• Stalo se vám někdy, že máte kamaráda-ku, kterou znáte několik let - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Stalo se vám někdy, že máte kamaráda-ku, kterou znáte několik let. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Stalo se vám někdy, že máte kamaráda-ku, kterou znáte několik let

  • Tradiční český humor, nebo může jít za několik let o realitu? Pracovní den 70letého zaměstnance.



    Další informace


    Stalo se Vám někdy to, co se Vám předtím v noci zdálo?



    Další informace


    Stala se vám v životě někdy nějaká událost, se kterou se dodneška těžko vyrovnáváte, která vás dodnes silně trápí?



    Další informace


    Už se vám někdy tady na Odpovědích stalo, že někdo reagoval ošklivým mailem na vaši odpověď?



    Další informace


    Stalo se vám někdy, že jste udělali to, co váš nadřízený řekl, ale jinak, než myslel?



    Další informace


    Už se vám stalo,že některý z registrovaných vám sdělí,že už nikdy více...



    Další informace


  • Stalo se Vám někdy, že jste někoho potkali na ulici, on Vás pozdravil

    a Vy jste vůbec nevěděli kdo to je? Nebo že jste si uvědomily, že jste možná s někým pomlouvali někoho, na kom tomu druhýmu záleží?? Mě se tohle stává celkem často, nedávno jsem možná pomlouvala s jednou holkou její mamku, nebo jsem viděla jednoho kluka, a já sem si nebyla vůbec jistá kdo to je (jestli se s ním bavím, neb o ne) takže jsem nevěděla, jestli mám pozdravit, nebo ne. Co si myslíte, že byse s tímto dalo dělat?Doplňuji:Joo k tomu mímu pomlouvání, já pomlouvám tak, že řeknu, ona je hrozná protože...já nevím, třeba mě někdo bezdůvodně nadá, nebo je na mě protivná prodavačka v obchodě, ale je mi pod ůroven pomlouvat někoho, že má mastný vlasy a tak..:D, jo a její mamku jsem možná trochu pomluvila tak, že jsem o ní mluvila jako o prodavačce :(

    Další informace


    Taky se vám v určité době líbí jedni autoři, filmy a za několik let vám to nic neříká?

    Nevím, zda je to obecné, ale například před takovými 15 - 25 lety jsem četl vše od Miroslava Švandrlíka, půjčoval si knihy z knihovny, a musel je rychle číst, abych je do termínu vrátil. Dnes jsou tyto knihy volně v biblioboxu, tak jsem si je vzal, že si je přečtu a nějak se mi nechce do toho. A přitom se mi jeho humor i povídky líbily. Možná stárnu, možná mám jiný vkus, názor, možná, že to, o čem psal není tak aktuální, zajímavé nebo nevím co. Tak bych mohl rozebírat podobně některé filmy a pod. Je to u vás podobné? Děkuji.

    Další informace


    Jestliže nosíte brýle, stalo se vám někdy, že vám zničehožnic vypadlo jedno sklo?

    Případně uveďte, jak na to reagovalo okolí.Pády celých brýlí zde nyní neřeším, to bude předmětem samostatného vlákna.

    Další informace


    Stalo se vám, že vás někdo na ulici oslovil a nabízel vám nějaké služby, či produkt?

    Nechali jste se ukecat, nebo jste neoblomní? Většinou toho člověk pak lituje a nechápe, jak jim na to mohl naletět.

    Další informace