• Je možné mít na jinou osobu kožní alergii? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Je možné mít na jinou osobu kožní alergii?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Je možné mít na jinou osobu kožní alergii?

 • Jedná se o jednu a též osobu?  Další informace


 • Kozni problemy  Další informace


  Jak vyhledat osobu , kterou miluji :)  Další informace


 • Jak označit osobu na FB, aby se tím vytvořil odkaz?

  V nápovědě se píše:Jak někoho zmínit v komentáři:Napište jméno člověka s prvním písmenem velkým.Ze seznamu, který se zobrazí, vyberte požadované jméno.Jenže, napíšu jméno, i s prvním velkým písmem a seznam se nezobrazí.Byla jsem zmíněná v příspěvku člověka, kterého nemám v přátelích a on mě označit nešel.Čím to a jak to napravitDěkuju.

  Další informace


  Jak na webových stránkách udělat, že ten kdo na ně přijde bude mít jinou myš?

  Jak udělám na webu, že návštěvník bude mít myš kterou chci aby měl, prostě můj obrázek neboli ukazatel myší a návštěvník stránek to uvidí.Doplňuji:Kdyby něco tak to CSS neboli HTML a nebo cript chci právě vědět, něco znám a něco ne. Aby už nebyly takovéto připomínky. Děkuji za pochopení.

  Další informace


 • Je vhodné, abych já žádal o příspěvek na péči na svoji vlastní osobu?

  Pokud jde o invalidní důchod, tak ten jsem si vyřizoval sám. Obešel jsem úřady, jednal jsem s úředníky a získal jsem invalidní důchod 3. stupně.To znamená, že mám velkou šanci obdržet i příspěvek na péči, když jsem plně invalidní (poznámka: Toto je můj názor.).Myslíte si, že bych si ho měl vyřizovat také sám, nebo by bylo lepší, pokud by to udělali rodiče, poněvadž bych tak možná získal vyšší šanci získat vyšší stupeň? Co myslíte?

  Další informace


  Je trestné pomlouvat zde v interní poště osobu bez jejího vědomí?

  KDYBY mně třeba nějakej místní uživatel prásknul, že se o mně bavil s jiným uživatelem a ten že mě ukrutně pomluvil, a jestli chci, tak mě ty interní zprávy toho špinduše klidně přepošle, moh bych pak podat trestní oznámení pro pomluvu, nařčení či nactiutrání nebo jak se tomu nadává?

  Další informace


  Je mozne nekde zjistit zda je na mne ci osobu mi blizkou vedeno trestni oznameni?

  Prosim o misto ci zpusob jak se k takove informaci dostat

  Další informace


 • Když si vzpomenete na nějakou osobu se kterou jste měli oficiální poměr.

  Jaké situace se vám při vzpomínce na ni vybavují?Doplňuji:Nevím na co zas myslíte. Myslím normální pracovní poměr uzavřený řádně podle platných zákonů. Copak si nevzpomenete na lidi kteří s vámi i několik let pracovali?Pokud jdem o mne, nejčastěji si vzpomenu na první den, když jsme se potkali a potom čas od času se vybavují nějaké okamžiky z práce, když při práci byla i nadstandardní sranda. Občas, ale i slyším chvíle, kdy šlo doslova o život. A co mne vždycky potěší, že i po letech když si zavoláme, je slyšet v hlase druhého, že je rád, že se slyšíme. Tedy u mne převládaly především děvčata - kluci moc nepracují - jsou pohodlní.Je vidět, že když se napíše poměr, tak myslíte na bůh víc o, ne jen na kamarádský pracovní vztah. A toho je dle mne méně než těch na které myslíte.

  Další informace


  Jak najít osobu ze zahraničí pouze ze záznamu z videa?

  a co máš? jeho hlas, obrázky, jméno, nějaké údaje jiné?

  Další informace


  Dobry den. Jak najit osobu podle datumu narozeni?

  Podle samotného data narození to nepůjde. Je to příliš málo údajů.

  Další informace


 • Existuje nějaký jednoslovný výraz pro osobu, která je opakem chlubivého, egoistického a egocentrického člověka?

  dobročinnost, nesobeckost, nezištnost, altruismus (i když ten někdy sleduje i vlastní prospěch)

  Další informace


  Co to označuje za osobu, když má bílou hůl s červenými pruhy?

  myslím, že hluchoslepá osoba

  Další informace


 • Koho bys vzala k sobě do auta, když tam máš místo jen pro jednu osobu?

