• Bylo by možné vyrobit čistě český počítač? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bylo by možné vyrobit čistě český počítač?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bylo by možné vyrobit čistě český počítač?

 • Čisté ruce  Další informace


  Když už je vše uděláno, všechno už je hotovo a vše už bylo řečeno, čeho bylo víc? Řečí nebo všeho ostatního?  Další informace


  Bylo by jednodušší pro zaměstnvatele mě zaměstnat, kdyby bylo na maturtním vysvědčení a výučním listu slovní hodnocení?  Další informace


 • čistě teoreticky

  Pokud si zřídím hospodu v nějakém městě a neřešil bych peníze, mohu teoreticky prodávat pivo např za 5 kč za půllitr piva?(Šlo by mi třeba o to, nalákat tam co nejvíce lidí) Nebo je nějaká minimální cena, pod kterou už nemohu prodávat? Od dodavatele bude určitě doporučená, ale nevím zda by bylo tohle možné? (Pominu-li fakt, že by mi za pár měsíců konkurence naznačila, že takhle se to nedělá:-))

  Další informace


 • Proč Iva Pacovská (Kristýna Leichtová) před chvílí v Comebacku na TV NOVA vystrkovala nohy? To ukazovala,že je má čisté?

  jasně-napsali ji to do role, ty si taky zkontroluj nohy a hurá do peří

  Další informace


  Bylo by možné nějakým způsobem nařídit si budíček, až bude mít zase Vladko záchvat?

  Otázka se týká Vyvolených, chtěl bych vědět, jestli by nešlo nějak zařídit, až bude mít zase Vladko záchvat, tak aby se mi poslalo upozornění na mobil. Na různejch internetovejch programech často bývá funkce budíček, že vás to upozorní když začne nějaký pořad který chcete sledovat, tak mě napadlo jestli by to nějak nešlo zařídit i takhle. Rád bych to viděl živě.

  Další informace


 • Farmáři si dřív obraceli kšiltovky dozadu z čistě praktických důvodů, aby je nepálilo slunko do krku?

  A ono se z toho pak stala móda obecně? Né, že bych se s tím nějak setkával, ale každý kraj - jiný mrav.

  Další informace


 • Žertík - potřeboval bych tabulku ve které by bylo napsáno Váš počítač je zavirován  Další informace


  Často mi zčerná obrazovka, počítač se restartuje a Počítač byl vynuceně vypnut  Další informace


  záloha čisté instalace PC (Clonezilla / SystemRescueCd / jiný návrh?)  Další informace


  Je nelegální si stáhnout čistě jen hru?

  Když ji mám zakoupenou třeba na DVD, ale nechci ho pokáždé dávat do PC, nebo když funguje přes steam a jí ji chci hrát i bez něj, už jsem ji ale koupil, je nelegální ji tedy stahnout třeba z uložto nebo torrentů?

  Další informace


 • Bylo by možné odpromlčet zločiny které už jsou promlčené, kdyby se schválil nový zákon, který by zrušil u určitých...

  ...kriminálních tentononcích dobu promlčení? Například když je teď dle zákona určitý zločin třeba po 50 letech promlčený, tak co kdyby se změnil zákon kterej by říkal že tento druh zločinu je nyní nepromlčitelný? Platilo by to až od teď, pro lidi co něco spáchají ode dne vydání zákona do budoucnosti, a nebo by se díky tomu mohlo štrachat i v minulosti a zavírat lidi za něco co provedli třeba v minulým století, v době kdy dle tehdejšího zákona byl zločin promlčen?A bylo by možné takhle třeba zrušit klausovu tehdejší amnestii a díky nějakému novému zákonu pozavírat lidi který tenkrát pustili?Doplňuji:cukrar, Kelt: No jasně, ale teď přece taky byla souzená ta soudkyně co tenkrát odsoudila Horákovou za vlastizradu ne? A nebo pohraničníky že stříleli tenkrát na lidi co chtěli překročit hranice, ale takovej byl tenkrát zákon, že pokus o útěk se trestá smrtí nebo ne? A tenkrát po druhý světový válce byly taky odsouzený náckové k trestu smrti, za to že zabíjeli židy, přitom tehdejší zákon jim prakticky dával volnou ruku a podle něho oni vlastně neudělali nic nezákonýho - ve svý době, tedy v době kdy platily tehdejší zákony. Tak jak možný že některý věci se prostě souděj takříkajíc AŽ OD TEĎ, a za jiný věci z dob minulých se trestaj lidi podle současnejch zákonů, když věci který prováděli, prováděli v době kdy zákon byl jinej a všechno tohle bylo povolený? Není to to samý jako kdybysme teďka, člověka kterej kdysi prováděl u vězňů tresty smrti, hodili před soud za několikanásobnou vr

  Další informace


 • Kdyby se ČR mohla přesunout, tak jak leží a běží na jakékoliv místo na zemi. Kam byste jí přesunuli? (čiste teoreticky)

  Na Antarktis. To by se dalo celoročně lyžovat :DDD

  Další informace


 • V kolika letech by mělo dítě mluvit čistě?

  Ahoj, mám dcerku, je jí 3,5 roku a spoustu slov nevysloví buď vůbec nebo tak, že jí nikdo, krom mne, nerozumí.Chci se tě zeptat - je to v tomto věku ještě normální nebo bych měla kontaktovat logopeda? Dík za radu.

  Další informace


 • Bylo by fyzicky možné, aby člověk chytil letící šíp?

  Upřednostnuje se tvar fyzicky.

  Další informace


 • v reklamě bylo že prodaváji vyžinač travy za 999kč bylo to z baumaxu kde ho najdu?

  Doplňuji:je to křovinořez z baumaxu

  Další informace


  Jak po domácku čistě přírodním způsobem vyčinit a zpracovat králičí kůži?

  Nechtěl bych žádné saponáty nebo chemikálie, jestli to teda jde.

  Další informace


 • čau, víte kde jsou čistě Střední školy ekonomické v jihočeském kraji nebo Českých Budějovicích

  Jedna je určitě na Okružní jmenuje se VŠTE. Podívej se sem a href"http://www.stredniskoly.eu/ts/94-ss-podnikani-ekonomicka" rel"nofollow" http://www.stredniskoly.eu/ hellip /a

  Další informace


  Jak pracujete? čistě ze zvědavosti, pokud tuto informaci považujetee za soukromou, odpovídat nemusíte

  poctivě, jinak to neumím. A někdy to za to ještě slíznu :/ gt

  Další informace


 • Jak je možné,že někomu tak moc smrděj nohy, i když si je umývá a bere každý den čisté ponožky?

  Doplňuji:Kdybych nepoužíval zásyp,tak jsem jeden z těch,kterým nohy smrdí.A s těma ponožkama na100% souhlasím, ale nevím, kde je tady v jbc mám koupit.

  Další informace