• Jak probrat počítač z režimu spánku? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probrat počítač z režimu spánku?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probrat počítač z režimu spánku?

 • Jaký máte osobák co se týče nejdelšího spánku v kuse?  Další informace


  Jak to bylo se sterilizací žen za minulého režimu?  Další informace


  Jak dát 3 dny bez spánku  Další informace


 • jde stahovat soubory v režimu spánku?  Další informace


  Zvuk návratu z režimu spánku  Další informace


  Systém nepřejde do režimu spánku  Další informace


  Režim spánku - počítač se již neprobudí  Další informace


  Proč se mi počítač sám zapíná? Více v popisu.

  prostě normálně se chci jít učit tak normálně od notebooku dám dolů obrazovka(teď si myslím že je v režimu spánku) a on se asi za 2 - 5 min sám zapne ale nesvítí obrazovka jen jde slyšet větrák a jak dám obrazovku nahoru tak hned svítí ale když větrák nejde slyšet tak musím zmáčnout tlačíto zapnutí aby se rozsvítila obrazovka opravdu uplně nevypínám počítač ale jen dám obrazovku dolu a za několik min jde slyšet větrák samozdřejmě někdo si řekně proč to řeší takovou kravinu dyť mu počítač normálně jede jendže mě jde o to že co to vyvolává nic mě nenapadá a hlavně mi jde o doplnění zkušeností :)Notebook HP Probook 4720s nyní už neprodejnýjojo děkuji počítač už se nezápíná bylo tam napsano že když je počítač připojen kabelem bude se zapínat tak jsem to odškrtnul na disabled a je po problému ale děkuji za normální odpovědi:)

  Další informace


  Probuzení z režimu spánku.  Další informace


  Počítač se zapne, ale obrazovka zůstane v úsporném režimu  Další informace


  Po obnovení pc z režimu spánku nefunguje správně připojení k wifi síti  Další informace


  Když dám počítač do Režimu spánku?

  Proč,když dám počítač do Režimu spánku a pak se op nějaké době vracím na počítač,tak to děsně dlouho trvá něž začne znovu pracovat.Třeba na seznam.cz.Čím to může být?Děkuji.

  Další informace


  Jak získat data z NB v nouzovém režimu?  Další informace


  Jak se to dělá - Access point v režimu bridge a přístup na internet  Další informace


  Jak nastavit win7 aby vždy šly do spánku ?  Další informace


  Externí HDD přestal fungovat po uvedení CPU do režimu spánku  Další informace


 • proč někdy je člověk po propuzení po krátkém spánku jak přejetý?

  když si člověk lehne jen na hodinku nebo i usne nechtíc třeba při čtení a pak se probudí, tak proč je dost času ještě hůř než předtím? bolí hlava a jsme ještě víc unavení

  Další informace


  Jak si nastavit režim spánku?

  Dřív jsem chodila spát tak kolem 23:15, protože jsem koukala na jeden seriál. Teď si chodím lehnout ve 21:30, ale stejně do jedenácti prostě neusnu. Nějaký tip, jak si přenastavit režim?

  Další informace


  Jak dlouho je možné vydržet bez spánku?

  Ahoj...je nějaká studie jak dlouho člověk vydrží bez spánku aniž by ho postihla degenerace mozku?Jak dlouho můžu bezpečně nespat aniž bych v práci zkolaboval?Momentálně jsem od páteční 5 hodiny odpoledne nespal.Chodím do práce každý den a je mi super (kromě občasné vlny únavy,která za hodinu zmzí).Usnout mi nejde,jelikož mám hlavu plnou různých myšlenek,buďto ve volném čase pracuji na různých projektech nebo jdu na pivo,ale ani alkohol ve velkém množství mě neunaví dostatečně na to, abych usnul.Také by mě zajímalo čím může být způsobený tento jev?Nemám žádné problémy v práci ani soukromém životě... Je mi prostě fajn a je to jedna velká jízda.PS:žádné drogy jsem neměl ani teď ani jindy v minulosti,krom cigaret a alkoholu

  Další informace


  Šok ve spánku. Stává se to někomu tady z vás také?

  Dobrý den, mám takový menší problém.. Nestává se mi to často, ale párkrát se mi to přihodí za čas a není to zrovna příjemné.. Když si jdu prostě a jednoduše lehnout do postele a spát, tak se třeba za 2 hodiny nebo později prostě probudím a pokud se mi zdál sen, tak mám stále otevřené oči, ale sen jako kdyby se mi promítal přímo před očima i když vidím jen zeď. Většinou slezu z postele a jdu za matkou, přitom se strašně moc třepu a je mi téměř do breku, protože nikdy nevím co se to semnou děje. Když jsem se zeptal matky, co to semnou je, tak mi řekla, že se mi to stává už od dětství a neví co to je..Stává se to někomu tady z vás také? Ptám se tedy jestli se to nedá nějak léčit, prášky, nebo nějak se tomu vyhnout.. Je to jako noční můra, která je přímo před váma a vy se jí nemůžete zbavit..

  Další informace