Horší je, že to vede do celých zad i nohou. Nemůžu se pomalu ani zvednout a ohnout už vůbec... Co mám dělat, aby to přestalo, a jak dlouho to asi bude trvat?

  Další informace


  Co jsou třísla na lidském těle, že s nimi má jaromír Jágr problémy?

  Lidově řečeno třísla jsou slabiny. To už je snad pochopitelnější. Třísla jsou u profesionálních sportovců extrémně zatěžována a je vyšší riziko i tříselné kýly.

  Další informace


  Chodíte k doktorovi tehdy, když máte zdravotní problémy, tehdy, když jsou v zárodku, nebo preventivně?

  Jen se zdravotními problémy, od nichž si nelze pomoci jinak, a teprve poté, co selže alternativní léčba. Což je tak málokdy, že mezi jednotlivými návštěvami pravidelně zapomínám, jak moje paní doktorka vypadá.

  Další informace


  Bolest v pravé dolní části břicha a problémy s erekcí už rok. Máte nápady, co to je a jak to léčit?

  Je mi 20 let a už rok mám takové problémy každý den v kuse,někdy bolí břicho míň,někdy víc,přičemž mi zatím doktoři na nic nepřišli a jsem podle nich v pořádku.Teď jdu na kalonoskopii tak doufám že tam něco objeví.Nápady,co to je a jak to léčit? Děkuji

  Další informace


 • Chameleon jemenský - 2 problémy, poradíte?

  1) Začal bych tím, že mám chameleona jemenského zhruba 7 měsíců a nedávno jsem objevil, že se tam začínají množit takoví malí potvory (faraoni). Bojím se použít nějaký postřik a pokud bych terárko vyčistil, tak se tam znovu objeví. Co s tím?2) Dnes jsem mu koupil malého švába, asi 2cm, vložil ho do terárka a on chvíli běžel a pak se zahrabal do podestýlky, snažil jsem se ho vyhrabat, ale už jsem ho nenašel. Jak ho vylákat ven nebo jak ho nejlépe najít? Nechce se mi terárko znovu celé vyndávat a čistit, nedávno k tomu proběhlo.

  Další informace