Zobrazení obsahu DVD disku - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Zobrazení obsahu DVD disku. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Kolik váží půllitrová láhev fernetu (vč. obsahu)?lahev + alkoholDalší informace |
Když si čtu etikety různých salátů,v jeho obsahu je mimo jiné i výrobní salám! Co to je,ten výrobní salám ?!Doplňuji:Ještě štestí,že takový a jemu podobný salám nejím! Zlatí komunističtí uzenáři a jejich státní normy!Další informace |
Vařilo se 12° plzeňské pivo o obsahu 3.1 % alkoholu?Pokud se ptáš na hmotnostní procenta, tak ano. Ale tahle jednotka se používala v minulosti pouze v ČR na etiketách vzoru 1970 pro lahve 0,5 l. Na exportním balení (lahve 0,33 l) se obsah alkoholu neuváděl, výjimkou byla verze ve španělštině (tuším že i v italštině), kde byl již tehdy uveden obsah alkoholu v souladu s mezinárodními zvyklostmi v procentech objemových, podle tehdejší normy to bylo 4,2 % obj. Podle současné normy je to 4,4 % obj.Ta tvoje etiketa je vzor 1970, podle ceny je z doby po roce 1984, kdy se Prazdroj zdražil ze 2,8 na 3,6 Kčs. Vím to zcela bezpečně, pracoval jsem v tiskárně, kde se to tisklo, mám jich celou sbírku.Další informace |
PHP - pridanie parametru do url s ponechaním pôvodného obsahuDalší informace |
Defregmentace disku C - po defragmentaci mám méně místa na diskuDalší informace |
Jaký program je dobrý při obnovení ztracených dat / obnovení smazaného obsahu na flash disku?Zdravím,nezálohoval jsem si usb,protože mám nový systém windows 7 a přišel jsem o všechny data,o všechny soubory co na něm byli.Můžete mi poradit , jaký je dobrý program (nejlépe v CZ),který mi data zachrání? Předem díkyDoplňuji:Víte,já disk ještě nedal zformátovat.Ale je to jediný co můžu s diskem dělat,když ho zapojím do PC.Proto se ptám,jak mám postupovat? Mám nejdříve nainstalovat ten program,pak dát disk formátovat a pak pomocí programu obnovím smazaná data nebo jak? DěkujiDalší informace |
Blokovani obsahu WWW operaDalší informace |
Zamezení výpisu obsahu složky na serveruDalší informace |
Proč je na torrentových stránkách více nelegálního obsahu jak na normálních stránkách?Vždyť původně program µTorrent nebyl vytvořen na sdílení nelegálního obsahu ne ?Další informace |
Jak extrahuju soubory SACD z ISO obrazu disku, aniž bych potřeboval 8,5GB DVD?Když to zkusím extrahovat přes WINRAR, tak to nejde, přes powerISO taky ne, přes nero to jde jen vypálit, a když dám uložit obraz disku, tak taktéž nejde extrahovat. Jsem zoufalý z toho...pomůže někdo? -Ne- To nejde tak jednoduše, je to nějak zakódované. Ale vyřešil jsem to 2 pluginy do programu foobar2000 a iso mi to otevřelo a dokázalo mi to převést 1:1 kopii do wav, ať už 2.0 půlku alba, nebo 5.1 polovinu.Další informace |