• Dobrý den,ctěla bych se zeptt, co je potřeba udělat pro svěření dětí do své péče. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Dobrý den,ctěla bych se zeptt, co je potřeba udělat pro svěření dětí do své péče.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Dobrý den,ctěla bych se zeptt, co je potřeba udělat pro svěření dětí do své péče.

 • Myslíte si že své děti umíte vychovat?  Další informace


 • Je potřeba při výměně LCD žárovky potřeba vyměnit i korpus svítidla(zářič ve svítidle)?  Další informace


  Dobrý den.Nevíte někdo nějakou radu jak instalovat sim kartu do HTC one x? Karta je poněkud větší než je potřeba.  Další informace


 • dobry den,chtela bych si udelat zivnost na zemni prace nyni jsem na uradu prace

  prosim o radu do ktere skupiny patri zemni prace na zivnostenskem uradu a kde si mohu pujcit na rozjest podikani na kterem bych mela hned praci dekuji za raduDoplňuji:tato prace by byla delana bagrem

  Další informace


  Dobrý den, Rád bych se zeptal jakou živnost bych si měl založit pokud chci podnikat v oblasti realizace interiérů a vyba

  Dobrý den, Rád bych se zeptal jakou živnost bych si měl založit pokud chci podnikat v oblasti realizace interiérů a vybavení obchodů (jedná se o instalování a montování kompletního vybavení prodejen –kabinky, věšáky, police, skříňky. . atd). Děkuji za odpověď

  Další informace


  Dobrý den chci se zeptat co potřebuji k založení agentury na hlídání dětí?

  Peníze na rozjezd a vybavené prostory, případně schválené hygienikem (pokud by to mělo být hlídání ve Vašich prostorách, pokud by šlo jen o kancelář na zprostředkování hlídání, tak povolení hygienika není přirozeně zapotřebí). Doporučila bych vyžádat si potvrzení o psychické způsobilosti pro vykonávání takovéto činnosti pro veškerý personál, který přijde do styku s dětmi.Živnostenské oprávnění k této činnosti. Pozor, péče o děti do tří let věku dítěte je činnost vázaná. To znamená, že k vykonávání této péče je třeba člověka s odpovídajícím vzděláním - zdravotní školou.No a pak jen odvahu pustit se do toho a klientelu, která takovou službu určitě uvítá.

  Další informace


 • Václav Havel hluboce opovrhoval lidmi, kteří chodí do práce, budují své štěstí, mají děti a touží po klidném životě?

  Zdroj: a href"http://blokprotiislamizaci.cz/aqualan-cestlice-aquapark-podle-prava-saria/" rel"nofollow" http://blokprotiislamizaci.cz/ hellip /a

  Další informace


  Nutíte své děti zdravit kdekoho na potkání?

  Vždy, když mě pozdraví neznámé dítě, samozřejmě odpovím, ale v duchu si pomyslím: Chudák dítě. Až narazí na bručouna nebo burana, kterej buď neodpoví vůbec, nebo jenom něco zabrblá, bude z toho mít trauma. Co je to za pazvyk, nutit děti zdravit starší lidi bez rozdílu? Vždyť se pak, chudák, v místech, kde je vysoká koncentrace starších lidí, úplně uzdraví .Edit: Všiml jsem si, že na vesnici je to zvyk. Bydlím však v pětatřicetitisícovém městě.

  Další informace


 • Poradíte, co mám udělat, když mám u notebooku zaseklou myš?

  Zkoušela si notebook restartovat?,vypojit a zapojit mys nebo zkusit na jinem pc?

  Další informace


  Mám stránku na fb a chtěla bych udělat ze své kámošky adminku jak to mám udělat?

  Vytvořila jsem stránku na facebooku a potřebovala bych aspoň jednu adminku ale nevím jak jí do toho pozvat aby mohla také psát statusy,přidávat fotky atd...Doplňuji:Nebo jak to ostatní lidé dělají na stránkách fb,že mají několikem adminek na své stránce??

  Další informace


  Dobrý den, potřeboval bych poradit nějaký vhodný grafický program pro tvorbu reklamy a inzerce...

