• Soukromá SŠ a kombinované studium - jak je to s daněmi? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Soukromá SŠ a kombinované studium - jak je to s daněmi?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Soukromá SŠ a kombinované studium - jak je to s daněmi?

  • Soukromá adresa na Emmu Watson?



    Další informace


  • Tak jak je to s daněmi!

    Prodávám RD a vím,že mám platit nějaké tři % z prodeje,ale když mi dcera řekla,že budu ještě platit daň z příjmu,šly na mne mdloby.Kolik těm parchantům vlastně zaplatím,když cena RD je 1.300000 Kč ?Doplňuji:Po přečtení vašich odkazů jsem se ujistil,že daň z prodeje platit nemusím,protože nemovitost jsem vlastnil 11 let! Děkuji všem přispěvovatelům!

    Další informace


    Jakým způsobem se může soukromá firma prezentovat zákazníkům?

    Jakým způsobem se může soukromá firma prezentovat zákazníkům jako jsou reference?Děkuji.

    Další informace


    Dceři je 27 let a studuje prezenční doktorské studium. Mám nárok jako rodič na odpočet daně?

    NEMÁTE !Je zde věkové omezení 26 let.§ 35c/6, písm.b) zákona o daních z příjmu: Za (...)dítě(...)se pro účely tohoto zákona považuje(...), pokud je(...)zletilým dítětem až do dovršení věku 26 let(...)

    Další informace


  • Jaké doporučíte tetovací studio v okolí Brna, popřípadě Prahy?

    Nevíte o dobrém tetovacím studiu v okolí Brna, popřípadě Prahy? Aby to nebylo příliš drahé, ale abych dlouho nečekala a bylo kvalitní.

    Další informace


  • Jak může otec žijící v zahraničí zjistit, že dítě studuje, studium přerušilo nebo skončilo popř. pracuje?

    Jde o placení výživného. Komunikace s matkou i dítětem je nulová. Na právníka v České republice nemá finanční prostředky. Existuje nějaký úřad, který by mu mohl pomoci?

    Další informace


  • jaké pojištění sjednat miminku? urazové, životní, nebo nějaké kombinované?

    Porovnejte ceny - jak jste na tom financne a myslete i na to , ze miminu muzete pojistku platit i 20 let. :-) Urazove meli moji synove , minimalni sporeni a oba dostali ve 20 letech kolem 15 t. kc. -iv-

    Další informace


  • Kožené boty, kombinované se semišem. Kápl mi na něj olej a ze semiše nejde dolu. Poradíte mi? Díky

    Zkus kašičku z plavené křídy a lihu. Nech zaschnout a pak vykartáčuj, můžeš provést i opakovaně.

    Další informace


  • Státní nebo soukromá škola?

    Zajímalo by mě, jaký máte pohled na státní a soukromé školy. Která z nich vám přijde více na úrovni a proč? Máte s tím zkušenosti, vlastní pohled na věc?Za sebe mohu hovořit že dávám přednost soukromé škole... strávila jsem 5 let na dvou státních skolách, všude byli převážně mrzutí učitelé bez zájmu učit, seřvávali člověka za každou hloupost, nutili vás dodržovat pravidla z nichž některá byla naprosto nesmyslná, v učení bylo více předmětů, které se v zaměření školy vůbec nepotřebovalo, praxe byla naprosto mimo zaměření taktéž.Zatímco teď jsem na soukromé, sice je to drahé, ale musím říct, že fáma o tom, že se tam dostávají jen děti boháčů, kteří školu podplatili tu není na místě, učíme se převážně o tom, co máme v oboru, nemusíme nosit ani přezuvky krome zimi, učitelé jsou hodní, klidní, pomohou, mají i konzultační hodiny, většina předmětů je tu odborných, lidé se tu chodají i lépe, jelikož za typ eníze, co zaplatili za školu si dávají pozor, aby je nevyrazili :D Vše je tu šisté, opravené, nové, není nač si stěžovat oproti státním školám :/Jak to vidíte vy?

    Další informace


    Soukromá střední škola podnikání a obchodu

    Ahoj,chystám se nastoupit na SŠ. Na ZŠ jsem mel trojku z matiky a češtiny. Mezi mé favority patří soukromá SŠ podnikání a obchodu. Na gympl bych nechtěl jít, protože s touto SŠ mám aspoň nějaké zaměření. Na soukromou, protože mám náročný sport a potřebuji být často uvolňován z výuky. Myslíte si, že se soukromou školou podnikání a obchodu budu mít po maturitě nějaké uplatnění, kdyby nevyšla VŠ, nebo bych s touto školou žádné uplatnění v tomto oboru nenašel? DěkujiTomiino

    Další informace


    Kolik se platí za studium zubařiny (stand. doba 5 let) po úspěšném absolvování bakalářského oboru?



