• Doplníte správně význam slova kalobiotika? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Doplníte správně význam slova kalobiotika?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Doplníte správně význam slova kalobiotika?

 • Jaký je význam slova SWAG v této větě?  Další informace


  Doplníte písmena aby věta dávala smysl?  Další informace


 • Vyznáte se v hudbě? Doplníte správné odpovědi?

  1. Jak se nazývá hluboká poloha ženského nebo chlapeckého hlasu?2. Žil v letech 1782–1840. Byl to italský houslový virtuos a skladatel. Obecenstvo omračoval svou technikou a povídalo se o něm, že se upsal ďáblu. Znáte jeho jméno?3. Jak se jmenuje významná česká šansoniérka slovenského původu? Její jméno a příjmení začíná na stejné písmeno.

  Další informace


  Jaký je význam slova politoložka?

  Asi se jedná o odbornici na teorii politiky...Dotaz je přímo myšlen na titulek ve veřejnoprávní televizi ČR, kde v diskuzním pořadu byl u jména a příjmení uveden výraz politoložka .Upřesním, o co mi jde: kdo konkrétně rozhodl o tom, že byl v titulku použit výraz politoložka? Jméno, příjmení zaměstnance televize, který rozhodl, že politoložka je nejvhodnější? Jde o veřejnoprávní televizi a veřejnost více zajímá sexuální orientace diskutující. Je skutečnost taková, že jeden zaměstnanec veřejnoprávní televize (který by měl sloužit veřejnosti) si hraje na boha a tvoří titulky a pojmenovává účinkující v televizi podle toho, co zrovna užil za fet ? :-)

  Další informace


  Co znamená význam slova full hd?

  Co zanmená význam slova full hd u lcd televizoru?

  Další informace


 • Nevíte význam slova mudrc???

  Prosím jedním slovem,pokud by to šlo...

  Další informace


  Jaký je význam slova modifikovaný a kde se používá?

  MODIFIKACE: obměna, úprava přizpůsobení změna takto vznikláVýraz modifikovaný bývá používán také v potravinářství, Nemusí to být zrovinka asfalt...Např. modifikované škroby: (jsou všude): Je konzumace výrobků s modifikovanými škroby nebezpečná?Konzumace výrobků s modifikovanými škroby pro naše zdraví nebezpečná není, ale pamatujme na to, že většina výrobků, do kterých se tyto látky přidávají, se dá vyrobit i bez nich. Třeba jogurty :-D a href"http://www.viviente.cz/modifikovane-skroby/" rel"nofollow" http://www.viviente.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jaký je význam slova fakír? Co fakíři dělají? K čemu jejich činnost směřuje?

  Jde o sugesci, podvod nebo skutečnost?

  Další informace


  Doplníte název dramatu, které mělo premiéru 25. 1. 1921? Které slovo slyšeli diváci pooprvé?

  Nové slovo, které se stalo světovým - utopie - drama přeloženo do několika světových jazyků.. Kdo a co zachrání lidstvo před zneužitím techniky?Toto drama byla upraveno jako opera. Nevíte, kdo je zhudebnil, kdy a kde měla opera premiéru?

  Další informace


 • Jaký je přesný význam slova fotovoltaice?

  Fotovolotaika je přeměna světla na elektrickou energii.Význam slova pochází z Řečtiny a to dvou slov foto - světlo a volt - jednotka elektrického napětí.Pojem fotovoltaika je v Česku stále jěště poměrně neznámý. Jedná se o získávání elektrické energie ze slunečního záření za pomocí fotovoltaických článků (základních prvků) skládaných do tzv. panelů/modulů, které můžete semtam vidět na některé střeše. Ale pozor, fotovoltaický panel slouží k výrobě elektřiny, zatímco sluneční kolektor pro ohřev vody!Fotovoltaika patří samozřejmě do oblasti energetiky, konkrétněji mezi tzv. obnovitelné zdroje energie. Její možnosti využití jsou obrovské, avšak záměrně nejen velkými ropnými společnostmi zlehčovanéDoplňuji: a href"http://www.etb-solar.cz/fotovoltaika.php" rel"nofollow" http://www.etb-solar.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jaký je význam slova žgrťa a jak to mohlo vzniknout, co?

  bude to lakomec asi ze slova škrt

  Další informace


 • Vyznam slova kompromitace v teto vete.

  SSO server musí proto být obzvláště kvalitně chráněný, protože jakákoli kompromitace by byla zneužitelná napříč všemi servery a systémy v rámci sítě. Diky

  Další informace


  Vyznam slova Angekok

  Ve vete - zaznamenal od stareho angekoka ci samana Dekuji

  Další informace


  Vyznam slova svinčík?

  Svinčík - vulgární pojmenování pro nepořádek.Doplňuji:Jde o vulgární výraz, jak uvádí Slovník nespisovné češtiny.Že jde určitě o správné zařazení, garantují různí jazykověd nejen z Ústavu jazyka českého AV, kterří se na tvorbě slovníku podíleli.Lidový výraz přece nevylučuje, že není vulgární.

  Další informace


  Vysvětlíte význam slova poplamenice?

  Zajímalo by mě, co to je za slovo poplamenice, kde se používá, jaký to má význam.

  Další informace


  Jaký je původ a význam slova elita?

  Etymologický slovník, J. Rejzka uvádí toto: elita ‘výkvět, vybraná společnost’. Z francouzského .élite od élire ‘vybírat’ z lat. ēligere z :ex- a legere ‘sbírat, číst’. -Z toho plyne, že původ slova je latinský, ale do češtiny se dostal z francouzštiny. Stejně angličtina převzala výraz ze starofrancouzského eslite. -K nám se slovo dostalo z francouzštiny, do francouzštiny přešlo z latiny.

  Další informace


  Jaky je význam slova žoužel?

  Slov žoužel pochází ze staročeského slova žužu, kterým se označovaly všechny druhy hmyzu. Dalo základ slovu žížala i žoužel - pojmenování pro tvory, které dnes nazýváme havěť. Jsou to tedy živočichové, kteří se pokládají za nepříjemné či obtížné.Podle ČR.

  Další informace


  Doplníte správně -n-, nebo -nn-?

  1.kostě-ý předmět, 2. de-í program, 3. ra-ý středověk, 4. ra-é brambory, 5. ra-í ptáče, 6. rumě-ý obličej, 7. povi-á školní docházka, 8. je vi-en, 9. da-é příklady, 10. ona je vi-a.Doplňuji:Jen doplnění:ranní ptáče (od slova ráno)ruměný obličej

  Další informace


  tak musel bejt krom tý drahý duše docela nahej. Jaky vyznam maji slova tý drahý duše?

  Šlo by to vysvětlit takto.Jeden z významu příd. jména drahý v tomto kontextu mající velkou cenu, hodnotu (též vnitřní) cenný, vzácný.Dotyčný měl vzácnou duši, jinak neměl nic jiného, co stálo za zmínku.. Dobrá duše (někdy se říká i dobré srdce) bylo to nejcennější měl kladné vlastnosti, důstojnost, čest mu byla dražší než život.

  Další informace


 • Jaký je přesný význam slova zastání ?

  Doplňuji:a kde ho mám najít..

  Další informace