• Jak poznám v grafu souvětí jestli je jednoduché nebo slozite? Spěchá to - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak poznám v grafu souvětí jestli je jednoduché nebo slozite? Spěchá to. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak poznám v grafu souvětí jestli je jednoduché nebo slozite? Spěchá to

 • Je pro Evropana složité získat americký řidičský průkaz?  Další informace


 • Je lepení fototapety složité?  Další informace


  Jak poznám jestli jsou dveře levé nebo pravé?  Další informace


 • Jak poznám, jestli se hrnec hodí na plyn?

  Konkrétně mi jde o hrnec, který má dno tvořené takovým terčem kde se střídá lesklý tlustší kov a matný, černý materiál (asi teflon).

  Další informace


 • Jak poznám, jestli smrdim, nebo ne?

  Ahoj, jsem tu zas já, ztracený případ. Někdo ve škole mi řekl ze smrdim. Nedělám z toho vědu, nebrecel jsem jak buzna, jen chci vědět, jak poznám, jestli smrdim. Používám sticky antiperspirant, nic víc :(

  Další informace


 • proč dělat z jednoduchých věcí složité?

  všichni víme, že alkoholik nemůže nikomu pomoci. Důvod- sám pomoc potřebuje. Tak proč, když dáte alkoholikovi vysokou moc a funkce, se tento prostý fakt opomíjí? Proč pak takového člověka žádat o pomoc? Žádat, aby vedl stádo? Proč tak složitě?Samozřejmě je to otázka k českému prezidentovi, takže kategorie je jasná

  Další informace


 • Vkládání tabulek nebo grafů z Excelu do Powerpointu 2007  Další informace


  Excel - data z výsledné křivky grafu  Další informace


  Bylo by složité přidat na Odpovědi statistiku celkové návštěvnosti a počet aktuálně přítomných lidí? Je to všude běžné.

  Za mne- už aby to bylo, tato utilita by klidně mohla zachránit i život.

  Další informace


 • Složité vztahy, jak získat zpátky sympatie..?

  Scházel jsem se s jednou slečnou rok a vlastně byla to jedna z prvních ženskejch, s kterejma jsem si nejvíc rozumněl, kam se hrabaly ty před ní a dá se říct i po ní. Seznámili jsme se přes internet, já ji znal osobně podle vidění. Scházeli jsme se rok, plánovali spolu dovolenou, že by jsme spolu jeli a když jsem se ji zeptal, jak to vidí s náma do budoucna, tak prej se uvidí časem.První schůzka byla suprová, strávili jsme spolu celej večer a pak skončila ještě i u nás doma, což jsem nečekal a pak se jen čistě scházeli. Podle to byla holka, nejen že je pěkná, o to ani tak nejde, ale rozumově tak nějak na stejný vlně. Akorát v poslední době nevím no, co si o tom myslet. Už rok jsme bez kontaktu, naštvala se kvůli nějakým pomluvám a tak, že se prej o nás něco vyprávělo, nevím co a proč a nechce se sejít a ani to řešit. Takže jsem špatnej a vůbec ani nevím proč. Občas někdy odepsala, ale spíš mě ignoruje.Nedávno jsem ji teď popřál k svátku a to už odepsala dokonce i pozitivně, že děkuje se smajlíkem. Takže komunikuje a má i dobrou náladu, což je dobře.. Popřál jsem ji nedávno i k Vánocům, děkovala taky a pak jsem se ji zmínil o dárku, který má na poště. To nečekala a odepsala mi: Cooo? Proč to děláš? . Odepsal jsem ji v tom smyslu, že je to z důvodu kamarádství, že jsem ji chtěl udělat radost a že to má brát jako malou pozornost ode mě k Vánocům a že se ji to snad bude i líbit a neodepsala, dárek zatím ani nevyzvedla. Jak ji získat zpátky? Potřebuju si s ní hlavně promluvit, ale

  Další informace


 • nevim jak to delam ale poznam kdyz nekdo lze,predstira se nebo necoskryva i poznam na1 pohled jakyten clovek je.6smysl?

  Ano je to šestý smysl,tím to jsou ženy,říka se mají filipa,odhadnout lidí je umění,něco existuje o čem nevíme.

  Další informace


  Jak bude vypadat křivka v grafu znázorňující sílu permanentní magnetu v závislosti na vzdálenosti ?

  jen by mě zajímalo když permanentní magnet přitahuje určitou silou nějaké těleso, jestli i s přibývající vzdáleností mezi nimi klesá i síla kterou se přitahují k sobě. Nevím jak to přesně říct, no prostě kdybych si udělal ten graf, na jedné ose měl vzdálenost a na druhé ose měl sílu jakou se přitahují tak jestli ten graf bude vypadat jako linearní funkce a nebo nějaká jiná. Samozřejmě že vím, že čím větší vzdálenost tím míň se to bude přitahovat k sobě.

  Další informace


 • Jak poznám jestli pojede hra???  Další informace


 • Omlouvám se ale není mi jasné jak urcim větu hlavní a vedlejší u souvětí: Není nutné,abys tam šel. ?

  Doplňuji:A ještě jak vv převedu na vetny člen konkrétně tuhle

  Další informace


  Jak rozeznám větu hlavní A GRAF SOUVĚTÍ?

  Nevím jak rozeznat větu hlavní, není nějaká pomůcka? Nebo čím věta hlavní začíná? A jak je to s grafem? Taky neumím grafy! Nevím jak se značí přívlastek shodný a neshodný, předmět a tak.. Ale vím, že je tam -.-.- no tečka čárka, přerušované čáry, nebo jen čáry a nebo jen tečky, jak se toto učivo nazývá? Děkuji za rady

  Další informace


  Jak poznám pri uctovani pri zadani ulohy, co patri na kterou stranu - jestli na MD, či D?

  Jak poznam pri uctovani co patri na MD a D, napr.: VÚD- Přebytek poštovních známek zjištěný při inventarizaci 85 KČ MD 213 D 668, jak zjistim, co patri na kterou sttranu?

  Další informace


  Jak mám udělat graf tohoto souvětí?

  Nad rozkvetlou loukou, kde se páslo stádo dobytka, poletoval hmyz a tiše bzučel do horkého letního dne. Jak mám udělat graf souvětí?

  Další informace


  Jak by jste udelali tento graf souveti?

  Potreboval bych vedet jak by jste udelali tento graf souveti: Stačí se pozdě v noci zatoulat do okolí starého židovského hřbitova na Starem Městě, pražském postát v tmavém výklenku Staronové synagogy a možná budeme mít to štěstí a potkáme ho.Doplňuji:ta čárka ma byt za tim prazskem, ale to v asi dojde.... a potreboval bych to jako (1VH SIPKA 2VV)

  Další informace


 • Je ara náročný na chov a je složité ho mít legálně?

  Děkuji.

  Další informace


  Jak pozná, jestli andulka kterou si pořídím, bude umět mluvit?

  A máte někdo vlastní zkušenost s mluvícími papoušky? Jací jsou u nás na trhu? -A kolik se tak naučí anulka-muž průměrně slov, když se naučí?

  Další informace