• Bylo by možné zakázat vstup do restaurace nekuřákům? VSTUP POVOLEN POUZE KUŔÁKUM!!! - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Bylo by možné zakázat vstup do restaurace nekuřákům? VSTUP POVOLEN POUZE KUŔÁKUM!!!. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Bylo by možné zakázat vstup do restaurace nekuřákům? VSTUP POVOLEN POUZE KUŔÁKUM!!!

 • Žebírka - doporučení restaurace  Další informace


  Restaurace v Olomouci-hledám  Další informace


  Restaurace Liberec - sněz kolik chceš  Další informace


 • Restaurace: zkušenosti s nabízením vody zdarma - vyplatí se?  Další informace


  Existuje místo či osoba, která mi podá informace o založení a hlavně provozu restaurace.

  Jako Know how,to těžko,pokud to funguje,tak Vám to nikdo neřekne,jak to dělá. Jinak jak radí kolegyně,zajděte na příslušný živnostenský úřad,založte si živnost pohostinství a vesele do toho. Držím palce,není to v dnešní době žádný med,rozjíždět něco takového...

  Další informace


 • Marně na voyo.cz hledám pořad Koření, bylo před dvěma týdny a bylo to o řasách pěstovaných na střechách hotelů..  Další informace


 • Voda z kohoutku a restaurace – zákaz, možnost, samozřejmost?

  Měla jsem dojem (kdysi jsem někde četla), že pokud požádáte v restauraci o vodu z kohoutku, měli by vám ji bez řečí donést. Pro některé podniky je to dokonce samozřejmost a jistá prestiž.Obyčejně si dávám džus dolitý do půl litru vodou. Zatím jsem nikde neměla problém. Nedávno mi ale servírka nabídla vodu z lahve. A na mou otázku, zda by mi nemohla džus přece jen zředit vodou, odpověděla, že jedině vodou z lahve. Známému, ve stejné situaci, ale v jiné restauraci, zase řekli, že vodu z kohoutku nabízet nemohou, že to mají zakázané.Jak to tedy je? Je na to nějaká třeba vyhláška, že nemůžou? Vím, že z vody z lahve mají prachy, ale…. Prostě by mě zajímalo, kdo byl v právu, jestli já nebo restaurace, jestli mě jen nevodila za nos, protože si chtěla vydělat na vodě z lahve. Vždyť jsem chtěla jen ředit, neobjednala jsem si samostatnou vodu…Pohybuje se někdo v pohostinství?Prosím fakta, ne jen domněnky. Pak až doplnění o to, jaké dáváte vodě přednost, jestli jste se setkali se stejným problémem, jaký na to máte názor…. DěkujiDoplňuji:Moje doplnění najdete v diskuzi... Ostatní, objednáváte si někdy vodu z kohoutku, ať už samostatně, k nějakému pití nebo pro zředění?

  Další informace


  Je normální chodit do restaurace jenom na kávu?

  Pokud jí mají v nabídce tak ano .

  Další informace


  Jak vtipně pozvat přátelé na večeři do restaurace?

  Raději bych je pozvala normálně. Prostě jesli by nešli na večeři

  Další informace


 • Čím bylo zlato tak výjimečné, že bylo v minulosti tak moc ceněné?

  Copak ty pračlověci, co žili v 17. století a míň, ho mohli pro jeho vlastnosti skutečně nějak využít?

  Další informace


  V kterém roce bylo v Čechách po dni 6.ledna 17.ledna a proč tomu tak bylo?

  Proč bylo po 6.lednu hned sedmnáctého? Víte důvod proč tomu tak bylo a v kterém roce se tak stalo?

  Další informace


  Patříte k těm kuřákům, co hází vajgly po ulici?

  Těžko to někdo přizná,že?Ten vajgl - to je jen špička ledovce.Dovedu si představit,že někdo odsuzuje vrhače vajglů a z otevřeného okénka auta vyhodí za jízdy prázdnou flašku.Ten strašidelný bordel na ulici se stále zvětšuje.Kdyby jen ve městech.Kdy jsem vlastně naposledy zahlédl metaře?Ale ono by jich nebylo nikdy dost.Při tom tempu.

  Další informace


  Od kolika let je povolen vstup na roxy?

  Asi od 18-ti.

  Další informace


  Do jaké restaurace nebo vinárny pozvat rodiče na večeři?

  Dobrý večer, s přítelem chceme pozvat jeho a naše rodiče do restaurace v Praze. Moc často do restaurací nechodíme, tak nemáme přehled. Určitě požadujeme příjemné a klidné prostředí a kvalitní jídlo. Nejlépe Praha 3 nebo okolí.

  Další informace


 • Tohle chybělo kuřákům  Další informace


  Jak nastavit v Microsoft word,aby bylo na stránce pouze 30 řádek na stránku? v tuto chvíli mam 35 řá  Další informace


 • Z jakého důvodu bylo nutné, aby bylo rodné číslo dělitelné jedenácti?

  Odpovídáte jak kniha, nebo spíš Wikipedie, no dobře, tak jinak, k čemu je dobrej ten kontrolní mechanismus modulo 11? Kdyby to bylo třeba kvůli padělkům, tož to by bylo dobré, tedy až na to že každej ví že to číslo má bejt dělitelný jedenácti, takže i případný padělatel... Jak se tato funkce tedy využije v praxi?Mimochodem, né všechna rodná čísla jsou dělitelná 11, ale to už všichni jistě víte, když jste tak študovaní :-) číslo 10 je totiž dvojciferné, takže doplnit o něj zbytek na poslední číslici by byl asi docela problém...

  Další informace


 • Restaurace v Praze s krbem za účelem svatební hostiny

  Hledáme prostor pro svatební hostinu, která bude na začátku ledna, a vzhledem k tomu že to bude v zimě, přáním nastávajících je prostor s krbem. Předem děkuji za tipy!

  Další informace


 • Jak se ve vaší škole stavěli k vám kuřákům? Vadilo jim to?

  Prosím o co nejpodrobnější info. Díky.

  Další informace


 • Když už stát brojí proti kuřákům, proč jim tedy nedotuje přípravky na odvykání kouření?

  Můžeme-li z veřejného zdravotního pojištění hradit léčbu závislosti na alkoholua jiných drogách, nevidím důvod, proč stejně nepostupovat při léčbě závislostina nikotinu.________Trochu OT:Když čtu diskuze o kouření, zákazech kouření apod., vždycky si vzpomenuna kampaň nastartovanou koncem 80. let (snad v roce 1987). Jmenovalase Šance 2000 (nebo nějak podobně) a měla za cíl snížit počet kuřáků.Nerozumím tomu, proč se v ní nepokračovalo, dnes jsme mohli být dál…Myšlenka podle mne byla dobrá, myslím, že s ní tehdy přišli zdravotníci.Nevíte o tom někdo něco?

  Další informace