• Proč má hokejový stadion v USA jiné rozměry než v Evropě? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má hokejový stadion v USA jiné rozměry než v Evropě?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč má hokejový stadion v USA jiné rozměry než v Evropě?

 • Tak čí je ten stadion ?  Další informace


  Musí mít obálka pro obyčejné psaní patřičné rozměry?  Další informace


 • Rozměry pneumatik nesouhlasí s údaji v TP  Další informace


  Rozměry pneu na disky?  Další informace


  Proč měl spínač ventilátoru naftových felicií jiné polohy než spínač ventilátoru těch benzinových?  Další informace


 • Koupě dveří - rozměry?  Další informace


 • Proč tolika lidem vadí, když se řekne, že ČR je ve východní Evropě?  Další informace


  Proč je v USA oproti Evropě tolik pěkných míst?  Další informace


  Mohou být USA jiné než prozápadní?  Další informace


 • Proč už dlouho nebyla v Evropě válka?

  Né že bych chtěl válku v evropě nebo někde jinde ve světě ale není to náhodou tím že kdyby náhodou třeba USA začala utočit na mexiko tak státy které jsou v OSN(a v dalších organizacích které jsou proti válkám) by zautočili na USA protože USA si začalo.

  Další informace


 • 2 server CPU Xeon z USA čím nejlevněji poslat z USA do České Republiky ?  Další informace


 • Má foto na občanský průkaz stanovené rozměry a styl portrétu osoby?

  No jasně. Dané jsou jak rozměry fotky, tak i některé vlastnosti portrétovaného (nesmí mít černé brýle, musí se dívat do objektivu, nesmí mít otočenou hlavu, neměl by mít pokrývku hlavy atd).Přesný informace jsou tady: a href"http://www.azfoto.cz/sluzbyrukazove_fotografie" rel"nofollow" http://www.azfoto.cz/ hellip /a sjeďte skoro až dolů na část Jaká kritéria musí splňovat fotografie na občanský průkaz?

  Další informace


 • Nevíte kde je nejbližší hokejový klub kde hrají i holky od Mladé Boleslavi?

  Moc vás prosím.Doplňuji:Nebo nevíte jak a jestli se dá hokejová třída holek založit?

  Další informace


  Narodni stadion bude ci ne?  Další informace


  Jaka je nejmensi stupenka na chelsea stadion?

  Oficialni stranky jsou a href"http://www.chelseafc.comdiky" rel"nofollow" www.chelseafc.comdiky /a vsem

  Další informace


 • Jsou všechny duhy stejné, pokud se jedná o rozměry?

  Byla tady otázka, zda je duha kulatá. Pokud je kulatá, což připouštím, a vzniká tím že prší a současně svítí slunce a pořadí barev je stále stejné, nabízí se otázka, zda jsou všechny duhy stejné. Zda mají stejný průměr (pokud se jedná o kruh) nebo ohnisko, pokud se jedná o elipsu nebo parabolu. Objevuje se duha vždy ve stejné výšce, respektive jaké faktory ji ovlivňují? Bude duha dnes v 15:00 nad Prahou stejná jako duha před dvěma roky někde v poledne na Madagaskaru a pod? Duha je důkaz toho, že bílé světlo je složené a rozkládá se pouze jedním způsobem (jedno pořadí barev). Proto by měla být každá duha stejná? Souhlasíte nebo ne? Děkuji za názory, zkušenosti.

  Další informace


 • Existuje nějaký online kalkulátor na cenu stavby ( když zadám rozměry domu, materiál a tak)?

  Doplňuji:A jak se tedy jmenuje ten program?

  Další informace


 • Malé pánevní rozměry....

  Dnes jsme si ve škole v lekci porodní asistence měřili pánevní rozměry a vyšli mi dost malé pánevní rozměry. Byla jsem docela zděšená. Jsem docela malá a drobná, tak jsem to i čekala, ale furt jsem ve skrytu duše doufala, že to bude jakorát. Takhle se začínám bát, že nebudu moc rodit přirozeně... Sice mě naše lektorka uklidnovala, že zase budu mít malý dítě, ale stejně jsem z toho uplně smutná...Měl někdo stejný problém a porodily jste? Jak velké jste měly dítě?Doplňuji:Jen pro Popelku: Pánevní rozměry se měří vnitřně a zevně a také ultrazvukem. My jsme měřili zevně pelvimetrem. Vnitřně ještě ne :-). Pánevní rozměry si doma nezměříte, ale pokud řeknete svému gynekologovi, který je ochotný, mohl by vám je změřit na preventivní prohlídce, když vás to zajímá... Jsou to čtyři hodnoty, distancia bicristalis (vzdálenost hřebenů kyčelních), distancia bispinalis (vzdálenost trnů kyčelních - pod hřebeny), distanica bitrochanterica (vzdálenost chocholíků na stehenní kosti - nejširší místo boků), a konjugata externa (spona stydká a místo na páteři). Skutečně vám je správně změří pouze lékař nebo porodní asistentka. :-)Jinak děkuji za názory. Snad teda porodím nějak. Nechtěla bych císařský řez, to opravdu ne.Jinak ta paní si asi pro partnera nechtěla zničit pochvu, ne dělohu. Děloha zajisté po SC zničená bude. :-)Zdravím a hezký den.

  Další informace


  Je zdravotnictví v Americe jiné než v Evropě?

  Zajímalo by mě jak a v čem se od sebe celkově liší zdravotní systém a zdravotní péče(zubař, operace, oční, těhotenství, porod aj.) v Americe oproti tomu v Evropě. Děkuji.

  Další informace


 • Rozměry gum - JAWA  Další informace