  1. Starou paní, která vypadá velmi nemocně, takže jído smrti chybí snad jen pár minut.2. Starou přítelkyni, která tijednou kdysi zachránila život.3. Perfektního chlapa, o kterém jsi celý život snila.Před tím, než odpovíš,se zamysli nad toutootázkou. Je to etické dilema, které bylo jednou použitojako část přijímacího pohovoru do zaměstnání.Doplňuji:Zatím nikdo neodpověděl správně...pokusí se ještě někdo?

  Další informace


 • Dcera si vybrala skolu,ktera ji absolutne nebavi,ted propada a hrozi ji vylouceni,je mozne prejit na jinou skolu?

  Ano, je možné přejít na jinou školu.Vyberte si, kam by mohla v září nastoupit a už teď tu školu zkontaktujte, tam vám řeknou vše potřebné, jak postupovat dále atd.Ještě bude záležet na tom, zda bude přecházet na stejný typ školy (stejné zaměření) nebo jinou (např. těžší), od toho se bude odvíjet, zda ji uznají již vystudovaný/é rok/y nebo ne.

  Další informace


 • lze si nějak ,,vypěstovat alergii?

  Doplňuji:....bože...neptám se proto, že bych nějakou chtěla. naopak. zajímá mě, jesli jsem si k těm co mám (potravinové) nedopomohla nevědomě sama.

  Další informace


  jedná se o závažný kožní problém? a co s tím? více v popisu

  na chodidlech v ,,nášlapné' části za prsty jsem objevila takové tmavé tečky, jejichž povrch je místo normální kůže trochu hrubší, jako když máte ztvrdlou kůzi na patách. někdy když běžím ze schodů tak to i bolí. ted jsem jednu tečku ale bez tvrdé kůže našla na ruce-dlani pod prstem. co s tím a jak se mi povedlo k tomu přijít? musím nutně za doktorem? znáte nějakou domácí léčbu nebo přípravky z drogerie případně lékárny?

  Další informace


  Může mít lidská krev i jinou barvu než červenou?

  Nedávno se touto problematikou zabýval odborný časopis The Lancet.Psal o šoku, který zažili lékaři v kanadském Vancouveru při pohotovostním chirurgickém zákroku u 24-letého pacienta. Po zahájení operace z něj tekla krev, ale zelená! Pozdější vyšetření ukázalo, se jim na operační sál nedostal žádný mimozemšťan. Pacient měl pouze neobvyklý krevní obraz, ale hlavně si předtím vzal příliš léků proti migréně. Ty obsahují sulfonamidy, a červené krvinky absorbují síru. Vzniká stav nazývaný sulfohemoglonémie a nastává, když se síra naváže na hemoglobin a krev se tak zbarví do zelena.

  Další informace


  Muze mi poskodit prst kozni roztok na bradavice?

  Nedavno jsem byl u kozni, protoze mam bradavice na nohou. V ordinaci mi na to nastrikala dusik. Pote mi predepsala Verrumal 5 mg/g+ 100 mg/g, kozni roztok. V pribalovym letaku je psano, ze se nesmi dostat do kontatku se zdravou kuzi. Mne se ale stalo tohle, kdyz jsem si ho nanasel na bradavice, tak mi kousek zklouzl na prst. Rychle jsem to umyl pod vodou a pak to rychle seskrabal. Nemuze se mi neco s tim prstem stat? Nemuze se mi tam objevit treba jizva?

  Další informace


  Co to bylo za alergii, když jsem jako dítě a teenager natékal v kabinetu přírodopisu?

  Natekl - stav, který by toto slovo mělo vyjádřit (i když asi nevyjadřuje), jsem zažíval výhradně ve zmiňovaných kabinetech, ať už na ZŠ či výše. Nikde jinde se mně to v životě nestalo. Stačilo mě vyslat pro vycpanou husu a bylo hotovo- zatáh jsem za kliku kabinetu, pobyl uvnitř ne déle než sekundy a než jsem vůbec sebral sovu, už to jelo- dušnost, slzavé oča, celej nateklej a celkový pocit na obulení... něco podobnýho jsem jako dítě prožil jen jednou na jiným místě a to když jsem lakem stříkal radiátory v zavřený garáži.O jakou alergii asi mohlo jít?

  Další informace