• Kolegyně dostala pokutu 3 000,- od zaměstavatele za to, že měla obuté jiné boty, než které vyžadoval. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Kolegyně dostala pokutu 3 000,- od zaměstavatele za to, že měla obuté jiné boty, než které vyžadoval.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Kolegyně dostala pokutu 3 000,- od zaměstavatele za to, že měla obuté jiné boty, než které vyžadoval.

  • Automobil 70 000 - 100 000



    Další informace


    Proč dostane řidič při nehodě pokutu?



    Další informace


    Když někdo dostane pokutu od policie tak do kdy to má zaplatit?



    Další informace


    Může dopravní policie zastavit konvoj vojenský vozidel a udělit pokutu za ojeté gumy u houfnice?



    Další informace


    Koupil jsem dceri boty, ale byly ji velky. Mam pravo vratit ty boty prodejci? A co na to prodejce?



    Další informace


  • Do kdy zaplatit pokutu



    Další informace


  • Měla by mít většina lidí větší plat / důchod než je průměr ?



    Další informace


  • Která značka piva vyrábí tmavé pivo, které je spíše sladké? Měla jsem teď jedno, které mělo nakyslý ocas...

    Nevím co to bylo za pivo, pokud někdo zná pizzerku v Josefově...

    Další informace


  • Můžeme se, kteří tady přispíváme, považovat za kolegy - kolegyně?

    Takže nespolupracujeme na chodu těchto stránek, soudruzi? :-)

    Další informace


  • Opravdu je rozdíl u velikosti bot tak velký?

    Budu si kupovat tyto boty a href"http://www.obleceniboty.cz/Converse-All-Star-High-Top-Cerna-d1.htm" rel"nofollow" http://www.obleceniboty.cz/ hellip /a a podle stélky mám číslo 41, ale přitom běžně mám 38-39. Opravdu se to může tak lišit? Vím že je lepší si je vyzkoušet, ale nemá mtakovou možnost a přinejhorším je mohu do 30dnů zdarma vrátit. Díky

    Další informace