• Program na geometrii (prostorová tělesa) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Program na geometrii (prostorová tělesa). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Program na geometrii (prostorová tělesa)

 • Angličtina ze satelitu - jaký program?  Další informace


  Android - program na skenování  Další informace


 • Poradíte se zapojením dvojtrubicového zářivkového tělesa?  Další informace


 • Neznáte nějaký program, kam napíši text a ten program mi ten text řekne nějakým hlasem?

  Pokud ti stačí samotné přečtení, pár tipů najdeš třeba tady: a href"http://www.cermi.net/clanky/veda-technikarevod-textu-na-mluvenou-rec/" rel"nofollow" http://www.cermi.net/ hellip /a Zrovna ta online aplikace Acapela funguje krásně i v češtině, ale jestli jde namluvený text i např. uložit/stáhnout jako audio soubor, až tak dalece jsem to nezkoumala...Případně zadej do Googlu heslo převod textu na řeč a pohledej sám, co ti bude vyhovovat: mně toho ve výsledcích vypadlo docela dost, ale bohužel neznám tvoje konkrétní požadavky na program, tak výběr radši nechávám na tobě. -)

  Další informace


  Jaký program na mobily dokáže z vyfocených obrázků udělat film program do 170kč  Další informace


 • Nahrávací program - studiový program  Další informace


  Animační program  Další informace


  Ahoj, poraďte program pro SLOUČENÍ VIDEA S TITULKY.

  ...AVI- formát. Díky

  Další informace


  3D program na odborné návrhy Motorových vozidel.

  Prosimvás je nějaký 3D program na navrhování motorových vozidel??? Jestli jo tak jaký??? Rád bych si udělal návrch auta, protože si ho chci předělat na Pick-up, a tak bych si to chtěl udělat v PC. Předem děkuji.

  Další informace


 • proč zakreslujeme působiště výsledné gravitační síly,kterou Země působí na těleso,do těžiště tělesa

  Protože těžiště, je jediný bod tělesa, na který má působení tíhové (gravitační) síly stejný účinek jako na celé těleso.Neboli na těleso působí mnoho gravitačních sil, v každém bodě (části) tělesa má jinou velikost, ve větší části tělesa je větší gravitační síla a v menších úsecích tělesa zase menší grav.síla. A když tyhle všechny síly sečtem a uděláme výslednici, bude procházet těžištěm, protože je to právě bod (hmotný bod, střed tělesa) kde je výsledný moment tíhových sil nulový (síly jsou v rovnováze)

  Další informace


  Věda: výpočet hustoty tělesa

  Dobrý den. Potřeboval bych vypočítat hustotu tělesa, které váží 25g a když ho ponořím do odměrného válce tak z 200ml stoupne hladina vody na 201ml. Děkuji za odpověď Heřman.

  Další informace


  Proč má těleso při pádu z větší výšky větší ničivou sílu?

  Mám asi hloupý dotaz, ale i tak budu rád za odpověď. Dejme tomu, že máme třeba dřevěný stůl, na který položím těleso o nějaké hmotnosti, stůl zůstane nepoškozený, ale když to samé těleso o stejné hmotnosti pustím na ten samý stůl z výšky třeba 10 metrů, stůl se rozlomí. Čím to je zvětšila, se snad hmotnost tělesa pádem? A mění se hmotnost těles při pohybu třeba vpřed? Děkuji za opdověď.

  Další informace


  O čem je v geometrii(studie)Deskriptiva?

  O čem je v geometrii(studie)Deskriptiva.

  Další informace


  Která tělesa na Zemi jsou v absolutním klidu ?

  Žádný klid není absolutní. Klidná mohou být vůči sobě jen tělesa ve stejné vztažné soustavě, vůči tělesu v jiné vztažné soustavě tomu tak být nemusí. A v neposlední řadě z hlediska entalpie by klidné těleso muselo mít teplotu 0 K, jinak není klidné vnitřně (tepelný pohyb atomů, z nichž se těleso skládá).

  Další informace


  Kdyby měly dvě tělesa vedle sebe stejnou gravitaci a já byl přesně mezi nima, tak bych se vznášel?

  Kdyby měly velkou gravitaci, mohly by mě i roztrhnout, že?

  Další informace


  Jak se píše konstrukce tělesa?

  V konstrukci(postupu) znám jenom první bod1.AB,AB-př.4cmPrvní je náčrt,pak postup a pak samo narýsované těleso.Dělají se tam pak znaky úhlu,rovnoběžek,souměrnosti atd.

  Další informace


  Jak nalézt těžiště u nestejnorodého tělesa ?

  Dobrý den, mám úlohy z fyziky na nalezené těžiště tělesa, ale skoro ani nevím kde začít...Máme čtverec o straně a10cm, ve čtverci je vyříznutý kruh o poloměru 2.5cm a jeho střed leží na ose čtverce, která rozděluje čtverec na dva obdélníky o straně 5 a 10cm. Takže vlastně těžiště původního čtverce a kruhu leží na jedné přímce. Rozdělila jsem si obrazec na dvě těžiště, jedno je ve středu vyříznutého kruhu a druhé je ve středu obdélníka, který vznikl. Dál jsem ale ztracená. Mohl by mě někdo prosím trochu navést ? Děkuji

  Další informace


 • Pohyb telesa - priklad  Další informace


 • Zobrazení 3D tělesa ve 2D  Další informace


  Oprava zářivkového tělesa  Další informace