• Router - přístup do sítě byl omezen - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Router - přístup do sítě byl omezen. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Router - přístup do sítě byl omezen

 • Velký TP omezen


  Kde najdu tento aux přístup v autě se zabudovaným originálním rádiem z továrny?


  Je pravda, že od 15 let není již řidičák na motorku omezen 50ccm, ale 11kw a max 45km/h?


 • když byl Ježíš Kristus ukřižován,jaký byl Mesiášův život po ukřižování?

  ... byl ukřižován, umřel, pohřben jest, sestoupil do pekel, třetího dne vstal z mrtvých, vstoupil do nebe, sedí po pravici Boha Otce všemohoucího, odtud přijde soudit živé i mrtvé.Modlitba Věřím v jednoho Boha...
  Víte co byl tzv. „augsburský mír“ a kdy byl uzavřen?

  Byl uzavřen 29. 9. 1555 k ukončení dlouholetých náboženských a ústavních bojů v říši. Luteránství přinesl říšskoprávní uznání a zajištění majetku, kalvinismus však z něho byl vyloučen. Německým zemským pánům bylo přiřčeno právo rozhodovat o náboženství svých poddaných. Ti sice měli, pokud nebyli nevolníky, právo opustit svou zemi při změně vyznání, ale museli prodat svůj majetek a zaplatit zvláštní daň.
  Lze Malachiášovo proroctví vykládat tak, že Benedikt XVI. byl poslední papež, který byl i morální autoritou?

  Lze Malachiášovo proroctví vykládat tak, že Benedikt XVI. byl poslední papež staré doby, tedy papež, jehož i nezávazná doporučení se mají brát vážně? Začínám mít pocit, že to tak je, když vidím Františkovo vítačství, jak poklonkuje mohamedánským imigrantům a nestará se o blízkovýchodní křesťany.
 • Wifi router ASUS RT N10 špatná dostupnost WIFI sítě


  Router - výpadky sítě


  Modem-pristup


  Jde nějak jednoduše zamezit na počítači přístup na např.seznam.cz ?

  Nebo existuje na to nějaký program v ČJ zdarma?
  Jaký freeware PC program dokáže dle vlastního nastavení specificky blokovat přístup k internetu - viz příklad v otázce?

  Příklad na některý den či týden:Blokace od 7:00 do 14:00, abych spal po noční pořádně.14:00 - 15:00 - internet by fungoval15:00 - 16:00 - blokace internetu, abych dělal něco jiného16:00 - 16:15 - internet funguje na chvilku16:15 - 6:30 - blokace internetu6:30 - 7:00 - internet k ranní pohodě zapnut
  Jak se to dělá - Access point v režimu bridge a přístup na internet


  Edimax Br6204, cez Wifi nie prístup do LAN


  Easy php pristup z venku


  Blokovaný přístup k Facebooku


  ADSL router ZyXEL P-660RU-T3 a wifi router SMC WBR 14-G2


  2 patrový dům v 2.patře router a jak udělat aby byl aji v 1.patře router?


 • Mám přístup k registru dlužníků týk. se mých zletitých dětí?

  Registr dlužníků je umístěn na inetu. Stačí se zaregistrovat. Ale informace nejsou zadarmo. Za informace o dlužníkovi se platí!
 • Co by se stalo, kdyby byl brankář vyloučen do konce utkání a druhý brankář by byl zraněný?

  V utkání Zlín - Liberec byl vyloučen do konce utkání náš brankář Libor Kašík, místo něj naskočil Šťůrala. Co by se dělo, kdyby se Šťůrala zranil a nemohl v utkání pokračovat? Je to otázka jen ze zvědavosti.
 • Je to správný přístup? Dělali byste to také tak?

  Metodu lze použít pro libovolné téma. Učím se cizí jazyk z učebnice, jedno cvičení je takové, že pro n otázek je dáno n odpovědí, ale vždy je jedna správná. Má se začít odpovídat od 1, napsat odpověď až po konečnou, nebo vybrat si takové otázky, kdy si jsme jisti odpovědí a pak se vracet k otázkám, které jsme nezodpověděli hned, ale protože si můžeme vybrat z méně možností než na začátku, je pravděpodobnější, že budeme mít další odpověď správně? Hlavní je přece správné řešení, které budeme mít a nezáleží na tom, jak jsme k němu dospěli. Jaký je váš názor? Děkuji?