• Program na fotografie - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Program na fotografie. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Program na fotografie

 • Fotografie na OP  Další informace


  Fotografie jako pohled  Další informace


 • Kolik by jste byli ochotni zaplatit za úpravu jedné fotografie?  Další informace


  Jak opravit kartu, kterou jste vyndali z fotoaparátu, když byl zapnutý? Dají se fotografie na kartě zachránit?  Další informace


  Fotografie ...??  Další informace


 • Na kterém webu jsou kvalitní fotografie české módy konce 19.stol.?

  Potřeboval bych nějaké fotografie (pokud možno s větším rozlišením) z Prahy a okolí v rozmezí let 1860-1900, na kterých by byla dobře viditelná tehdejší móda různých spol. vrstev.

  Další informace


  Budu porušovat autorská práva když si nechám vytetovat veřejně známou osobnost z fotografie?

  Zajímalo by mě,jestli budu porušovat autorská práva když si nechám vytetovat veřejně známou osobnost z fotografie na část lidského těla. Děkuji p.s. Vím že otázka i fotografie zde už byla položena,ale než jsem si stačil přečíst odpověď na položenou otázku tak admin otázku smazal! Díky za odpovědi.

  Další informace


 • program na vložení vodoznaku do fotografie  Další informace


  Nevíte někdo o nějakých stránkách, kde se dají online vyvolat fotografie čtvercového formátu?

  Vyvolání fotografie čtvercového formátu. Zdravím, nevíte někdo o nějakých stránkách, kde se dají online vyvolat fotografie čtvercového formátu? celkem jedno jakých rozměrů. Děkuju :)

  Další informace


  Je nějak v Total Commanderu nastavit, aby u obrázků, místo tý univerzální ikonky fotografie, byl miniaturní náhled?

  Miniaturní náhled přímo toho konkrétního obrázku?Doplňuji:arygnoc: ale já tam nechci ikonu toho prohlížeče obrázků, já tam chci mít místo každé té ikony u obrázku, miniaturu přímo toho konkrétního obrázku, tak jako je to vidět třeba v průzkumníkovi

  Další informace


  Jak můžu jako naprostý laik a počítačový analfabet a antitalent, vyrobit z videozáznamu na DVD fotografie?

  Omlouvám se pokud tu podobná otázka již padla, nevím jak tuto problematiku pořádně nazvat, tak jsem přiznám se, modrou lištu ani nezkoušela.Mám záznam jedné události na DVD, a chtěla bych si udělat i pár fotek. Doteď jsem na nepohyblivé obrázky používala Print screen + vložit do malování, ale z videa se mi to nedaří. Když film přetočím, obrázek v malování se mi změní, podle toho co zrovna běží v tom filmu. Pokud víte, napište mi to posím co nejpodrobněji, tj. zmáčkni to a pak to, až se objeví tabulka tak na ní klikni 2x levou myší a podobně.DěkujiDoplňuji:Děkuji za odpovědi.Hlada - speciální programy bohužel nemám, hledala jsem je a nenašla (Nero Show Time, FastStoneCapture, Screen Video Recordery, free Video to JPG converter co mi radí led)Led - ani ikonku fotoaparátu u přehrávače videa jsem nenašlaKenyrts - kopírovat Print screenem a vložit do malování jsem psala že mi to nejde. Když chci obrázek oříznout třeba v dolní části, zobrazí se mi stejně velký kus z levého horního rohu. Ani opakované vložení obrázku zkopírovaného z toho malování nepomáhá:-(Děda Louda - asi mi jiná možnost nezbyde...

  Další informace


  Fotografie v tabletu  Další informace


  Fotografie - obnova původních barev  Další informace


 • Mapy Google so Street View, reklamácia fotografie - ochrana osobnosti.

  Pri aktualizácii zistím, že na zábere je moja tvár, alebo ŠPZ čitateľná. Ako, kde a do akého termínu môžem žiadať nápravu - rozostrenie záberu?Doplňuji:Beer,ĎakujemKablik,ja si s tým starosti nerobím...Ale čo keď vás odfotia na nevhodnom mieste a v nevhodnom čase? ...Aj s tím se budete chlubit? :-)

  Další informace


  Když mi v důsledku vady harwaru shoří harddisk a s ním i všechna data, rodinný fotografie atp., můžu žalovat firmu...

  ...která ho vyrobila, resp. mám nějakou šanci na úspěch? Mám šanci že něco vysoudim?

  Další informace


 • Pomože identifikovat rostliny podle fotografie ...

  Pomože identifikovat tyto rostliny a ke každé uvést její nároky na světlo, vodu ... apod.fotografie a/ b/ c/ a href"http://img689.imageshack.us/gal.php?gimag0307t.jpg" rel"nofollow" http://img689.imageshack.us/ hellip /a

  Další informace


 • Nevíte, jak se nazývá nejstarší typ černobílé fotografie?

  Doplňuji:Je to prý i název fotografie. Aspoň tak to tvrdili v AZ kvízu, v němž byla otázka nedávno položená. Zapamatovala jsem si jen začátek slova - písmenko D... zbytek ne a ne si vybavit.Děkuji.

  Další informace


  Lze extrahovat z běžné fotografie informace o prostoru mimo vyfocenou scénu z ambientního světla na fotce?

  Příklad: pokud fotim beznym fotakem stenu prede mnou, po prave ruce mam okno, ktere osvetluje celou mistnost, lze teoreticky extrahovat nejaky zbytkovy obraz (svetlo odrazene napr. ode me na stenu) z vyfocene steny?

  Další informace


 • Jak vy třídíte vaše fotografie?

  Netřídím, čehož důsledkem je nepředstavitelný nevěstinec a pocit marnosti a naprostého zoufalství v případě nutnosti něco najít.

  Další informace


  Co to je vodotisk na fotografii a jak se do té fotografie přidá ?

  Doplňuji:A není to voznak či obyčejně řečeno obrázek do obrázku nebo nápis do obrázku.

  Další informace