• Proč má Mlok skvrnitý binomické jméno Salamandra salamandra, když je čeleďi Salamandridae čili jméno není čeleď/ rod? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má Mlok skvrnitý binomické jméno Salamandra salamandra, když je čeleďi Salamandridae čili jméno není čeleď/ rod?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč má Mlok skvrnitý binomické jméno Salamandra salamandra, když je čeleďi Salamandridae čili jméno není čeleď/ rod?

 • Není věnovaná větší péče pejskům než lidem na ulici? Vybavení domácnosti technikou svědčí o blahobytu, ale není to málo?  Další informace


  Má někdo příbuzný z Vaší rodiny jméno Petra? Líbí se Vám to jméno?  Další informace


  Je čtení mezi řádky pátráním po smyslu napsaného? Není někdy důležitější to, co není napsané, než co napsané je?  Další informace


  Co myslíte? Jde o diskriminaci žen, když se v oslovení používá jen mužský rod? Milí čtenáři, vážení posluchači...  Další informace


 • Do jaké teploty otopné vody kondenzační kotel kondenzuje čili má největší účinnost?  Další informace


 • proč se tolik uživatelů ptá jak vzniklo jméno když to jde lehce najít na google?

  a href"http://aba.wz.cz/jmena.htm" rel"nofollow" http://aba.wz.cz/ hellip /a Doplňuji:Beaes to je jen jeden odkaz našla jsem odkazů tolik že bych našla určitě i vaše jméno

  Další informace


  Proč je stát Izrael v kvalifikaci na EURO 2012, když není v Evropě?

  K předchozí odpovědi doplním jeden zdroj, odkud čerpal uživatel. a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/UEFA" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Pokud čerpáte z nějakého zdroje, uveďte tento zdroj a nechte uznání tomu komu patří .

  Další informace


  Od kdy se vládnoucí rod v Čechách od konce 9. do začátku 14. století začal nazývat Přemyslovci?

  Přemyslovci se zřejmě sami sebe takto neoznačovali, i když jiné rody (Slavníkovci, Vršovci) ano. Jak se nazývali Přemyslovci?Doplňuji:Otázka nezněla, kde se Přemyslovci vzali,navíc báje o Přemyslu Oráčovi jsou jistě zcela vymyšlené (snad Kosmou?), ale kdy byl do historie uveden pojem Přemyslovci.

  Další informace


 • Proč třeba na serverech doma.cz, krasna.cz není upozornění, že server je od 18 let, když tam píšou o rozmnožování?

  Přece články jak dosáhnout orgasmu, jak se uspokojit sám , nejsou vhodné pro menší děti (10 a více let)

  Další informace


  Proč se platí poplatek za popelnice zvlášť, a není prostě nějak zabudovaný do daní, když ho stejně platí všichni?  Další informace


  Proč není vláda obviněna z uzurpace moci, když už vládne sedm měsíců bez důvěry?

  K uzurpaci moci není přece potřeba žádný vojenský zásah. V roce 1948 to tak podobně také bylo a je jasné že šlo zcela jasně o uzurpaci moci.

  Další informace


  Když mi soused převezme balík a nezkontroluje ho jestli není poškozen, jak se mám právo bránit když věc nefunguje?

  Navazuji na předchozí dotaz s přepravními službami.Co když potřebuji, abych na dokladech figuroval já jako majitel, např. kvůli exekucím, tak nemůžu věc napsat na někoho jiného.Ne každý má v baráku někoho na koho se může spolehnout.Když to převezme někdo jiný pro mě je risk že mi to zapře a nechá si to. To je zbytečný risk, zvlášť když bydlíte v domě kde jsou dost problémoví nájemníci.Víkend kdy je člověk doma je nejjednodušší řešení.

  Další informace


  Když mi není ještě 15 let (brzy bude), vydají mi na poště zásilku, kterou jsem si sama na své jméno a adresu objednala?

  Třeba při předložení pasu? Rodiče se totiž nesmí dovědět, že jsem si něco objednávala.Doplňuji:A co kdybych se třeba pošťačce vymluvila, že je to třeba dárek k bratrovým narozeninám, který jsem mu koupila a s rodiči už bohužel nedojdu, jelikož jsou zrovna v práci a další den jedeme třeba na celé prázdniny pryč, někam za rodinou v zahraničí?

  Další informace


  Kdyz se jako chlap prejmemuju, budu muset vyplnovat kolonku rodne jmeno? Kdyz nevyplnim, stane se neco?

  A bude to rodne jmeno zapsane nekde v dokladech, napr. Op?

  Další informace


 • Kdyby běžec doběhl první blízko k cíli, ale padl a zůstal ležet půlkou těla za čárou a půlkou před čárou, tak nezvítězí?

  Musí být vítěz celým tělem za čárou, či se jí stačí nějak dotknout?

  Další informace


 • Proč se v českém jazyce určuje druh pád číslo rod vzor? (atd)  Další informace


  Má klasický rabování nějakou souvislost/spojitost s raby čili otroky?

  Rabové a rabování.

  Další informace


 • Proč když si spálíme prst nebo si ho chceme jen zchladit šaháme na ušní lalůček?Vždyt není studený.

  Tak to teda slyším prvně. Jako jen na svůj nebo i na cizí? To jsou mi věci.Já pamatuju jak jednou babička smažila v troubě kuře a když ho vyndávala, tak se tam nějak nachomejt brácha, babička škobrtla a vylila mu horkej olej z pekáče na ruku. Brácha řval jako tur, poskakoval namístě a bábrle ta se z toho mohla smíchy potrhat. Tohle kdybych tenkrát věděl, tak sem bráchovi řek ať si to dá lalůček, místo té mojí škodolibé průpovídky že poctivýho nepálí .

  Další informace


  Není zajímavé, že čínský rodinný lékař byl v minulosti placen jen za to, když byl jeho pacient zdravý? Proč už to není?

  Vydělali by si takto i čeští lékaři, kteří ordinují veřejně?

  Další informace


 • Rod brouka  Další informace