• Proč policajti hází do opičích klecí kousky Romaduru? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč policajti hází do opičích klecí kousky Romaduru?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč policajti hází do opičích klecí kousky Romaduru?

 • Proč lidé darují jmelí a proč si ho dávají do příbytků?  Další informace


  Co neodmyslitelně patří k romadůru  Další informace


 • Proč je ve 3D brýlích jedno sklomodré a druhé červené? Proč nemají stejnou barvu?

  Vzhľadom na to, že 3D obraz sú vlastne 2 2D obrazy v jednom obraze (TV obraz je vlastne len dvojrozmerný, nie plastický, obraz) s farebným posunutím (pohľadu pravého oka a pohľadu ľavého oka) čo vytvára tzv. priestorový obraz. Aby ste takýto obraz mohli pozerať naraz oboma očami, musia byť pred nimi aj patričné filtre, aby každé oko vnímalo len obraz preň určený. Tieto pohľady sa následne v mozgu zmiešajú a až vtedy vytvárajú ten správne priestorový obraz.Doplňuji:odkazy v diskuzii

  Další informace


 • Proč se hází do šampaňského jahoda?

  odkud se to vzalo? a ta jahoda se pak jí nebo to je jen dekorace nebo proč?

  Další informace


  Jak z čokoládové polevy vytvořit čokoládové kousky na pečení (třeba v cookies)?

  Mám a href"http://www.tortickovo.com/fotky17215/fotos/gen320/gen__vyr_729dark-chocolate-chips992.jpg" rel"nofollow" http://www.tortickovo.com/ hellip /a a z toho chci vytvořit a href"http://www.cukrar-shop.wbs.cz/eshop/foto/581/581252_o_0.jpg" rel"nofollow" http://www.cukrar-shop.wbs.cz/ hellip /a Stačí polevu roztavit a rozkapat na pečicí papír, nebo mám polevu roztavenou ještě něčím naředit? Třeba jen nečím, co by mi pomohlo to lépe rozkapat?Doplňuji:rozlámat to jde hodně blbě a není z toho ten stejné výsledek....(@arygnoc to není odpověď na mojí otázku ))

  Další informace


 • je to u převratů vždy tak, že jeden mluví a druhý hází kamenem?

  zažili jste z historie, že by přímo řečník ve vypjaté situaci házel kameny nebo střílel?

  Další informace


  Využíváte služby kniha ve vlaku a našli jste v ní nějaké zajímavé kousky nebo naopak něco sami přidali?

  Nevím jak moc je toto aktuální info dle wiki, ale případně se k němu můžete vyjádřit i co si o tomto projektu myslíte? Možná je tato služba už v mnohem více městech? Zahlédli jste jí i někde mimo dole zmíněné místa?Kniha do vlaku je projektem několika knihoven v České republice, jehož cílem je propagace literatury, knihoven a služby cestujícím.Projekt Kniha do vlaku se nachází na nádražích v Českých Budějovicích, Havlíčkově Brodě, Chlumci nad Cidlinou, Kutné hoře hl.n., Mostě, Strakonicích, Brodku u Přerova, Přerově a Slaném. V Praze tuto službu začala na stanici v Dejvicích nabízet na začátku roku 2016 pražská Městská knihovna.Projekt je založen na volném půjčování knih a možnosti vrátit je v kterékoli jiné zúčastněné stanici.

  Další informace


  Proč ateisté slaví vánoce a proč se cpou i na půlnoční?

  Doplňuji:hups :-),už to vidím...malý v

  Další informace


  Jaký máte důvody proč věříte a proč nevěříte v boha? Já vim proč nevěřim ale zajímaj mě i vaše názory.

  Víra či nevíra v Boha je podle mne velice intimní otázkaa nesluší se na ni (stejně jako na důvody) ptát.Vztah člověka k Bohu by měl být jenom mezi člověkem a Bohem,podle mne nemá nikdo právo mezi ně vstupovat (včetně církví).

  Další informace


  Jak se ježek v kleci stal odznakem Velkého Vonta?

  V ději knih Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří se vinou dva historické příběhy - počátky vontství z kroniky Vontů, a příběh o Janu Tleskačovi z jeho deníku. Kdy se tyto dva příběhy protnuly, že se ježek v kleci stal odznakem Velkého Vonta?Doplňuji:Ale jak vešel ježek ve známost? Proč se stal takovým fenoménem? Je dost nepravděpodobná představa, že někdo spadne a někdo jiný si řekne: hele, on má nějakou hračku, to by byl dobrý odznak Velkého Vonta.Něco muselo zapříčinit, že měl někdo důvod jej mrtvému Tleskačovi sebrat.

  Další informace


 • Rapget 1.41 - najednou hází špatný odkaz a chyby  Další informace


  Proč jsou ženy považovány za něžné pohlaví? Proč jsou ženy upředňostnovány k přežití místo mužu?

  Protože jsou od nepaměti důležitější, houževnatější a přizpůsobivější

  Další informace


  Hra hází hlášku o nedostatečném výkonu, ale...  Další informace


 • Proč je vymítání ďábla nezákonné a proč ho může ho provozovat jen kněz nebo někdo z církve?

  Podle jakého zákona nebo jaké jiné právní normy je to nezákonné? Co se týká víry, tak můžeš dělat co chceš, jen nesmíš, zasahovat do práv jiných živých lidí. Ďáblovi do práv klidně zasahuj:-))) Klidně vymítej:-)))

  Další informace


  Můžou policajti stražit pasti?

  Např. domluvit se s majitelem nějakýho obchodu, aby nechal pootevřený dveře a pak si počkat na lidi, co si toho všimnou, a pokusej se odtamtaď něco ukrást?

  Další informace


 • cítí se kytka v květináči jako pták v kleci?

  nebo je to spíš naopak?

  Další informace


 • Název hry při které se hází takovou divnou aerodynamickou věcí

  Ahoj, nevíte jak se jmenuje taková sportovní hra nebo pomůcka k té hře? Hází se při tom takovým míčem , co ale nevypadá jako míč, má aerodynamický tvar a vypadá spíš jako miniraketka nebo ryba :D. Neví někdo? Prosím..

  Další informace


 • League of Legends-padá na netbooku a hází Bug Splat  Další informace


 • Koupili jsme Roselu penan, proto se ptám, zda se může chovat v bytě v kleci. Dá se ochočit, nebo naučit mluvit?

  Ano, dá se chovat bez problémů i v bytě, pokud ji vytvoříš vhodné podmínky. I rosely se občas naučí pár slovíček. Ne však každá a na žádné velké mluvení to nebude.

  Další informace


  Chci si pořídit Aymaru pruhovanou,ale nedočetla jsem se jestli může žít v kleci sama nebo jestli potřebuje kamaráda.

  Doplňuji:Děkuji a chci se ještě zeptat jestli neznáte nějakého dobrého chovatele? A jak velká klec pro jednoho? Všude totiž píší jinou velikost..

  Další informace