• Proč má Václav Upír Krejčí ve svým jméně to Upír? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má Václav Upír Krejčí ve svým jméně to Upír?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč má Václav Upír Krejčí ve svým jméně to Upír?

 • Proč si žáci ke svým učitelům dovolují čím dál tím víc?  Další informace


  Na co umřel Václav Havel?  Další informace


  KONKLÁVE:Když se kardinálové shodnou na jméně normálního člověka-katolíka, může se stát papežem ?  Další informace


  Dámy, manželky, taky zakazujete, svým partnerům, manželům se zouvat jako ve filmu Slunce seno erotika ?  Další informace


  Co se stane, když upír kousne vlkodlaka?  Další informace


 • Jaký má smysl u řidičů kamiónů kontrolovat kotoučky doby jízdy, když mohl papírově odpočívat, ale jezdil svým autem ?  Další informace


 • Svadlena krejci v Praze ceny? nebo Hodonin  Další informace


  Byla nazývána královnou módy, a se svým progresivním myšlením se stala módní revolucionářkou. Víte o koho jde?

  Narodila se ve Francii v roce 1883, vztah k módě získala prostřednictvím své tety, které pomáhala v obchodě s oděvy a brzy se stává velmi schopnou a uznávanou dámskou krejčovou.Po večerech zpívala v nočních podnicích a kavárnách, aby si přivydělala, tam také získala svou přezdívku. Prohlásila...„Není ošklivých žen jsou jen ženy, které se neumějí udělat krásnými.“Víte o kterou ženu jde?Jaké kousky do dámského šatníku uvedla?

  Další informace


 • Mel spisovatel Vaclav Erben deti?

  Pokud vím, ne...Respektive - k žádným se ´nepřiznal´...-)

  Další informace


  Kdo byl Václav 98?

  Doplňuji::):):):):):):):):):)

  Další informace


  Jsou někde k nalezení fotky jak vypadal Miloš Zeman a Václav Klaus jako dítě?

  a href"http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/345737/jak-dobre-znate-sveho-prezidenta-udelejte-si-k-jeho-narozeninam-test.html?kapitola343139" rel"nofollow" http://www.blesk.cz/ hellip /a a href"http://i.idnes.cz/08/053/cl/VED235f6b_Vaclav_Klaus.jpg" rel"nofollow" http://i.idnes.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jakou/kterou skupinu lidí svým přístupem a chováním vlastně oslovuje Miloš Zeman??

  Jsem hňup, primitiv, společenský análfabet a lopata , přesto však Milošovi nerozumím, nechápu ho, jeho jednání, vyjadřování, řeč těla, úsměv, nic, takže, jakou/kterou kulturu dle vás Miloš vlastně oslovuje? Nechci uvěřit, že Miloš táhne právě ty, kteří jsou přesným opakem mne, většinou tedy intelektuály a pod., to mi nikdo nenamluví, přeci jen trochu (fakt jen trošičku) vnímám a cítím a nevěřím, že Miloš tedy patří do toho druhýho tábora - do poměrné skupiny jedinců, kteří se nikdy v životě nedotknou silniční frézy...Dalo by se tedy nějak popsat, co za skupinu, či sortu občanů táhne a ohromuje Miloš? Kdo jsou ti, kdo obdivují, či nedejbože uznávají jednání, chování, osobnost a možná existenci Miloše Zemana?Nechápu to, nechápu, vysvětlete...I kdyby Miloš byl já, tak já se držím v pozadí a tím nad tou figurou opětvítězím a získávám navrch , takže jen tak bokem pro rejpaly- na to jsem se tady neptal )- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -Dovolte ještě podotázku pro definitivní pochopitelnost otázky (pokud něco podobnýho vůbec fyzikálně existuje, podobně jako třeba Dopplerův jev), tedy-kolik životního času vezme občanům (s OP!), volících Miloše, než zcela pochopitelně a zřetelně pochopí svou vlastní nepochopitelnost?Anebo něco nechápu? )))))

  Další informace


  Jak se jmenoval spisovatel, který se proslavil svým kontroverzním románem?

  Spisovatel (11. září 1885 - 2. března 1930) byl přední představitel anglického realismu v literatuře.Proč byl jeho román v době svého vzniku zakázaný? Kdy se objevil u nás? Znáte jej?

  Další informace


 • Jakým způsobem lze sdílet s kolegou objemný soubor nahraný na Google Drive pod svým emailovým účtem?

  Nepoužívám, ale odpověď najdeš zde:

  Další informace


 • Kdy a za jakých okolností může dítě disponovat se svým sirotčím důchodem, pokud má nařízenou ústavní výchovu?

  Disponovat může v plnoletosti. T.j. po dosažení 18let, nebo zplnoletnění soudem.Doplňuji:Obecně řečeno disponovat může poručník, který je určen do 18 let. Poručníkem může být fyzická osoba nebo organizace.

  Další informace


 • Dovolujete svým dětem, aby si do školy, braly tablety, notebooky, fotoaparáty, MP4 přehrávače (o mobilech nemluvím) ?

  Mobil dítě potřebuje, aby jste ho mohli zkontrolovat jestli se ze školy vrací OK, když jste v práci.Mě škola nechtěla notebook dovolit, aby mi jej kluci nezničili a škola to nemusela řešit.

  Další informace


 • Proč se ve slově vampýr píše Y,v anglickém slově vampire I a ve slově upír měkké I?

  Děkuji za vysvětlení.

  Další informace


 • jak se jmenuje ten minecraft server kde můžeš být upír, gremlin, anděl atd. :)

  Např. Vampire od ČeskéhoPařana. Bohužel už ale neexistuje.

  Další informace


  Dva otcové dali svým synům peníze,jeden dal svému synovi 1000kč,druhý 500kč,počet korun obou synů se zvětšil o 1000kč.

  PROČ JEN O TISÍC KORUN,TO JE OTÁZKA

  Další informace


 • Prodal Václav Havel náš ostrov ?

  Na internetu jsem našel fakt který zní takto„Po pádu SSSR nám patřil ostrov v Severním moři, který Václav Havel prodal za 1/10 000 000 ceny úložiště ropy, které tam bylo později nalezeno Co je na tom pravda ? Jestli to pravda je, jak se ten ostrov jmenoval ?Doplňuji:Odkaz: a href"https://www.facebook.com/faktyczskhotos/a.197653347099026.1073741828.197623210435373/299560466908313/?type1" rel"nofollow" https://www.facebook.com/ hellip /a

  Další informace