• Znáte nějaké speciální recepty na přípravu vajíček? Kromě klasických míchaných či volských ok. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Znáte nějaké speciální recepty na přípravu vajíček? Kromě klasických míchaných či volských ok.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Znáte nějaké speciální recepty na přípravu vajíček? Kromě klasických míchaných či volských ok.

 • Znáte nějaké logické hry na procvičování mozku kromě šachu a sudoku?  Další informace


 • Jaká je asi finanční výše pro dárkyně vajíček?  Další informace


 • Znáte osvědčené recepty na úpravu chřestu?

  Květen je obdobím chřestu - znáte nějaké osvědčené recepty? Nedávejte mi sem prosím internetové odkazy. Myslím recepty domácí - z vlastních zkušeností. Díky.

  Další informace


  Recepty do mixeru  Další informace


  Pro přípravu čerstvého ovocného i zeleninového nápoje volíte raději šťávu z odšťavňovače ,nebo smoothie?

  Měl by to být vánoční dárek.☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆Dík. Já jsem taky pro smoothie. Obdarovávaný touží po odšťavňovači, ale myslím, že o smoothie makerech nemá tucha :-).Můžete doporučit vaši oblíbenou kombinaci?Dík :-)

  Další informace


  Potřebuji jeden recept z Kuchařka - Nejlepší recepty (nakl. Dona)

  Přeji hezký den. Sháním recept na pravé vanilkové rohlíčky (už si nevzpomenu, zda se recept jmenoval přesně takto), které jsem dělala dle knihy Kuchařka - Nejlepší recepty od nakladatelství Dona. Zde je odkaz na obal knihy: a href"http://www.dona.cz/shop/img_detail/80-7322-083-0.jpg" rel"nofollow" http://www.dona.cz/ hellip /a Kuchařku už bohužel nemám k dispozici a do Vánoc si ji pravděpodobně nestihnu koupit.Bude někdo tak hodný a mohl by mi recept opsat, popř. naskenovat a poslat na mail rencha.s@seznam.cz?Mockrát děkuji

  Další informace


  Ověřené recepty

  Máte svojí oblíbenou stránku s recepty, které vám vždy vyjdou a vždy se to dá žrát ? :-) stránek s recepty je spousta, ale mě jde o to, kterou považujete za nejlepší, kterou máte osobně vyzkoušenou :-)

  Další informace


  Máte nějaké recepty raw food?

  Zdravím docela často se ted setkávám s tzv.raw food, hlavně smoothie...přiznám se, že jsem donedávna o tomto označení neměla ani páru, ale ted je to asi top. Na jednom večírku jsem ochutnala jarní smoothie a mnam, ale netuším co v tom všechno bylo. Kde se dozvědět něco víc o tomto trendu?

  Další informace


  Jamie Oliver, najdu jeho recepty z televize v kuchařce ?

  V televizi běží pořad, kde Jamie Oliver vaří (jak jinak), ale rád bych našel jeho recepty v papírové formě, ale nevím v jaké kuchařce, a jestli to budou ty samé recepty ? Je to ta jeho nová Moje Velká Británie ?DíkyDoplňuji:Konkrétně jde o pořad Jamie Oliver vaří doma.

  Další informace


  Jak se rozbijí vejce nožem na přípravu volského oka ?

  Já jsem víc vajec z plata rozbil a obsah mi vytekl na podlahu, na linku než do kastrolu nebo jsem si nožem málem usekl ruku.

  Další informace


 • Problém s načítáním klasických flashdisc do 32GB  Další informace


  Neznáte nějaké dobré Hry na Pc kromě Závodních a Stříleček.

  Stříleček a zavodních mám dost :D :D

  Další informace


  Nezná někdo náhodou opraváře klasických psacích strojů?

  Nejlépe střední Morava. Bohužel nenašel jsem vhodnou kategorii. Odkazů na netu je poměrně dost, ovšem nenašel jsem nikoho, kdo by uměl a byl ochoten opravit stroj starý cca 100 let.

  Další informace


  Elektronická kuchařka RECEPTY DOMA

  Mám spoustu receptů,co mi známí zasílají emailem/dokumenty Wordu/,chci se o ně podělit se všemi,co si elektonickou kuchařku stahli/nemíním je opisovat,ale nedaří se mi recepty převést. Jak na to?

  Další informace


 • Co dát do akvária místo klasických rybiček?

  Už mám dost umírání mých rybiček v akváriu, ve zverimexu mi říkali, že se tyto druhy hodí k sobě a přitom můj strýc, expert přes akvarijní ryby říkal, že dát tyto rybičky k sobě je jako postavit je do arény. Takže už ničemu nevěřím a chystám koupit si něco jiného, něco co se nejlépe nemusí ani krmit (ne že bych na to neměl čas, ale bohatě mi stačí něco co je pěkné, plave a postačí na chov jen filtrace a světlo). Nejlépe nějaké větší živočichy (ne žádné 0,5 cm opičky). Moje akvárium má bohužel objem pouhých 17 litrů! Co myslíte, co bych tam mohl chovat? :) Nevyznám se v tom tak moc. Díky moc !

  Další informace


 • Nějaké dobřé kolo na skákání po ulici kromě BMX ?

  Chtěl bych nějaké kolo na kterém můžu skákat třeba dolů s chodníku a tak nějaké do 18K?

  Další informace


 • Lze doplnit zásoby vajíček ženě, když rodí každé 109 dítě rychlovkou?

  už to nehul

  Další informace


 • Domácí babičkovské recepty na bolavý oteklý krk, oteklý je i čípek v krku?

  Sotva polykám a jako když to na mě od včera hodí. Nebudu si v lékárně kupovat drahé a přitom neúčinné léky , nevíte čím kloktat či jinak podomácku léčit?Doplňuji:Fakt takový množství bylinek doma nemám. Myslela jsem spíš na zábal a čeho, a zda studený či priesssniz nebo teplý a něčím kloktat, mám základní bylinky nebo solí? Nebo becherovkou?:-) Aby ten vevnitř oteklý krk a čípek trochu povolil, zhnisaný mandle nemám

  Další informace


  Dietní pokrmy z vajíček? Je třeba omeleta, míchaná vajíčka dietní?

  tady máš energetickou tabulkuněkolika druhů potravin je tami vejce .. a href"http://www.lucy.cz/energeticke-tabulky/vejce/" rel"nofollow" http://www.lucy.cz/ hellip /a Doplňuji:omeletu a si klidně udělej např. naolivovém oleji, nebo se dá smažiti bez tuku na dobré pánvi .. a href"http://www.nasevejce.cz/o-vejci/vejce-jako-potravina" rel"nofollow" http://www.nasevejce.cz/ hellip /a nějaké receptíky : a href"http://www.recepty.eu/vejce/" rel"nofollow" http://www.recepty.eu/ hellip /a

  Další informace


 • Kolik vajíček naklade za život moucha domácí?

  Vzhledem k jejich krátkému životnímu cyklu, dosahujícím délky v řádech týdnů, se během jednoho roku mohou vylíhnout tucty generací much domácích. A protože samičky mouchy domácí mohou naklást za svého života až tisíc vajíček, počty much se rázem stávají astronomickými. (Kdyby všichni potomci všech much domácích přežili celé léto, Zemi by pokrývala asi 15 metrů vysoká vrstva much domácích!) a href"http://www.giantmicrobes.cz/moucha-domaci" rel"nofollow" http://www.giantmicrobes.cz/ hellip /a

  Další informace