• Výkonnější zdroj, kdy? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Výkonnější zdroj, kdy?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Výkonnější zdroj, kdy?

  • Kdy začína a kdy končí produktivní věk?

    Vstupem do praktického života začíná proces, který mladého člověka pozvolna zbavuje iluzí a staví ho na pevnou zemi. Člověk je zapojen do pracovního procesu, zakládá rodinu, vychovává vlastní děti (a ty mu dají zabrat), je konfrontován s tvrdou realitou života a tak nějak nemá čas na filozofování o smyslu života. Občas začíná trousit nabyté rozumy. Produktivní věk trvá až do doby odchodu do důchodu, tedy pokud se ho člověk dožije. Během této doby jedinec postupně přichází o svoje původní vlastnosti, a to v tomto pořadí: elán, nadšení, dobrá předsevzetí o změně světa, zásady, zdraví a v poslední řadě šťávy.

    Další informace


  • Od kdy do kdy je pouť v Praze otevřená se všemi atrakcemi? (v roce)

    tedy myslím od jakého měsíce, ne hodiny

    Další informace


    Kdy zítra vyjde a kdy zítra zapadné slunce?

    východ 6.17, západ 18.02 a href"http://www.ceskatelevize.cz/ct24ocasi/" rel"nofollow" http://www.ceskatelevize.cz/ hellip /a Někdy jsou ty otázky spíš soutěž v rychlosti gugleni.

    Další informace


    Kdy vznikly první novoročenky? Kdy se první přání k novému roku objevilo u nás?

    První přání k novému roku vymysleli staří Egypťané, kteří tento druh gratulace spojovali s posvátným broukem pro štěstí – skarabem. Jak vyplývá z archeologických vykopávek, neobdarovávali se pouze tímto živým či preparovaným broukem, ale také vyrobeným ze zlata nebo z drahého kamene, zejména z tyrkysu.Tištěné novoročenky se poprvé objevily v 60. le- tech 18. století.V Čechách se ve vyšších kruzích blahopřálo k novému roku pouze osobně. Když se začaly návštěvy stávat neúnosnými, zavedl hrabě Karel Chotek z Chotkova novinku. V roce 1827 si u pražské malířské školy Josefa Berglera objednal blahopřejní lístky. Říkávalo se jim také omluvenky, výtěžky byly mnohdy použity na podporu chudých. V pozdějších letech se na novoročenkách objevila dvě francouzská slova: pour féliciter (pro štěstí) a letopočet.

    Další informace


    Kdy vynalezli a kdy se rozšířily palný zbraně na náboje? Střelný zbraně jsou prej od 15. st., ale ty byly nejspíš jiný.

    A do dřívějších zbraní na střelnej prach nedávali náboje? To do nich nasypali střelnej prach a vystřelili ho?

    Další informace


  • Výkonnější notebook do 25 000



    Další informace


    Který je výkonnější ?



    Další informace


    Jakou výkonnější kartu místo ATI Sapphire Radeon 9250?



    Další informace


  • Kdy volat Městskou polici (156), a kdy Policii ČR?

    Já jsem volala na městskou, když se mi pod oknama válel ožralej nebo zfetovanej chlap (nevím, co dobrého si dal...), a na policii ČR bych volala, asi kdybych našla (chraň bože!) mrtvolu.....

    Další informace


  • Kdy ve vztahu používáte: Mám Tě rád (-a) a kdy miluji Tě ? A proč?

    Trochu se v tom ještě i ve svých letech neorientuji. Asi tak: Lidi mám ráda, ale některé zrovna nemiluji. Je to tak správně?Doplňuji:Ad Annas - díky, ráda se podívám i na starší názory. Je to věčné téma. Jde mi o vlastní poznatky s rozdílností těchto dvou formulací. Otevřeně přiznávám, že někdy v tom sama tápu. Pro někoho znamená nadlidské úsilí vyslovit: Mám Tě rád. Jiný s tím problém nemá. Co je ve vztahu dvou lidí více? Mít se rádi, nebo se milovat (nemyslím teď fyzickou formu)?

    Další informace


  • Kdy používat v němčině Dürfen a kdy zase können?

    užití docela odpovídá jejich českým ekvivalentům - smět vs. moci/umět .

    Další informace


    Jak se pozná, kdy v angličtině I love you znamená mám tě rád a kdy miluji tě?

    napadlo mě to, když jsem četla níže položenou podobnou otázku, ale v češtině máme dva výrazy - mít rád a milovat, ale v angličtině prostě řeknou I love you, Mum.. i když i v češtině jsem někoho do telefonu slyšela říct miluju tě, mami.. ale přijde mi to divné..a když to anglicky mluvící osoba řekne kamarádovi opačného pohlaví, tak jak to chápe? výraz přátelství nebo něčeho víc?

    Další informace


  • Kdy mám použít anglický tvar going to a kdy zase čas present countinuous?

    Nechápu ten rozdíl mezi nimi.

    Další informace


    Ahoj,prosím,vysvětlí mně někdo, kdy při pájení použít pájecí vodu, kdy pájecí olej a kdy pastu?

    Na čem záleží při rozhodování co použít-na druhu pájky, jejím výkonu, prostoru pro pájené místo nebo na materiálech spojených pájením? Děkuji.

    Další informace


  • Jak vysvětlit česky se učícímu cizinci, kdy použít místní předložku DO a kdy NA?

    Srovnej pražské čtvrti - do Letňan x na Roztyly nebo čtvrť a obec - na Chodov x do Chodova. Já to fakt nevím, asi pro to už máme cit. Existuje nějaké pravidlo?

    Další informace


    Do kdy by měl člověk profesně růst a kdy se očekává, že dosáhne vrcholu?

    Podle mě u fyzických profesí člověk dosahuje vrcholu do třiceti, maximálně pětatřiceti let a u duševních zaměstnání člověk v průměru dosahuje nejvyšší pozice do čtyřiceti pěti let.V předdůchodovém věku už hodnota zaměstnance klesá.poznámka: předdůchodový věk 50 až 65 let

    Další informace


  • Kdy duševně nemocného zpacifikuje jeden městský policista na obchůzce a služebním vozem ho odveze k lékaři a kdy musí

    nastoupit vyjednávač, těžkooděnci, zásahová jednotka, hasiči, záchranka ?

    Další informace


  • nový kotel-má smysl výkonnější?



    Další informace


    Kdy pes člověka líže a kdy pes člověka kouše ?

    Trochu jiné reakce jsou u štěněte a jiné u dospělého psa. Dospělý pes vyjadřuje lízáním svou přízeň. Kousat pak může, ne příliš silně při nějaké zábavě či hře. Pokud kouše na tvrdo, tak se cítí ohrožen a brání se. Člověk se mu v tomto případě nelíbí.

    Další informace


    AKUVRTACKA - zdroj



    Další informace