• Proč tak lidí šílí ?! - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč tak lidí šílí ?!. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč tak lidí šílí ?!

  • Proč když smrkám do kapesníku tak potom mám v puse hleny. Nevíte náhodou proč je ta mám když jsem je tam předtím neměl.



    Další informace


    Proč když se protahuji ( doma ) na guači tak vydávám zvuky, kopu nohama atd.děláte to taky ? A proc to dělám ?



    Další informace


    Také se vám jednou za čas stane v prostředí lidí, že se nějak ztrapníte až tak, že jste pak považováni za blbce?



    Další informace


    Proč když napíšu anketu, tak se mi ty možnosti tak nesmyslně seřaděj?



    Další informace


    Proč se lidi pořád topí? Proč lezou do vody, když neumí dobře plavat?



    Další informace


  • Proč je každou neděli před markety Plus a Penny tolik neupravených lidí se psama a pivem v plastu?

    ... to je nějaká akce? Anebo soutěž?Jugar- a je to nějaká akce? Vypadá to, že maj ty historický šaty, ale nikdy nemaj zbraně jako řimbuchy atd., jenom ty divný psy- mopse atp. ..nevíš o tom víc?

    Další informace


  • Proč když něco okopírujete z internetu, případně použijete něčí myšlenku, tak proč nedáte odkaz?

    V poslední době se to dost objevuje.1. Buď přesnou odpověď znám, odkaz neuvádím.2. Někdy také znám, ale nechce se mně odpověď formulovat, proto uvedu odkaz. Tazatel se může přesvědčit o správnosti.3. Odpověď neznám, ale převezmu z jiné stránky, uvedu odkaz.Neodporuje pravidlům pro vkládání Odpovědí.

    Další informace


  • Kolik tak lidí vystoupí za 1 rok na Mount Everst? -iv-

    V roce 2003, pri vyroci 50 let od prvni pokoreni Hilarym, bylo na Everestu rekordnich 150 zadosti. A ted si muzeme domyslet, kde se pohybuje realny pocet lidi, kteri tam vylezou v beznych letech:odecteme neco za exklusivitu 50.vyrociodecteme neuspesne vypravyja osobne bych to videl na 100 lidi, ale nevim jak se postavit k tomu, kdyz tam dle Guinnesovy knihy rekordu vylezl jeden Šerpa uz 19x :-)

    Další informace


  • Kdy lidi začali poprvý přemejšlet o tom, že lidi a současný zvířata na Zemi nejsou první živočichove, ale že....?

    ale že tady žilo plno jinejch tvorů před náma? Kdy byly objevený první fosilie? Co si o nich lidi mysleli? Že to jsou nějaký hříčky přírody?

    Další informace


    85 nejbohatších lidí ma více peněz než 3 500 000 000 lidí, co by se stalo kdyby...?

    Ahoj, možná bude tahle otázka znít hloupě, ale co by se stalo, kdyby peníze těch 85 nejbohatších lidí byly rozděleny mezi těch 3 500 000 000 lidi? Co by na světe nastalo? Každý by mel všechno? Žádná chudoba?Je to sice utopie, ale co kdyby to šlo?

    Další informace