• Prosím vás o pomoc..jak by jste řešili tuto soustavu rovnic sčítací metodou?..stačí jen postup..děkuji moc všem :) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Prosím vás o pomoc..jak by jste řešili tuto soustavu rovnic sčítací metodou?..stačí jen postup..děkuji moc všem :). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Prosím vás o pomoc..jak by jste řešili tuto soustavu rovnic sčítací metodou?..stačí jen postup..děkuji moc všem :)

 • SČITACI KOMISAŘ  Další informace


  Jak řešíte v plavkách nebo dresech viditelné obrysy bradavek? Jak by jste to řešili u malé slečny a jak v dospělosti?  Další informace


 • lidcki prosim vas pomoc jakae barvi se hodi k zelenofialove barve dikz moc  Další informace


 • Už vás navštívil sčítací komisař/ka?

  A budete formuláře vyplňovat a odevzdávat nebo je vyplníte na internetu?Myslela jsem, že mají chodit odpoledne, ale u nás byla paní v půl deváté...

  Další informace


  Jak byste řešili současnou uprchlickou krizi?

  Jak by jste řešili současnou uprchlickou krizi?

  Další informace


 • Prosím poraďte mi prosím program na vytváření videí z fotek kterej se dá stáhnout zdarma! Moc prosím je to nutné ;)

  Program

  Další informace


  Poradí mi prosím někdo z Vás, jestli je tato chladící podložka pod notebook kvalitní ?? moc děkuji..

  a href"http://www.alza.cz/coolermaster-notepal-u2-notebook-cooler-d159564.htm foto" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a Doplňuji:chci ji koupit synovcovi k narozeninám bude mu 20 roků a přeje si nějakou podobnou, aby byla s větráčky..recenze jsem četla a musím se ještě mrknout na spodek, aby neklouzal dolů..

  Další informace


  Editor rovnic ve Wordu - velikost  Další informace


 • Sčítací dokumenty - sčítání lidu

  Už jste odevzdali sčítací dokumenty pověřené osobě?Neptám se na vyplnění a poslání přes internet.Dnes měl u nás chodit sčítací komisař a nepřišel.Bojím se aby se to nakonec neobrátilo proti lidem a neplatili jsme pokutu.Následující dny mohu být také v práci,stejně tak i moje žena.Co dělat?

  Další informace


  Co mu může hrozit za postih pokud nevyplním sčítací list?

  dobrý den, zajímalo by mě co se mi může stát jestliže budu bojkotovat sčítací listy tím že je nevyplním. Zdá se mi totiž že při současném stavu nakládání s osobními daty bych byl nerad aby se mé soukromé informace dostaly do rukou někoho nepovolaného.Není tomu dlouho co v tisku proběhla zpráva že se našly určité osobní údaje v odcizeném notebooku jednoho zaměstnance ÚOOÚ. Já jen nerad o sobě nebo své rodině cokoliv sděluji jen tak.A to se nebavím o tom kdo všechno bude mít posléze k mým údajům přístup (soudy, státní instituce FÚ,ÚP,ČSSZ, exekutoři atd.). Můj osobní názor zní že tzv. sčítání obyvatel je jen proto aby se zjistilo kdo se kde nachází, jaké má vzdělání,co a kde dělá, v čem bydlí a s kým, proč je komu co toho v jakém partnerském svazku kdo žije, jak dlouho a kde bydlí atd. Díky za odpovědi.

  Další informace


 • Co pro vás znamená, když o vás nějaký člověk (například kamarád) řekne, že jste moc hodný anděl?

  Jak byste si to vyložili? :)Děkuji.

  Další informace


 • Převádění z desítkové na šestnáckovou soustavu.

  potřeboval bych nějaké jednoduché číslo vysvětlit třeba 17 na šestnáckovou soustavuDoplňuji:omluvám se za chyby Šestnáctkovou soustavu

  Další informace


  Jak vyřešit tuto soustavu rovnic?

  Je soustava rovnic o 4 neznámých:x+y4y+z8z+t12x+t8matice je: (nevím jak se dělá velká závorka a znak pro rozšířenou matici použiju / )1 + 1 0 0 / 40 + 1 + 1 0 / 80 0 + 1 + 1/ 121 0 0 + 1 / 8nuly mají být pod hlavní diagonálou, takže stačí odečíst čtvrtý řádek od třetího. Ale jak to mám udělat, když třetí řádek je x nulové a čtvrtý ne?

  Další informace


  Jak se počítají obecné rovnice přímky?

  Zdravim Vas,mel bych otazku na matematikare ohledne matematiky (necekane), a to ten, jak se pocitaji obecne rovnice primky. Tak napr.: Prevedte dane primky na obecny tvar:X 2-t Y 3+2t nebo X -4 +t Y 3+5t napadlo me a hadam, ze (asi dobre, nebo ne?) vynasobit urc. cislem, abych vyskrtnul Tci-li u X jsem dal *5 a u Y *1, cimz jsem dostal nasledujici:5x-20+5tY 3+5t a radek po tomhle mam nekde drobnou chybu (asi ve znamenkach ci co)5x+y -23 (mi vyslo, dle vyledku v ucebnici melo byt spravne 5x-y+230, ptam se proc tam je spravne minus a mne vyslo plus (mam to celkove nejak spatne ty znamenka a nevim proc).Za radu budu moc vdecny (potreba vysvetlit jak 5 letemu decku).Dekuji.

  Další informace


  Ahojky připravuji se na přijímačky a mám problém s vyřešením některých příkladů. Prosím o radu a postup výpočtu. Moc dík

  Jestliže součet pěti po sobě následujících sudých čísle je 150, kterému číslu je roven nejmenší z těchto sčítanců?PS: jak by se počítalo kdyby jsme chtěli číslo které je rovno největšímu z těchto sčítanců?

  Další informace


  Ahoj,videl jsem v jednom dokumentu ze urcoval svetove strany pomoci slunce a hodinkama ... prosim presny postup dekuji..

  Ahoj,videl jsem v jednom dokumentu ze urcoval svetove strany pomoci slunce a hodinkama ... prosim presny postup dekuji..

  Další informace


 • Jak by jste reagovali, kdybych vám všem chtěla popřát hodně zdraví a štěstí?Nevadilo by vám že jsem pro vás cizí člověk?

  Mně by to nevadilo. Už podle toho, že byste nám popřála mnoho zdraví a štěstí, vyplívá, že máte dobré srdíčko :-) Toto prání bych od vás přijala a zároveň bych Vám toto také popřála :-)Já Vám tedy milá Ivero45 a nejen Vám, ale všem na Odpovědích přeji hodně zdraví, štěstí, lásky, životní pohody, minimim starostí, prostě krásný život, ve kterém budete mít vše dobré.Mějte se hezky :-)S pozdravemVaše JahodaDodatek: Omlouvám se, ale dnes už bohužel nemohu nadělit palce. Takže dodám zítra :-)

  Další informace


 • Prosím kdo bi vedel tento priklad vipočitat tak nech mi pomoze prosim vás toto je on: 6,58.7,8 rovnasa prosim aj postup.

  dakujem

  Další informace


  Jak mám posím vypočítat tuhle soustavu? 9x(na druhou) - 16y(na druhou)=144 a pod tím je 3x-4y=36

  Z jedné rovnice vyjádřete např y a dosaďte do druhé. Potom vypočítané x dosaďte zpět do rce kde je vyjadřene y.např.:y(-36+3x)/4 dosadím do první rce a vypočitam xVypočitane X dosadim do: y(-36+3x)/4 a tak dostanu y

  Další informace


 • Jak byste řešili sousedský spor?  Další informace