• Zajimalo by mne, jak by v mediich cetli zpravy, ze je v Parlamentu praseci chripka? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zajimalo by mne, jak by v mediich cetli zpravy, ze je v Parlamentu praseci chripka?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Zajimalo by mne, jak by v mediich cetli zpravy, ze je v Parlamentu praseci chripka?

 • Víte co je prasečí radost ?  Další informace


  Víte co je chemtrailsova chřipka?  Další informace


  Půjdete volit do Evropského parlamentu?  Další informace


  Prezident přijal demisi (nějakou složku) , ale mně, a možná i jiné,by zajímalo, co při předávání předal prezident ?  Další informace


  Kdyby jste byli ve vládě či v parlamentu/senátu či dokonce prezident prosazovali by jste zavést ministerstvo plavání?  Další informace


  Jak to, že je TOP09 v parlamentu už teď?  Další informace


 • Sledujete denně Televizní zprávy na Nově nebo si čtete zprávy z netu?

  Zprávy sleduji na ČT1,pak na Primě,pak na Nově,když nemůžu spát,tak koukám na ČT24. Na netu si taky zprávy přečtu,sem tam si koupím nějaký deník. Dále koukám na různé dokumenty a vzdělávací pořady. Teď jak jsem to sepsala,tak si myslím,že jsem maniak.

  Další informace


 • Zajímalo by mne jak vniklo příjmení Tůma. Děkuji

  a href"http://www.ptejteseknihovny.cz/uloziste/hkg001uvod-prijmeni-tuma/" rel"nofollow" http://www.ptejteseknihovny.cz / hellip /a

  Další informace


  Proč lidé s nápady idiotů jsou v médiích titulováni výtečníci?

  ..to jako když si nějakej idiot v těchto dnech rozdělá oheň na kraji lesa a média napíšou titulek idiot si opékal buřta na vyprahlý zemi u lesa ve 40ti°vejch vedrech , tak by se moh třeba někdo přihlásit, že je dotyčnej výtečník a za urážky z médií něco vysoudit? A nebo proč se bojej podobný individua označovat pravými jmény? Výtečník je lichotka, né?

  Další informace


  Myslíte si, že stenografové v parlamentu zapisují i facky a pohlavky během jednání?

  V tomto článku a href"http://www.nuov.cz/tesnopis-se-pouziva-stale-treba-v-parlamentu" rel"nofollow" http://www.nuov.cz/ hellip /a uvádí: Při své práci se parlamentní stenografové jistí nahrávací technikou. „Při sněmovních jednáních se však jenom na techniku spoléhat nemůžeme. Je nutné, aby byla kromě fakt zachycena i atmosféra jednání, styl mluvy řečníka, a tím i souvislosti, které by přímým přepisem obyčejný zapisovatel nezachytil. Pouhá nahrávka by zas technicky ‚nepobrala‘ atmosféru ve Sněmovně či reakce poslanců na řečníka, které jsou při mnoha projednávaných zákonech důležité.Sněmovní stenograf musí zaznamenat politikův proslov i s vulgarismy a „perličkami“. „Nejhrubší, plné vulgarismů bylo poslední jednání Poslanecké sněmovny. Podle zákona sice zaznamenaný text zasíláme řečníkům k autorizaci, ti se však můžou vyjádřit jen ke gramatickým či faktickým chybám. Jejich vulgarismy tam však zůstanou,“ dodává šéf parlamentních stenografů.Tak když má být zachycována atmosféra při jednání, zapisují se i ty pohlavky? A v případě, že ano, jaký symbol se pro ně používá?Doplňuji:To ano, facka nepatří mezi mluvené slovo, ale člověk přeci nemluví pouze slovy, ale i tělem - postoj, gestikulace aj. Takže, když stenografové vynechají ten pohlavek, tak přece zaznamenaná atmosféra nebude odpovídat realitě.

  Další informace


  Je neetické, když poslanci v parlamentu občas nějakého poslance tzv.grilují?

  V parlamentu, obzvláště v našem by bylo přinejmenším zavádějící, mluvit o nějaké etiketě.

  Další informace


  Ať už jste věřící nebo ne, četli nebo aspoň prolistovali jste Bibli?

  Ano cetl take jsem cetl i jeji protiklad takzvanou satanskou bibli od Atona Szandora LaVey a ...ikdyz se radim mezi pohany neni moudre vedet jen o jedne vire a slepe ji verit clovek by mel zkounat a byt otevren vsem nazorum ikdyz nemam rad cirkev jako takovou a v bibli je spousta blabolu tak sama o sobe neni spatna....takze nabozenstvi take neodsuzuji ..odsuzuji cirkev samou.a lidi kteri veri slepe a poslusne ...v takovych pripadech nohou delat ve jmenu boha a Jezise Krista zrudne veci.. ikdyz to tak nebylo v bibli mysleno ....ostatne stejne jako kodex uzivatele na techto ztrankach si i bybli muzou lide vykladat ruzne a kdo za to muze ? nikdo lide jsou ruzni ...

  Další informace


 • Je dán minimální počet členů strany, která kandiduje do parlamentu?

  Ne, podle volebního zákona 247/1995 Sb. je stanoveno pouze, že strana nesmí mít pozastavenou činnost, musí včas složit příspěvek na volební náklady a odevzdat jmenné seznamy kandidátů. Jejich počet definován není.

  Další informace


 • koho kontaktujete jako prvního poté, co se vám stane událost, která tutově stojí za reportáž v médiích?

  jdete po ulici a stane se vám něco neobvyklýho, do vlasů se vám zamotá štětkoun a nebo vašeho psa trefí bolit ..vy nemáte chytrej mobil s app, tudíž u toho ani nemůžete psát email, ani to řešit na soc.sítích ..co uděláte?Kam zavoláte, když si na takovej zážitek chcete veřejně postěžovat, nebo na vzniklý situaci svižně vydělat ňákou kačku?

  Další informace


 • Zajímalo by mne kde sehnat bublinku do vodováhy

  a její cena popř.nejlevnější prodejní místa

  Další informace


 • Proč mají lidé takový problém s používáním mě/mně/mne?

  Nedávali pozor ve škole, nebo proč?

  Další informace


 • mám už dlouho ve stolici krev,je mně 40.k doktoru se bojim aby mně neřekl to nejhorši,,o co se to muže jednat

  krev ve stolici docela často...

  Další informace


  Prasečí chřipka

  Proč se ta chřipka jmenuje prasečí, když u ní lidé nechrochtají? :D

  Další informace


  Nakolik je prasečí chřipka nakažlivá?

  Za minulý víkend přibylo v Čechách dalších 20 nakažení. Mám docela strach. Nakolik je tato nemoc nakažlivá? Jaká je záruka ze strany naší medicíny, že to někdo nakažený nerozšíří dál?

  Další informace


  Když mně ženská řekne, že líbám jako bůh, dává mně na vědomí, že někdy v minulosti se olizovala s někým asi mocnějším?

  No wtf?

  Další informace