• Jak zrušit kontrolu pravopisu v Google Chrome...ačkoli ji mám vypnutou?? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak zrušit kontrolu pravopisu v Google Chrome...ačkoli ji mám vypnutou??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak zrušit kontrolu pravopisu v Google Chrome...ačkoli ji mám vypnutou??

 • Jak zrušit zařízení v aplikaci play.google.com ?  Další informace


 • Setkali jste se s tykáním ze strany cizích lidí, ačkoli vám bylo 18+? Případně vadilo vám to?

  Ano, niekedy tykanie urýchli komunikáciu, ale niekedy je vykanie priamo protokolárne vyžadované,niekedy je vykanie zvýrazneným prejavom úcty, niekedy je vykanie príznakom určitého odstupu,tak ako tykanie je príznakom akéhosi zblíženia, príznakom pohrdania, príznakom nadradenosti tykajúcimPrirodzen nehovorím o prípadoch, kde je určitý druh oslovenia pravidlom, akýmsi inerným zákonom .Toľko propagované tykanie prostredníctvom netikety nemusí byť pravidlom, zákonom internetovej komunikácie.

  Další informace


  Dotaz ohledně pravopisu.

  Dám příklad. Dvě ženy šly na zahrádku. Když tam došly/i, tak zůstaly/i stát jako opařené. A nyní k onomu problému. Vždy jsem měla za to, že v takovém případě, kdy je ve větě nevyjádřený podmět a ta věta se vztahuje k předchozí, kde je podmět vyjádřený, tak se píše v přísudku y , protože se to odvozuje od této první související věty.Ale setkala jsem se na jednom diskuzním serveru s tím, že je prý nyní změna pravidel českého pravopisu, kdy v této větě s nevyjádřeným podmětem není ta první věta vlastně nijak v souvislosti. Tvrdili mi tam, že v druhé větě se jako u nevyjádřeného podmětu nebere ohled k tomu, že v minulé větě šly jenom dvě ženy a nebyl tam žádný muž, tím pádem se píše i .Jak to tedy je?

  Další informace


 • Word - kontrola pravopisu ve formuláři  Další informace


  Už nějaký čas mi přes Google Chrome jde velice obtížně chodit na Facebook.Stránka je malá.Nevíte jak se dá zvětšit strán

  Předtím jsem zmáčkla asi Shift (Nebo Ctrl , ted si nejsem jistá)+__ .

  Další informace


  OpenOffice 3 - nelze přidat slovo v kontrole pravopisu  Další informace


  Nefunkčí google chrome, jak opravit?

  Po aktualizaci mi nejde google chrome nejde mi zmáčknout nastavení (předtím to bylo oranžové ty dva sloupce nastavení ta ikona) když mám načtenou stránku a chci ji přepsat v jedné kartě, tak mi na to nejde kliknout. Když mám dvě karty vedle sebe jednu otevřu a druhá s emi zavře. Vůbec nevím co s tím dělat.. viry ani šatnou myš nemám, viry jsem kontroloval a myš funguje v jiných programech normálně. Žádné přídavky do chromu nemám. Nevíte co s tím?

  Další informace


  Mám na PC prohlížeč CHROME u něj je prý kontrola pravopisu, jak to mohu spustit??

  Kontrola češtinyDoplňuji:Dík moc za vaše rady.

  Další informace


  Jak zrušit kontrolu PC od Výzkum NetMonitor Panel?

  Nekde tam je nezobrazovat dotaznik. Pak musis povolit ulozeni cookie a je to. Ale presne ti to nereknu, uz ji mam ulozenou.

  Další informace


  Jak zmenšit vyhledávací okno v Google Chrome ?

  Dobrý den, nevíte, jak zmenšit vyhledávací lištu (tu nahoře) ? Klasické Ctrl - na to nefunguje. Děkuju

  Další informace


  Jak v Google Chrome zakázat určitou stránku?

  Nejlépe přes program :) a href"http://www.slunecnice.cz/sw/the-web-blocker/" rel"nofollow" http://www.slunecnice.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak přidat možnost do nabídky pod pravým tlačítkem v Google Chrome?

  Chtěl bych, když je na stránce nějaké cizí slovo které neznám, a já na něj dvakrát kliknu a označím si ho, tak aby když na to slovo kliknu pravým tlačítkem a vyjede mi seznam možností gt a href"http://oi59.tinypic.com/6onb4w.jpg" rel"nofollow" http://oi59.tinypic.com/ hellip /a tak abych si tam mohl přidat i možnost Vyhledat v liště ABZ slovníku gt a href"http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/" rel"nofollow" http://slovnik-cizich-slov.abz .cz/ /a a to přímo.Jde tam tato možnost nějak přidat?Doplňuji:česílko: mezitím se mi podařilo něco najít, jmenuje se to Context Menu Search gt a href"https://chrome.google.com/webstore/detail/context-menu-search/ocpcmghnefmdhljkoiapafejjohldoga?utm_sourcechrome-ntp-icon" rel"nofollow" https://chrome.google.com/ hellip /a

  Další informace


  Jak nastavit vyhledávač v google chrome na český google  Další informace


  Jak nastavit v google chrome ...

  Dříve se na nové kartě ukazovalo 8 vašich zvolených karet a ty se dali tzv. přišpendlit aby nezmizely. Teď tam ta funkce není a objevují se spíše poslední navštívené stránky. Dá se to nějak jinak tedy udělat ? Každý den tam mám jiných 8 stránek a přitom bych tam chtěl mít jenom ty nejdůležitější ) díky za odpovědi.

  Další informace


  Jak nastavit prohlížeč Google Chrome jako výchozí?

  Pěkný večer.Dlouhou dobu jsem používala prohlížeč Mozilla Firefox. Ale cca 3 měsíce používám Google Chrome. Problém je, že Mozillu Firefox mám stále jako výchozí prohlížeč, což je dost blbé Chtěla bych Google Chrome nastavit jako výchozí prohlížeč. Jenže nevím, jak toho docílit.Poradíte? Předem moc děkuji.

  Další informace


  Jak na Google Chrome? Nelze v něm pracovat ve více záložkách najednou - při načtení nové záložky původní zamrzne.

  Pokud otevřu novou záložku, původně otevřená se zablokuje a je potřeba ji načíst znovu.

  Další informace


  Google Chrome - nejde instalovat rozšíření  Další informace


  Google Chrome - jak se zbavím Text Enhance?  Další informace


  Google Chrome - jak odstranit script  Další informace


  Google Chrome

  Dobrý den, chtěl by jsem se zeptat jestli někdo nemám zkušenost s Google Chrome s novou kartou?Toto mám- a href"http://www.nahraj-obrazek.cz/?di13139377377813" rel"nofollow" http://www.nahraj-obrazek.cz/ hellip /a Takto by jsem to chtěl upravit- a href"http://i.nahraj.to/f/Clr.png" rel"nofollow" http://i.nahraj.to/ hellip /a Neví někdo jak to změnit?Děkuji.

  Další informace