  .... nejlépe zdarma nebo nějaký levnější:) předem díky za info:)

  Další informace


 • Svěření dítěte do péče

  Prosím o kvalifikovanou radu. Před dvěma lety soud rozhodl o svěření syna do péče otci,odešla jsem ze společné domácnostis oběma syny, otec nejprve žadonil a přesvědčoval mladšího tehdy osmiletého synka aby bydlel s ním, že maminka k němu bude docházet kdy bude chtít, že je sám a opuštěný.Malý se nechal zlákat s tím, že mu je tatínka líto a odešel k němu. Asi za měsíc mi oznámili, že se k nim stěhuje známá se dvěma dcerami,protože se rozvádí a nemá kde být. Začali se dít věci. vyměnili zámek od dveří, zakázal mi návštěvy v bytě, podal u soudu žádost o svěřwení syna do péče a soudkyně tehdy rozhodla o tom že dítě bude svěřeno do péče otci a upravila mi návštěvy se synem standartně každých čtrnáct dní víkend atd.Nepodala jsem odvolání z nevědomosti, nejsem právně znalá. Každý styk s dítětem provázeli hádky, nejvíce trpěl syn. Nyní je opět nešťastný neboť s přítelkyní otce vůbec nevychází, otec je řidič z povolání,není doma pravidelně a dítě je vystaveno psychickému teroru.Vyslovil přání žít se mnou. Co mám dělat, jak nám nejrychleji pomoci, aby jeho psychika utpěla co nejméně?? Prosím o právní pomoc.

  Další informace


 • žádost o svěření dítěte do péče

  Moje neteř má syna se svým druhem, od kterého po neshodách odešla. Musí požádat o svěření syna do péče, když nebyli oddáni?

  Další informace


  Rodiče zřejmě nemají čas na své děti

  co si o tom myslíte vy? Malého chlapečka našli utopeného nedaleko domu. Vím ,že se matka už potrestala sama tím co se stalo. Stále nechápu jak může 3leté dítě si hrát samo venku i když psali,že to bylo na zahradě. Děti jsou tak všetečné,že se jim nedá věřit.Doplňuji:Nečetla jsem nikde zmínku jaké to bylo děcko,ale ať bylo jakékoliv.Je to velmi k zamyšlení.

  Další informace


  Navrh na svereni deti do pece

  co vse musi obsahovat navrh na svereni ditete do pece pokud nejsme manzele, co je nutne dolozit?

  Další informace


  Myslíte si, že své děti znáte na 100 %?

  Jste si jisti, že je váš syn/dcera hodné dítě, že nekouří za školou, není drzé atd.?Kontrolujete svým potomkům tajně mobil nebo počítač?...nejsem rodič, jen by mě zajímalo, jak to chodí u ostatních )

  Další informace


  Muzu darovat sve vajicka, kdyz nemam deti?

  Dobry den, omlouvam se za Anonyma, je mi 25 let a cetla jsem hodne pribehu a potrebe darkyni vajicek. Muzu darovat vajicka i kdyz jsem jeste deti nemela? Muz je proste ted nechce a ja chci alespon takto pomoci!

  Další informace


  Co dělat když chci podat návrh na svěření dítěte do péče, ale otec mého dítěte mi nechce dát adresu svého bydliště?

  Dobrý den, chci podat návrh na svěření dítěte do péče, ale otec mého dítěte mi nechce dát adresu svého bydliště. Dá se s tím něco dělat?Doplňuji:Dá se s tím něco dělat?

  Další informace


 • Dobrý den :) Chtěl bych se zeptat zda nevíte kde bych mohl sehnat na českém e-shopu věci od Skrillexe ?

  Předem děkuji za odpověď

  Další informace


 • Jaké možnosti péče jsou pro osoby, které se nedokáží postarat o základní potřeby?

  Mám na mysli třeba osoba 65 let, dlouhodobě nepříznivý zdravotní stav nedovolující se samostatně pohybovat, mýt se apod., tak jaké jsou možnosti péče o takovou osobu ze strany státu, neziskových, ziskových organizací? Vím že jsou takzvané hospice

  Další informace