• uz byl u me exekutor a nechce se semnou domluvit na splatkach a pozaduje celou castku muzu se nejak branit?chci to resit - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: uz byl u me exekutor a nechce se semnou domluvit na splatkach a pozaduje celou castku muzu se nejak branit?chci to resit. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - uz byl u me exekutor a nechce se semnou domluvit na splatkach a pozaduje celou castku muzu se nejak branit?chci to resit

  • Jak mám přemluvit rodiče aby šly semnou do bazénu?



    Další informace


  • Šlo by domluvit se šéfem při náhlé ztrátě domova, že by člověk pracoval zdarma a mohl přespávat dočasně v jeho pracovně?



    Další informace


  • Autonavigace GPS GARMIN požaduje zadat ulici u vesnic v ČR, kde ulice nejsou. Dá se to přeskočit nebo obejít?



    Další informace


    Děcko si při hraní s ovladačem asi zakódovalo DVD. Přehrávač Philips teď požaduje heslo. Jakým postupem lze to zrušit?



    Další informace


  • Chci se zeptat.Jde nějak dostat z písničky melodie? Jakože by byl program,ve kterým by se z písničky dal odstranit zpěv?

    Doplňuji:jojo to vim, ale potřebuju přímo ten program, abych si to mohl uložit v PC, nevíte náhodou někdo o takovým programu?:/

    Další informace


  • Dobrý den chci se zeptat jestli se dá bránit proti pomluvě a nařčení pokud to poškodí mou dobrou pověst děkuji

    Jedině podat trestní oznámení. Problémem bývá takové jednání prokázat. A pokud se pomluva roznese, je problém dát vše do pořádku, protože i omluva nestačí a číří se podstatně pomaleji než právě ta pomluva.

    Další informace


    Jak se můžu bránit exekutorovi, který mi zablokoval účet, na který mi posílají zbytek inv. důchodu?

    mnou nezaviněná exekuce - ručil jsem přítelkyni. Na OSSZ mi strhávají 3 1/2 roku pravidelně a posílají mi to, na co mám právní nárok. Teď nemám ani na alimenty, bydlení, jídlo, léky... mám zaplacenou polovinu, ale teď si ještě připsal z 63000 na 74000,-!

    Další informace


    Jak se mam ubranit lichvari,od ktereho jsem si pujcil penize.Castku kterou mi pujcik jsem jen na urocich davno preplatil

    Nemam ns zaplaceni najednou.Pokud bych neplatik akespon uroky vyhrozuje ne rodine.

    Další informace


    Pochybuji o erudici předsedy KPPP a v předchoz.řízení byl podjatý,jak se mohu bránit,na koho se obrátit stížností?

    Uplatněte námitku podjatosti - napište strušný dopis s odůvodněním svých pochybností a adresujte jej přímo na obecní úřad v jehož poůsobnosti byla zřízena zmiňovaná komise. Zák.č. 200/1990 Sb. o přestupcích(§ 53/3)Předseda komise k projednávání přestupků (KPPP) musí být osoba s právnickým vzděláním nebo se zvláštní odbornou způsobilostí pro projednávání přestupků. Zákon č. 500/2004 Sb., správní řád(§ 14/2)Účastník řízení může namítat podjatost úřední osoby, jakmile se o ní dozví. K námitce se nepřihlédne, pokud účastník řízení o důvodu vyloučení prokazatelně věděl, ale bez zbytečného odkladu námitku neuplatnil. O námitce rozhodne bezodkladně usnesením služebně nadřízený úřední osoby nebo ten, kdo má obdobné postavení.

    Další informace


    Matce zemřel druh, s kterým žila 20 let, a jeho synové chtějí, aby se za dva měsíce odstěhovala. Může se nějak bránit?

    Nelze odpovědět...Bylo by zapotřebí dodat spoustu informací (odstěhovala odkud? - právní vztah matky a synů k bydlení existuje závěť? - jak zní? existuje smlouva o fungování-financování dosavadní domácnosti matky? - jak zní? kde žili/žijí synové ? jaké jsou/byly dosavadní vztahy v rodině?...).___Pravděpodobně se bránit lze - jen doporučuju navštívit a s podrobnostmi seznámit právníka...

    Další informace