• Jak to je s plněním pojišťovny ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak to je s plněním pojišťovny ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak to je s plněním pojišťovny ?

 • Dokdy a jak dlouho je aktualita ještě aktualitou?  Další informace


  Dobrá rada či sůl nad zlato. Jak porovnat kurs zlata a soli? Proč se říká zlatý, nikoliv slaný člověk? Jak chápete?  Další informace


  Co to znamená že hustota zalidněni v ČR dosahuje hodnoty 131? Jak se vyjadřuje? Jak vypočitá?  Další informace


  Chinaski zpívají: Až se dneska večer budu tvářit zas jak Karel Gott... JAK se tváří Karel Gott???  Další informace


 • Může likvidátor pojišťovny při lehce nabouraném a odřeném autě stanovit škodu jako totálku.  Další informace


  Aukce pojistovny po totalce  Další informace


 • Existuje nerezová pračka s vrchním plněním?  Další informace


 • Dobry den jak mam postupovat , kdyz bych chtel mit svoje hudebni radio, vim ze penize , jak dal nikdo se semnou nebavy

  To, že se s Tebou nikdo nebaví je dáno především tím, že nemáš žádné zkušeností v oboru. V neposlední řadě negativní vliv má také to, že pořádně neovládáš češtinu.Na provoz rádia potřebuješ mít nějaké licence - a to jak na veřejnou produkci hudby chráněné autorskými právy, tak i na vysílání (pokud plánuješ klasické FM rádio).Potřebuješ mít LEGÁLNÍ hudbu (takže ne MP3 stažené z netu) a techniku, díky které budeš moct hudbu (nebo zvuk obecně) přehrávat a technicky upravovat do podoby, v jaké má být vysílána. Pokud to myslíš s rádiem vážně, budeš potřebovat nejspíše i nějaké spolupracovníky či zaměstnance, protože provoz seriózního rádia není nic jednoduchého, co by zvládl hravě jeden člověk.Něco jiného je internetové rádio. Před časem jsem někde na webu našel stránky (už bohužel nevím kde), které umožňovaly streamování hudby - bylo potřeba se zaregistrovat a nainstalovat si nějaký plugin do winampu, celkem jednoduchý proces. Ovšem nejspíše i na to se vztahují zákony, je to přece jen veřejná produkce.

  Další informace


 • Platí si občané USA i dialýzy ledvin či jim to hradí pojišťovny?

  V USA je jiný systém zdravotního pojištění než u nás. Nelze tedy přesně říci zda si onen zákrok hradí sami nebo je hrazen pojišťovnou. V USA se lze pojistit, ale není to nutné. V případě, že občan není pojištěn, nedostane se mu takového ošetření jako pojištěnému. Nemůže jít do každé nemocnice, ale jen do těch, které ošetří pacienty bez pojištění, či se základním pojištěním.

  Další informace


 • Potřebuji si založit živnostenský list, ale mám dluh u zdravotní pojišťovny asi za 6 měsíců. Bude to problém?

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Potřebuji si založit živ. list, ale mám dluh u zdravotní pojišťovny asi za 6 měsíců. Bude to problém?

  Další informace


  Co dělat když nesouhlasím s postupem pojišťovny při likvidaci škodné události?

  Již řadu let si platím pojištění na úraz, pobyt v nemocnici, závažné onemocnění ajn. Nyní jsem měla úraz a ve smlouvě mám přímo napsané, že podmínky jsou jiné při úraze a jiné při vážném onemocnění - hlavně pobyt v nemocnici, ale pojiš´tovna mi to nechce uznat. Trvá na tom, že to je jako pobyt v nemocnici při vážném onemocnění. Mluvila jsem s několika zaměstnanci, ale každý mi řekl něco jiného, jedni tvrdí, že na to nárok je, druzí, že na to nárok není. Poradíte???

  Další informace


 • Byli jste někdy v kontejneru/popelnici? Jaké to bylo ? Jak jste se tam dostali a jak jste vylezli?

  Vzpomněl jsem si, že mě tam hodili spolužáci na základní škole před tělocvikem, kdyřž jsme čekali na školním dvoře a bylo to zajímavé . Učitel mi pak musel pomoci ven.

  Další informace


 • Máte s touto brigádou zkušenosti?

  a href"http:/race.avizo.cz/11-880-kc-plnenim-obalek-doma-cela-cr-9938297.html" rel"nofollow" http:/race.avizo.cz/ hellip /a

  Další informace


  Dobrý den chtěl jsem se zeptat jak napsat stručný fejeton a jak by měl vypadat?

  Děkuju moc za případné odpovědi :)

  Další informace


  7. Jak je daleko v těchto dnech nejvzdálenější přístroj (kosmická sonda), který člověk vyrobil? Jak se jmenuje?

  Tady to máš hezky přehledně: a href"http://www.livingfuture.cz/clanek.php?articleID10257" rel"nofollow" http://www.livingfuture.cz/ hellip /a Doplňuji:Je zajímavé, že se dosud ani jedno z těles s ničím nesrazilo.

  Další informace


 • doba trvání u zdravotní pojištovny

  Dobrý den.Přešla jsem od VZP k pojištovně Media nejsem však spokojená chci od nich odejít oni mě mě tvrdí,že to nejde musím prý být u nich zaregistrovaná minimálně rok.Tak se chci zeptat jestli je to pravda.Děkuji Petra

  Další informace


  Pokud si budu platit 2 a více pojištění řekněme na úraz, dostanu pak od každé pojišťovny zvlášť plnění?

  Pokud si budu platit 2 a více pojištění řekněme na úraz, dostanu pak od každé pojišťovny zvlášť plnění za 1 úraz nebo ne?

  Další informace


  Je možné žádat finanční náhradu za můstek od pojišťovny, když mi nevyrostly druhé zuby??  Další informace


  Hradí zdrav. pojišťovny alespoň 1x ročně návštěvu/ošetření u dentální hygienistky?

  Jsem u VZP. Na tuto úhradu jsem slyšel několik- bohužel zcela protikladných- názorů. Děkuji za odpovědi- nejlépe ty podložené vaší osobní zkušeností.

  Další informace


  Co je to agorafobie,jak se projevuje,a jak se léčí?

  Prosím co je to agorafobie,jak se projevuje,a jak se léčí.

  Další informace