    Další informace


    Když předběžne ukončím a nedodělám studium VŠ, musím něco zpětně doplácet? Např. zdravotní poojištění?



    Další informace


    Je studium na ČZU obtížné? A jak je to s kreditama?

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda by studium na ČZU mohl zvládnout i průměrný člověk? Nebo je to stejně těžká škola jako např. VŠCHT, Karlova univerzita, atd,..? A také se chci zeptat jak je to s kreditama? Kolik kreditů musí student mít na postup do dalšího ročníku? Nebo se počítají kredity na semestr? (jako na některých jiných VŠ). Děkuji za odpověď :-)

    Další informace


    Je podle vás studium práce?

    moje vysvětlení: Studium je příprava na budoucí zaměstnání. Když si např. dělníci chystají suroviny, aby pak mohli něco sestrojit, tak se jedná o přípravdu materiálu, která se jím započítává do práce. Chci tím říct, že studium je také dle mého názoru součást práce.názor mého učitele informačních technologií ze ZŠ: Škola je tvoje práce.Jaký máte na to názor vy? Je podle vás studium synonymum práce nebo se do práce nezapočítává.

    Další informace


    Jaké výhody má studium, pokud je člověk finančně zajištěný, přičemž nemusí pracovat?

    Jaké plusy má život studenta, který je finančně nezávislý, není závislý na práci a nemá potřebu pracovat?

    Další informace


    Jak vypočítat do kdy mi MŠMT financuje studium na VŠ? Odečítají se dny či semestry, roky?

    Dobrý den všichni, jsem student 1. roč. VŠ. Dne 19. 8. 2011jsem nastoupil na 2 VŠ. Dne 26. 10. 2011 jsem jednu z nich ukončil. V 2. pokračuji a příští rok bych chtěl opět zkusit si přidat další školu k té 1., avšak nejsem si jist do kdy mi MŠMT financuje studium.Děkuji předem všem za informace.26. 10. 2011

    Další informace


    Jak náročné je vysokoškolské studium cizího jazyka?

    Přespříští rok mířím jednoznačně na FF a podle oborů si vybírám mezi universitami. Nechci dělat češtinu ani angličtinu. Učím se i francouzsky, ale moc mě neláká zabývat se francouzštinou celý život. Chtěla jsem dánštinu, ta možnost v ČR bohužel není. Podle dostupnosti oborů to vypadá na italštinu, francouzštinu, nizozemštinu, španělštinu, případně němčinu nebo korejštinu. To jen tak pro představu.Moje otázka se ale týká toho, kolik si můžu na vysoké naložit. V jazycích jsem vždy vynikala a školní tempo na mě bylo příliš pomalé, což se na VŠ určitě změní. Je to ale takový fofr? Je možné, že bych stíhala po večerech docházet třeba ještě na další jazyk, nebo budu ráda, když budu stíhat? Je tu někdo, kdo byl na podobném (prezenčním) oboru? Prosím o shrnutí vašich zkušeností a pocitů

    Další informace


    Jak na dalkove studium bez vyuceni



    Další informace


    Jak je to s daněmi a pojištěním u studenta s HPP?

    Jak je to s daněmi a pojištěním u studenta s HPP? Letos jsem odmaturoval, přes červenec a srpen budu pracovat na HPP a v září nastoupím na VŠ. Podle § 13 a 14 zákona 117/1995 Sb. bych měl tedy mít statut studenta i přes prázdniny, a využívat tak při zaměstnání studentské výhody (sleva na dani, pojištění?). Jak je to ale s pojištěním, kdo jej za mě bude platit? Zaměstnavatel, jelikož budu mít HPP, nebo stát, jelikož budu mít stále statut studenta?

    Další informace


    Jak je to s daněmi DPČ

    Nevíte někdo jak je to s daněma při DPČ? Jsem na vysoké škole, potvrzení jsem jim dala a minule říkali, že můžu mít max 80 hodin, pak se to prý daní. Jenže mi strhli daně i teď, když jsem měla hodin míň. Tady jsem nepochopila ten důvod stržení.. A když budu mít víc jak 80, tak se mi to daní dvakrát? Nebo jak to vlastně vůbec je, vím, že se na to už tady ptali, ale už mi tohle přijde divný.

    Další informace