• Naší kočičce bude 15 let a poslední dobou se stává, že se nemůže postavit na zadní nožičky, jako kdyby ochrnuly. Ale běh - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Naší kočičce bude 15 let a poslední dobou se stává, že se nemůže postavit na zadní nožičky, jako kdyby ochrnuly. Ale běh. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Naší kočičce bude 15 let a poslední dobou se stává, že se nemůže postavit na zadní nožičky, jako kdyby ochrnuly. Ale běh

 • Proč je poslední dobou značení telefonů tak nepřehledné ??? :)  Další informace


 • Bude nějaký problem když demontuji zadní sedačky u Citroenu Xsara Picasso a pojedu a nim na dovolenou?  Další informace


 • Jak kočičce ze třetího patra umožnit večerní procházku?  Další informace


 • Poslední dobou se mi seká mobil poraďte  Další informace


 • Samovolne vypnuti monitoru, nasledny beh vetraku na max  Další informace


  Přivýdělek přes Ad-Sense - běh na dlouhou trať, vyplatí se?  Další informace


  Proč je poslední dobou webová stránka Seznam.cz tak pomalá?

  Začalo to někdy v polovině prosince - když si otevřu internet a nabíhá tam Seznam.cz,tak to trvá a když chci použít vyhledávač na Seznamu,tak je to vyhledávání pomalé. Naskočí to někdy až po minutě a musím vyhledávat přes Google,který na rozdíl od Seznamu funguje úplně normálně. Já nevím čím to je. Dá se to nějak spravit? Nevím,jestli tomu mému popisu rozumíte,co mám za problém,ale jinak se to popisovat nedá. Tak to snad pochopíte.

  Další informace


  Notebook se po 2 dnech úplného kolapsu vzpamatoval.Dnes notebook šel cca 30min.a zase zkolaboval.Běh  Další informace


 • Také pociťujete poslední dobou únavu?

  Počasí a psychika.

  Další informace


 • Máte někdo pohár za běh? Nejlépe sprint

  Chtěla bych se zeptat, co přesně máte napsané na štítku poháru za výtězství. Díky moc

  Další informace


  Menstruace a sport (běh)

  Ahoj,někde jsem četla,že prý vrcholové sportovyně-atletky,si prý nechávají menstruaci přesně na jejich důležité závody,protože to tělu prý prospěje(nebo vydá lepší výkon).Já také běhám a vždycky se snažím,abych to raději neměla a tento článek mě docela zmátl.Na intenretu o tom toho moc není.Co myslíte vy,zlepšuje to fyzickou výkonnost?Doplňuji:Je mi 15 a beham střední tratě :)

  Další informace


  Kde a kdy se v ČR pravidelně běhá běh Terryho Foxe? Kolik to má kilometrů?

  ...se na jeho počest běhají závody jménem Běh Terryho Foxe, a to i v České republice, například ve městech Olomouc, Zábřeh, Strakonice, a dokonce i ve vesnici Dřevohostice se pořádá každoročně.

  Další informace


 • Myslíte že jednou vyvineme takové technologie, že budeme moct zmapovat celou naší historii miliardy let nazpět?

  Že v dobách kdy už budeme umět cestovat skrz červí díry, a budeme mít takovou techniku, že bude schopna zaměřit prakticky cokoliv, tak že toho využijeme ke zkoumání vlastní historie? Už teď přece dokážeme sledovat lidi satelitem z oběžné dráhy, takže jednou, za tisíc, za milion let, budeme mít nejspíš přístroje který dokážou to samé s trilionkrát větší vzdáleností, a rozliší tvář člověka z nějakého vzdáleného koutu vesmíru, tisíce a miliony světelných let daleko, a pokud budeme mít schopnost cestovat červími děrami, tak můžeme takové přístroje na taková místa rozmístit, a tak vlastně sledovat co která osoba dělala třeba v roce 850 před kristem, kdo zavraždil toho a toho, jak dlouho visel ježíš na kříži a tak dále, protože světlo které na tahle vzdálenostně vytipovaná místa dopadne bude tisíce let staré, čili uvidíme vlastně historii.

  Další informace


 • Proč je poslední dobou stahování z Ulož.to tak pomalé?

  Vždy se mi soubory z ulož.to stahovaly rychlostí 300kb/s což je maximální rychlost když nemám koupený VIP. Ale poslední dva týdny mi to stahuje rychlostí 30kb/s někdy ani vůbec přitom z ostatních jiných serverů mi normálně stahovat jde.

  Další informace


  Maminka je o 21 let starší než její syn. Za 6 let bude matka pětkrát starší než syn. Kde je právě tatínek?

  Nenechte se zmást, vyřešte rovnici a pak se procvičte v převodech jednotek.

  Další informace


  Je-li král poslední figura své barvy, je na tahu a nemůže se nikam hnout, jedná se o pat nebo mat?

  pokud soupeř umístí figurku tak, že nenapadá krále a zároveň se král nemůže pohnout na žádné volné políčko ve svém tahu, tak dochází k patu. Je to nepříjemná situace, když můžete vyhrát a najednou si uvědomíte, že jste to tímhle tahem zahráli na remízu :-)

  Další informace


 • Čím to je, že mám poslední dobou čím dál tím reálnější sny?

  Dřív jsem míval normální sny, jednou za čas, teď se sice interval nijak zvlášť nezměnil ale když už nějaký sen mám, tak je neuvěřitelně skutečný.Jak se toho dá zbavit? :o

  Další informace


  rychlejší běh ?

  potřebovala bych zrychlit běh na 100 metrů nemáte nějaké rady krom chození běhat ? a když už tak jak chodit běhat třeba v kolik a jak dlouho .. nějaké cviky na svaly na běh, osobní zkušenosti, cokoliv jen né nějaké hloupé odpovědi tipu na internetu je toho dost..

  Další informace


 • Proč mají některé vosy tak dlouhé nožičky?

  Protože to nejsou vosy. Jsou to vosíci - a href"http://www.biolib.cz/cz/taxon/id622304/" rel"nofollow" http://www.biolib.cz/ hellip /a

  Další informace


  Mám morče samičku 7 týdnů po porodu a teď poslední dobou mi začala kousat tričko když si ji vyndám z klece.Nevíte proč?

  Nikdy to nedělala ale až teď když si vy vyndám z klece tak mi olizuje ruce a přitom mě občas kouše do trička nevim jestli je to tím že se jí něco nelíbí a nebo jestli si hraje.

  Další informace