• Jste na něco alergičští? co způsobuje, když je člověk na něco alergický nebo naopak je mu něco milé? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jste na něco alergičští? co způsobuje, když je člověk na něco alergický nebo naopak je mu něco milé?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jste na něco alergičští? co způsobuje, když je člověk na něco alergický nebo naopak je mu něco milé?

 • Když uděláte něco špatného nebo něco špatně ,jak dlouho si opakujete, že jste to mohli udělat líp?  Další informace


  Když se něco stalo, může to člověk napravit tím, že to odstojí, či někdy dokonce odsedí? Nebo to jde vyřešit jinak?  Další informace


  Hračka Fidget spinner uklidňuje, nebo naopak rozptyluje?  Další informace


 • Nejdříve zrenovovat parkety a potom vymalovat nebo naopak? Děkuji  Další informace


 • Co způsobuje neskutečně rychlé vybíjení baterie u mobilu?  Další informace


 • Zažili jste někdy něco nečekaného v divadle? Nějakou náhlou improvizaci herců, nebo naopak něco zvláštního v publiku?

  A nebo něco úplně něco jiného..Prý za komančů, na jednom představení Strakonickýho dudáka, když převeleli soudruha Dubčeka v roce 69 do Turecka, tam něco v místě kde soudruh Švanda říká Odcházím do turecké země.. někdo z diváku neustále vykřikoval: Tak pozdravuj Dubčeka! , načež strana zareagovala a nařídila text upravit a v dalším představení z úst hlavního představitele již zaznělo: A odcházím do daleké země.. , načež se opět ze sálu ozvalo: ..tak tam pozdravuj Dubčeka! a následné představení už bylo zrušeno.Máte taky nějakou příhodu z divadla?

  Další informace


  Setkali jste se v kultuře s nějakou kontroverzí která vás znechutila nebo naopak se vám osobně zdála normální ?

  Filmy, hudba, literatura, malířství, sochařství a další umění. Napadá mě například Lolita od Vladimira Nabokova a osobně se mi nezdála zase tak kontroverzní. Ale první jsem viděla film a teprve po přečtení knihy jsem alespoň něco pochopila. Ale co bylo kontroverzí před léty může být dnes bráno zcela normálně. I když takový film Caligula z roku 1979, no ... Děkuji za odpovědi.

  Další informace


 • Má tu někdo zkušenosti s eshopy galaxyleginy.cz a trendypradlo.cz?

  Zajímalo by mě jestli tu je někdo kdo má zkušenosti s eshopy galaxyleginy.cz a trendypradlo.cz. Konkrétně mám zájem o korzet na hubnutí, který používají známé celebrity - jestli to funguje ve skutečnosti, jak to vypadá. Děkuji.

  Další informace


 • Kolik je Kb MB nebo naopak ?? (podruhé)  Další informace


 • myslela jsem ze kdyz lidem radite tak ze jste pravnici nebo tak neco a ze tomu rozumite kazdej pise a rika neco jineho

  Tak to doporučuji chodit raději do právnické poradny. Víš jaké berou palmáre?

  Další informace


 • Při jaké činnosti bychom potřebovali delší nebo naopak kratší nohy ?!

  Doplňuji:Tak žádná správná odpověď? No přece chůze do a ze strmého srázu! :-)

  Další informace


 • Díváte se na některé vyučené profese nebo naopak na vysokoškoláky skrz prsty?

  Pokud ano, proč tomu tak je?Doplňuji:Takže se skrz prsty nedíváte, ale myslíte si své. Takže setrvalý stav.

  Další informace


 • Jak alergolog určí na co jsem alergický?

  Nakape/napíchá ti na předloktí alergeny a kde to hodně zčervená, tak máš alergii, problém je, že zkouší asi jen 20 alergenů:-((( Alergenů jsou stovky, možná i tisíce a oni pořád zkouší jen těch 20:-(((Pro mě to bylo naprosto zbytečné vyšetření, napsal mi do zprávy, má alergii, která nebyla prokázána:-)))

  Další informace


  Dobrý den jak zjistím na kterou látku jsem alergický?

  Když si dám jakékoliv pivo tak zrudnu kolem očí.. Zjisitl sem že za to může histamin nebo sulfity(oxid siřičitý)No a když sem si koupil novej šampon tak jsem měl stejnou alergii.. Jediné společné látky kteoré jsou v pivu i v tom šamponu byly ty sulfity.. Má to někdo taky?Doplňuji:Někdy zčervenám někdy ne, třeba si někdy dám dvě piva a nic, a někdy mi stačí 5ml a jsem rudej.. :D

  Další informace


  Co způsobuje malátnost a pocit fyzické únavy, i když sportuji a snažím se žít zdravě?

  Jsem jinak zdravá, sportuji, dostatečně jím, spím, v práci pohoda a neměla jsem žádné závažnější zdravotní potíže minulý rok. Trpím na nízký tlak, ale to mě většinou za 2-3hod přejde a jsem zase fit.Ale za poslední 2 měsíce jsem motání hlavy a pocit fyzického vyčerpání zažila 2-3x a vždy to trvalo min. 1-2dny, než jsem se cítila zase dobře. Těhotná nejsem podle testu a nedělám nic, co bych nedělala poslední 3 roky.

  Další informace


  Co způsobuje artrózu a jak se nejlépe vyléčí?

  Děkuji.Původní neotázkaco způsobuje altrozu a jak se nejlépe vyléčí? Děkuji

  Další informace


  Co rozhoduje jestli popíjení alkoholu vyustí v nenávist a agresi nebo naopak v mírumilovnost a poklidnou pohodu?

  To už je na vrozené nátuře. Obecně platí, že alkohol odstraňuje zábrany a pokud kliďase nikdo nevytočí, tak klidný zůstane. Naopak od přirození agresivního vola na*ere i jeden cm piva pod míru.

  Další informace


  Co mi způsobuje tik ve rtu?

  Dobrý den,stalo se mi to dneska poprvé, začala mi tikat levá dolní část rtu. Není to příjemné a zajímalo by mě, co mi to způsobilo. Tiky probíhají už celý den.Děkuji za rady.

  Další informace


  Co jsou lymfocyty a co způsobuje jejich nedostatek?

  Paní annas odpověděla velmi vědecky a já zkusím jednodušeji.Lymfocyty bílé krvinky imunitaNedostatek lymfocytů je lymfocytopénie, diagnoza která se objevuje při léčbě cytostatiky a radioterapii u onkonádorů, tam jí potřebujeme a před transpantacemi také aby nemocný přijmul darovanou tkáň. Objeví se u onemocnění Hodgkinovou nemocí - forma rakovinného bujení, uléčby kortikoidy, při některých infekcích - viry napadají lymfocyty AIDS, při zasažením tox. látkami a při vystavení záření jaderné katastrofy.

  Další informace


 • Jaké vlastnosti by měli nebo naopak neměli mít morčecí samci, když je chci použít ke krytí?

  Myslím tím požadovaný tvar těla, hlavy, uší, barva a kvalita srsti, správná váha, speciální nároky na krmení a podobně. Odpovědi typu měli by mít pindíka a kulky prosím nepište:-D Děkuji předem za rady.

  Další informace