• Byl jsem okraden - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Byl jsem okraden. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Byl jsem okraden

  • nevite jak se dostanu z valasskeho mezirici do polska naty trhy.byl sem tam naposledy jak sem byl maly jenom si pamatuju



    Další informace


  • Dobrý den za rok 2014 mám odpracovaný 3 měsíce leden unor březen a od 1.dubna do 31.11.jsem byl hlašen na uřadu práce a



    Další informace


    Byl jsem u lékaře. V automatu zaplatil 30 Kč.

    byl jsem u lékaře.v automatu zaplatil 30 Kč.lístek z automatu (potvrzení o zaplacení!) odevzdal lékaři.Automat mi vydal pouze JEDNU stvrzenku, kde mám vzít druhou, že jsem poplatek skutečně zaplatil?

    Další informace


    Od poloviny roku 2009 do poloviny roku 2010 jsem byl majitelem ŽL. Přijmy nula. Na daňová přiznání jsem jaksi opomněl. P

    zapomněl. Poradíte jak to dohnat?

    Další informace


  • Jak jsem stará, tak jsem blbá! Ve spěchu jsem šoupla do trouby buchtu a vzápětí pekáč s masem. Načichne mi to od sebe?

    Asi dnes nějak nemyslím a v rámci úspor času i energie jsem to šoupla k sobě... Vejde se to, ale mám strach, že maso bude vonět po sladkém a naopak. Nechci už zasahovat do pečícího procesu, co myslíte, jak to dopadne?!Doplňuji:-iv-, já za to nemůžu, třeba je to nakažlivý!Dědapetr: díky za shovívavý postoj, snad ho budou mít i domácí strávníci :-)

    Další informace


  • Dnes jsem byl na tržnici v Brně.Třešně 1kg 90,-Kč. Dali byste takové nekřesťanské peníze?

    To jsou opravdu nekřesťanské peníze. Je pravda, že u nás byla letos úroda mizerná. My máme doma jeden strom, třešně jen tak na zobání. Na polovině z nich si pochutnali kosi.Nekoupila bych je.

    Další informace


  • Nechtěně jsem místo- odpovědět, zmáčkla- nejlepší odpověd.Co jsem tím provedla?Bála jsem se,že jsem to nechtěně zamkla.

    Omylem jsem klikla na jinam,než jsem chtěla,ale koukám,že se asi nic nestalo.Ještě jsem na nejlepší odpoved nikdy neklikla.Co tím udělám? Zamknuté to není.A jak to vrátit zpět? Děkuju:-)

    Další informace


    Na SKYPE jsem si chtěl vyměnit citát v profilu.Vyklikal jsem si ho v rámečku.Myslel jsem že jsem ho tím pádem zrušil.

    Na SKYPE jsem si chtěl vyměnit citát v profilu.Vyklikal jsem si ho v rámečku.Myslel jsem že jsem ho tím pádem zrušil.Pak jsem napsal do rámečku nový citát a potvrdil.Teń starý se nezrušil a nový se prídal do profilu.Teď mám v Profilu dvě fotky a dva citáty.Jak ten jeden nebo oba z tama dostanu???DĚKUJI.

    Další informace


  • Když jsem na neschopence ve zkušební, tak se mi ta doba prodlužuje o to, co jsem nemocná, mám ji do 26.4. a jsem nemocná

    Zákoník práce zde a href"http://zakony.kurzy.cz/262-2006-zakonik-prace/" rel"nofollow" http://zakony.kurzy.cz/ hellip /a snad tam něco vyčteteNašla jsem toto: (1) Zaměstnavatel i zaměstnanec mohou zrušit pracovní poměr ve zkušební době z jakéhokoliv důvodu nebo bez uvedení důvodu. Zaměstnavatel však nemůže ve zkušební době zrušit pracovní poměr v době prvních 14 kalendářních dnů a v období od 1. ledna 2011 do 31. prosince 2013 v době prvních 21 kalendářních dnů trvání dočasné pracovní neschopnosti (karantény) zaměstnance.

    Další informace


    Dobrý den Před dvěma měsíci jsem byl napaden, jsem stále na PN.

    Dne 30.7.2011 jsem šel pomoci kamarádovy a jeho matce se stěhováním ale najednou se tam objevil kamarádovo otec a ten me ze zado napadl. Způsobil mi tržnou ranu na hlavě a něco s krkem. Dne 2.8. jsem na něj podal trestní oznámení na PČR. Chtel by jsem se zeptat jak mám vyčíslit škodu kterou mi způsobil? A taky by jsem se chtěl zeptat co se bude dít dál? zatím si mě policie zavolal aby jsem jim řekl jak se cítím a bylo mi vzděleno že šetření nadále pokračuje, díky tomu mi zatím nebyla ani vyplacena nemocenská prý na ní nemám právo do doby než se policie vyjádři zaměstnavately. Má PN nadále trvá neboť jsem stále v péči lékařů. Jak dlouho může trvat než se policie vyjádří zda jsem si zranění nezpůsobil sám aby mi byla vyplacena nemocenská? Děkuji za odpověď.Doplňuji:Na policii jsem byl a když jsem se zeptal jak šetření probýhá tak mi bylo vzdělone že mi nemůžou nic řict neboť šetření nadále probýhá.

    Další informace