• Android - existuje program na označení osob na fotografii? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Android - existuje program na označení osob na fotografii?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Android - existuje program na označení osob na fotografii?

 • Kde bych si mohla stáhnou android hru dragonvale, když ji nemají v android marketu??  Další informace


 • Kolik osob může sedět vzadu v autě, když tam bude autosedačka?  Další informace


  Co znamená označení nákladního auta písmenem L?  Další informace


 • Co znamená zkratka MDU v typovém označení chatky?  Další informace


 • Prosím, na kterém řádku přiznání k dani z příjmů fyz.osob je vyčíslen hrubý a na kterém čistý roční příjem? Díky.

  Doplňuji:Na daň.přiznání je napsáno podle zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů.....Prostě běžné daňové přiznání k dani z příjmů. Pro lidi, co podnikají jako živnostníci celý rok a jen jako živnostník.

  Další informace


  Kdo vyplňuje přiznání daně fyzických osob a proč?  Další informace


  K čemu slouží pojištění majetku a osob? Jaká práva a povinnosti vyplývají z pojistné smlouvy?  Další informace


  Do kdy se musí zaplatit daň z příjmu fyzických osob? Je to také do 31.3. ?  Další informace


 • Jestliže Policie ČR údajně zajišťuje bezpečnost osob ve čtyřech různých úrovních, tak o jaké možnosti se jedná?

  a href"http:/ixabay.com/csolicistka-policie-policejn%C3%AD-auto-986047/" rel"nofollow" http:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


  Je někdo nebo něco (krom blízkých osob), pro co byste položili život?

  Nedokážu předpovědět, jak bych se zachoval v těch nejkritičtějších situacích, ale snad bych našel dostatek odvahy v rozumné míře riskovat život při nutné obraně nebo krajní nouzi, abych pomohl třeba i úplně cizímu člověku.A kdyby byla ohrožena naše země a já měl příležitost pomoct při její obraně, nejspíš bych ji šel bránit pro svoje děti.

  Další informace


  Co znamená označení Salazar?

  Reakce tazatele v diskusiJsou zmíňky o jménu Salazar před dobytím Jeruzaléma roku 1187 Saladinem (Saláh an-dín Júsův ibn Ajjúb)?

  Další informace


 • Čistý android vs. Android  Další informace


  Program Profesionální úprava fotografií  Další informace


  Android - existuje program na označení osob na fotografii?

  Existuje nějaký program pro Android, který umožní vkládat k fotografiím popisky podobně jako se třeba označují osoby na facebooku? Jde mi o to, že mám fotografie se spoustou lidí a chtěl bych tam označit a popsat osoby a nemít to nikde na facebooku apod.

  Další informace


 • Týká se Schengen jenom volného pohybu osob? Co kamiony? Funguje na hranicích nějaká kontrola?

  Ještě před nedávnem se tvořily velké fronty na hranicích. Mám na mysli situaci na hranicích např. se Slovenskem, Rakouskem, Německem, Polskem, tedy s našimi sousedy. Je mi jasné, že vnější hranice EU funguje v jiném režimu. Děkuji.

  Další informace


  Dobry den, ví někdo, co přesně soud ověřuje u osob, kterým skončil podmíněný trest?

  Dobry den, ví někdo, co přesně soud ověřuje u osob, kterým skončil podmíněný trest a mělo by tedy dojÍt k zahlazení odsození? Dočetl jsem se, že by to mělo být - vše co se týká bydlení a zaměstnání. Co se zaměstnání týká,zaměstnavatel se dozví, proč se soud ptá?Bude soud chtít vědět, zda jsem doložil výpis z rejstříku trestů? Co si bude chtít vyžádat? Díky za odpovědi. MartinDoplňuji:...ale kdyz zadam o zahlazeni odsouzeni, tak prece soud musí zjistit jak na tom jsem ... Napr. podmineny trest jiz vyprsel,soud ma rok na to aby rozhodl...pokud do roka neudela nic,tak automaticky se rejtrik vymaze . Ale rok je dlouha doba,co kdyz clovek poda zadost o zahlazeni odsouzení, byť jen toho podmíněného...Co presne soud zjistuje u stavajicího zamestnavatele? Datazuje se na výpis z RT? Zame. se muze dozvedet, ze jeho zamestnanec mel pruser a RT nemel a nema cisty...Jde o to, ze zame ho vydet nechtel....

  Další informace


 • Jak se nazývaj lesy a pralesy, který nejsou deštný lesy? Jsou takový? Má pro ně čeština označení?

  Deštné lesy a pralesy jsou pouze ty tropické, tedy nachaázející se v oblasti kolem rovníku s vydatnými srážkami.Všechny ostatní lesy a pralesy se (kromě názvu les nebo prales) označují například podle oblasti výskytu.Existují severské lesy a tajgy (v posdtatě severský a sibiřský prales ), lesy mírného pásma (to jsou naše lesy včetně pralesů jako je např. Boubín u nás), tropické lesy a pralesy, které se navíc dělí na deštné, listnaté a křovinaté a pak chaparraly a macchie, což jsou v podstatě taková spíše rozsáhlá křoviska nebo velmi nízké ale husté lesní porosty v subtropech.

  Další informace


 • Jak a z čeho vzniklo označení slaměný vdovec, popřípadě slaměná vdova?

  Slaměný vdovec- sláma tak vymlácená, že muž nemůže použít své rozmnožovací ústrojí,- naopak zůstane-li muž sám, vzplane rychle jako sláma,- nic po nové lásce, stejně jako po slámě nezůstane,- najednou je muž lehký jako sláma, takže může přelétávat,- málo odolný pokušení stejně jako měkká sláma,- bez manželky uschne jako sláma,- stejně jako jeho předkové, i on chodí s milenkami na slámu,- zbyl sám a opuštěný na slamníku…,Více informací na stránceDoplňuji:Snad ještě jeden zaslaný postřeh uvedu: slovo slaměný prý znamenalo také pomíjivý. Takže pomíjivý býval asi čas manželčiny nepřítomnosti, a tudíž i drobné slaměné rozkoše manželovy.

  Další informace


  Hledání osob

  Dobrý večer, existuje nějaká stránka, kde můžete vyhledat různé osoby? Něco jako je tato stránka a href"http://www.whitepages.com." rel"nofollow" http://www.whitepages.com. /a

  Další informace


 • Udělal jsem fotografii válce, potřeboval bych přepočítat fotografii na plochu.

  Doplňuji:vyfotil jsem válec a potřebuji ho přepočítat na plochu.

  Další informace