• bolest ruky - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: bolest ruky. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - bolest ruky

 • Říká se, že sdílená bolest je poloviční bolest... Co když se člověk dopustí hříchu ve dvojici, je to poloviční hřích?  Další informace


  Věříte že se dá něco vyčíst z ruky? (chiromantie)  Další informace


  Je možný věštit z ruky i opici?  Další informace


 • Řidičské oprávnění C. Co se žák v praxi učí?  Další informace


  Proč nemají na každém velkém letišti věštkyni z ruky?  Další informace


 • Bolest chodidla  Další informace


  Bolest chodidel  Další informace


 • Jak je to ohledně etiky kolem líbání se na tvář ve společnosti?

  Původní né uplně dobře položená otázka zněla:Jak je na tom etika ohledně seznámení ve společnosti se ženou? Lze jí políbit na tvář místo podání si ruky?Nebo kdy se tady v ČR líbání tváře povoluje? Možná to jde udělat až po seznámení, když opět někdy dojde k setkání?V TV vidím jen jak ženy líbají na tváře ostatní ženy, tak mě to zaujalo a určitě to není nic lesbického. Naopak chlapa bych takhle políbit nemohl, protože to je prostě takové moc homosexuální . :D

  Další informace


 • Jaký je rozdíl mezi Českou poštou-balík do ruky a zásilkovou službou GLS?

  Něco objednávám a mám tu na výběr i GLS o čemž slyším prvně...jejich webovky jsou naprosto nepřehledné a nerozumím v čem se to liší od balíku do ruky od české pošty, tedy kromě toho že GLS je levnější..

  Další informace


 • Musí pošta vždy doručit balík do domu, když je zaplacena služba balík do ruky?

  Pošta neposlala sms o příjezdu, tak jako obvykle, a tak jsem balík nepřevzala protože jsem nebyla doma. Nechali mi zprávu ve schránce že si mám balík vyzvednout na poště. Nyní už jsem musela 2x urgovat aby mi byl balík doručen do ruky ovšem stále je na poště.Myslím že když je to služba balík do ruky tak ho přeci musí dodat do ruky a nedávat vůbec nějaké lístky do schránky o tom že si ho mám vyzvednout na poště ale dodat ho následující den automaticky.

  Další informace


 • Za jak dlouho zmizí pot, buňky apod. z desky stolu po dotyku lidské ruky?

  Mám nemoc zvanou obsedantně kompulzivní porucha a řeším za jak dlouho si můžu být jistý že po dotyku ruky na stůl zmizí všechen pot, odumřelé buňky, bakterie a cokoliv co tam z té ruky mohlo zůstat. Co se například stane s kožní buňkou která odumře a zůstane na stole?Bydlím v bytě už přes dva roky a chci si být jistý že když se dotknu třeba kliky u okna nebo stolu tak že tam nic takového od lidí kteří zde dřív bydlely už není.Prosím odpovědi od lidí kteří ví odpověď a ne jen dělají chytré aby měly body. Děkuji moc za odpovědi.

  Další informace


  Když se v Anglii praštím do ruky a řeknu džauvajs, pochopěj z toho, že jsem vtipný?

  Myslím, že bych taky nepochopil, že je to vtipné.

  Další informace


 • Věříte, že může mít člověk svůj osud zapsaný v dlani? A znáte někoho, kdo číst z ruky umí?

  Nevěřím, oni to řeknou vždy tak obecně, že to sedí na každého. Stejně je to i s kartami.Já věřím jen v to co je ověřené. Jsem prostě člověk, který potřebuje důkazy.Budu jim věřit, až mi řeknou které čísla vyjdou ve sportce :-DDD

  Další informace


  Jakou herni konzoli do ruky?

  Dobry den, rad bych si pořídil herní konzoli. Nevim Bohuzel jakou. Např: psp, psp vita, Nintendo 3ds? Co by jste doporučili?

  Další informace


 • neidetifikovatelná bolest ruky

  Dobrý den, můj problém spočívá v bolesti vnitří strany ruky od podpaží směrem k loktu. bolest se objeví pouze když ruku zvedám či natahuji.Čím více ruku napnu a čím více ji dávám nahoru, tím je bolest větší.Dala by se přirovnat k řezání či pálení. Nevím zda-li jsou to šlachy či nějaké svalové úpony, ale samotný bicesp to určité není.Pokud mám ruku přirozeně u těla, žádnou bolest necítím, nevadí mi ani zvedat těžší věci. Bolesti už přetrvávají týden a nelepší se ani se nehorší. Ruka není nateklá ani nejsou patrné žádné viditelné příznaky, že tam není něco v pořádku.Absolutně netuším, o co se může jednat a na jakého lékaře bych se vlastně měla obrátit. Prosím o radu.Děkuji

  Další informace


  Nevíte někdo prosím, co by mohla znamenat bodavá bolest při močení? Mám strach, bolest je někdy dost silná. Díky.

  Ahoj, chtěla bych Vás poprosit o radu. Je mi 15 a nevím, co bych měla udělat. Asi 3 dny mám problémy při močení. Pociťuji bodavou bolest v pochvě a svědění. Bolest je někdy poměrně silná. Jsem tím vyděšená, nevím, co by se mnou mohlo být. Mámě se to bojím říct, protože je hysterická a hned by to všude vykládala. Děkuji za pomoc, Nikča.

  Další informace


  Můžu mít nějaký problém za to, že si z ruky sundám sádru o 3 dny dříve?

  Zítra mám dělat ve škole výkres (rýsování). A mám pravou ruku v sádře(jsem levák), jelikož mám zlomenou záprstní kost na malíčku. A když mám tu sádru tak neudržím pravítko aby se mi neposunulo a je to pololetní výkres, který je důležitý. Bez něho nebudu mít známku na vysvědčení. Když si jí teď sundám, co mi může doktor říct?Doplňuji:A co s pojišťovnou? Může doktor třeba napsat, že jsem si to sundal sám a pojišťovna mi nevyplatí peníze...?? V pojišťovně jsou papíry už odevzdané, co je to za úraz apod.

  Další informace


  Co může způsobovat bolest nad okem po rýmě a občasné krvacení z nosu??

  Mám rýmu a při smrkání mě zabolelo skrz nos nad levým okem, jakoby mi něco prasklo a o té doby občas smrkám krev. Nemůžu otevřít pořádně pusu a při vstávání mne do toho místa udeří bolest. Co s tím? Je to velice bolestivé.

  Další informace


  Bolest hlavy od očí

  Ahoj, už třetí den mně trápí to, že kdykoliv pohnu očima někam do strany, strašným způsobem mě rozbolí hlava. Když se chci kouknout na něco, co je třeba vedle mě, musím otočit s celou hlavou. Nevíte, jak se toho zbavit?

  Další informace


  Bolest a otok kolena

  Dobrý den , delší dobu mám v kolenu otoky, zánět , bolest a nemohu ze schodů a skrčit koleno. Ortoped vždy dá jen injekci do kolena, ale ta otok splaskne na pár dní a nic neřeší. Na rentgenu prý je artroza slabá. Nemůžu chodit ze schodů a další . Nejsem seniorka a jsem plně pracující. Je správný postup ortopeda ? Děkuji.

  Další informace