• Zachytili uz vedci nejaky objekt, který vletl do cerne diry?? Pokud ano, kde najdu udaje o tomto objektu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zachytili uz vedci nejaky objekt, který vletl do cerne diry?? Pokud ano, kde najdu udaje o tomto objektu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Zachytili uz vedci nejaky objekt, který vletl do cerne diry?? Pokud ano, kde najdu udaje o tomto objektu?

  • Britští vědci objevili recept na štěstí. Výjimečně s nimi souhlasím. A co vy?



    Další informace


  • Co to znamená, když má objekt tepelnou ztrátu 3 kW ?



    Další informace


  • Když si ženatý živnostník pro svoje účely na IČO k podnikání pořídí nemovitost, spadá tento objekt do SJM?



    Další informace


  • Kde najdu přesné statistické údaje, kolik je hostinských zařízení v Praze a celé ČR?

    Prosím Vás, kde najdu přesné statistické údaje,kolik je hostinských zařízení v Praze a celé ČR? Tím je myšleno všechny bary, kavárny, vinárny, restaurace atd..

    Další informace


    Proč jsou v ementálu díry?

    Zajímalo by mě proč jsou v ementálu díry?

    Další informace


  • Neznáte nějakej server, kde jsou ukázky ke stažení? Jako třeba vykreslování objektů atd.?

    a href"http://www.builder.cz/" rel"nofollow" http://www.builder.cz/ /a

    Další informace


    Kamera v objektu kde není internet



    Další informace


    VBA - předávání parametru pro objekt



    Další informace


  • Jak resit (pokud vubec) exekuci na majitele objektu u ktereho mame jako firma pronajatou prodejnu ?

    Dnes byl u nas v kamenne prodejne (obleceni) soudni exekutor a shanel se po majiteli objektu. Zrejme proti emu bude vedena exekuce. V teto nemotivosti krome nasi prodejny funguje take restaurace. Chci se zeptat co vsechno nam hrozi/nehrozi kdyz by ta exekuce na majitele objektu bezela? nejake zabaveni nasich veci v prodejne i kdyz jemu nic z toho neptatri? Jak to muze negativne ovlivnit nas prodej ?Doplňuji:EDIT:Maklerka mne ujistovala, ze kdyz mame smlouvu o pronajmu na 2 roky tak i kdyz byl novy majitel tak pro nas by se nic nemenilo. Tedy v tomto netvrdila pravdu ?

    Další informace


  • Jsou červí díry spojené s černou dírou?

    Červí díra je pouze hypotetický pojem. Černé díry opravdu existují a jejich existence je prokázána, i když nepřímo svou gravitací a ohybem světla. Jediné, co se tedy může spojit, jsou dvě nebo i více černých děr. Existuje reálný předpoklad, že se tak i skutečně děje - tak vznikají supermasivní černé díry. Jedna z nich je i ve středu naší galaxie.

    Další informace