• Po jak dlouhé době je možná opětovná prohlídka lékařem za účelem doporučení k výkonu vojenské služby? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Po jak dlouhé době je možná opětovná prohlídka lékařem za účelem doporučení k výkonu vojenské služby?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Po jak dlouhé době je možná opětovná prohlídka lékařem za účelem doporučení k výkonu vojenské služby?

 • Co se děje, že nad Brnem lítají od rána vojenské vrtulníky a stíhačky ???  Další informace


 • Kolik stojí roční garanční prohlídka vozu v autorizovaném servisu?  Další informace


 • Je bezpečná prohlídka Chanova?  Další informace


 • Pokud spadnu z kola a jsem ambulantně ošetřen lékařem, mám žádat po pojišťovně (uzavřené úraz.poj.)bolestné?

  koukněte se do pojistných podmínek u své smlouvy - najdete tam buď kolonku denní odškodné úrazu nebo tělesné poškození - podle toho a pojistné částky vám pojišťovna bude plnit ... pozor taky jak to budete hlásit - nezdůrazňujte nijak (i kdyby to byla pravda), že se to třeba stalo vlastní blbostí :)

  Další informace


  Je to lhaní a za jakým účelem ?

  a href"http://www.elimon.cz/datalyn/eon_podrobny_cenik_2013_do.pdf" rel"nofollow" http://www.elimon.cz/ hellip /a Všimněte si uvedené výše DPH. V této výši nikdy nebude a když tak až v roce 2016, ale tomu se věřit nedá.Docela pěkné klamání spotřebitelů, leckýms zde na serveru hájeném.Doplňuji:Tak to by neplatilo, protože to bylo odsunuto na rok 2016 !!

  Další informace


 • znáte nějaký film který se odehrává na vojenské škole?

  Doplňuji:budu rád za každý komentář. :)

  Další informace


  Po dlouhé době jsem zde s otázkou jak se jmenuje tato píseň.

  Omlouvám se předem za otázku,co některé vás už ubíjí,ale tohle bych potřeboval vědět.Doplňuji: a href"http://www.youtube.com/watch?vJO00zGGJRj8 featurerelated" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • Za jakým účelem vzniklo první písmo?

  Potřeba písma zřejmě vznikla nikoli pro uchovávání myšlenek, ale jako nutná potřeba evidence jistých záznamů při vzniku a řízení prvních měst a států. Byl to velice potřebný a nutný správní nástroj.

  Další informace


 • Jsou tajné služby všech evropských zemí (včetně ČR a Slovenska) stejně spolehlivé jako služby Francie a Německa?

  (1) a href"http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386578-pariz-ceka-teror-alziran-v-nemecku-mel-mluvit-o-utocich-uz-minuly-tyden.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a (2) a href"http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/386620-terorista-prosel-pres-osm-evropskych-zemi-jeho-syrsky-pas-byl-zrejme-falesny.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a (3) a href"http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/386612-na-jednoho-z-teroristu-upozornovali-francii-dvakrat-turci.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a (4) a href"http://www.novinky.cz/domaci/386546-jedna-z-osob-spojovanych-s-atentaty-v-parizi-cestovala-dvakrat-pres-cr.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a … aneb po bitvě je každý generál …_________Doplňuji:Děkuji všem za odpovědi.

  Další informace


 • Po jak dlouhé době mi může městská policie doručit zásilku o spáchání dopravního přestupku?

  V prosinci loňského roku mi bylo naměřeno při jízdě autem 57km/h v obci. Ovšem zásilka o spáchání přestupku mi byla doručena až v září letošního roku. Jak dlouhou dobu má policie, aby mne na tento přestupek upozornila?

  Další informace


  Odhlásil jsem se z trvalého pobytu na území ČR, za účelem stěhování do zahraničí

  Dobrý den, na Městském úřadu jsem si cca před měsícem zrušil trvalý pobyt, protože jsem vycestoval do zahraničí za prací. v ČR jsem prodal byt a odjel. Bohužel až na místě jsem zjistil,že vše byl podvod. Již v Anglii jsem se tento podvod snažil řešit na našem Konzulátu, nakonec se mi podařilo dostat zpět do republiky, jenže bohužel když jsem vrátil tehdy OP, a prodal byt tak nevím jak postupovat dále, jestli mohu jít požádat o adresu na úřad abych dostal OP a pak si hledal podnájem nebo jak mám postupovat? Nepranýřujte mě prosím za to co jsem udělal, vím že to byla neskonalá chyba, leč chybama se člověk učí. Moc díky za Vaše podmětné rady

  Další informace


  Můžu se hájit při konání soudu, jehož účelem by bylo zbavení mé způsobilosti k právním úkonům?

  Někde jsem si přečetl, že soud takového člověka tzv. zhlédne. Může se ale takový člověk sám hájit, nebo dokonce může mít obhájce?

  Další informace


 • Může, dle zákonů ČR, obec provozovat vlastní elektrárnu a teplárnu za účelem prodeje energií občanůlm?

  Pokud bude vlastnit distribuční síť tak proč ne. Jenom bych chtěl vidět jak by k té síti přišla!!

  Další informace


 • Nevíte, prosím, kde bych našel nacistické vojenské hodnosti i s fotkami lidí tak oblečených?

  Nějaký takový seznam hodností i s galerií.Čtu totiž knihu Zápisky odstřelovače a nějak si nedovedu představit větší rozdíly mezi vzhledem různých hodností.Za link na nějakou tu stránku budu moc vděčný a za reakce děkuji! :-)Doplňuji:Děkuji moc všem! :-)

  Další informace


  Daji se nejak vojenske kanady vz.60 zajistit proti klouzani na ledu?

  Tuleně v zdejších končinách těžko chytíš. Já používám tekuté řetězy a kloužu o 50% méně.

  Další informace


 • Může se invalidní důchodce stát posudkovým lékařem?

  Pokud dokáže vykonávat tu profesi, tak asi ano. Vozíčkář to být asi nemůže protože by nemohl provádět některé úkony. Nejspíš také nemůže být hluchý nebo slepý. Oboje dohromady už vůbec ne. Neměl by mít ani psychicky nemocný. Prostě muselo by se posoudit posudkovým lékařem, zdali se ten invalidní důchodce může stát posudkovým lékařem ne?

  Další informace


  Jaké jsou výhody a nevýhody být lékařem?

  Doplňuji:mám do školy projekt

  Další informace


 • Gynekologická prohlídka - co všechno se zde provádí za vyšetření?

  Na co všechno se dělají stěry z děložního čípku?Dají se poznat různé nemoci např. trichomoniázu atd?

  Další informace


 • impregnace dřeva-vojenské zásoby  Další informace


  Po jak dlouhé době se může vrátit kočka která utekla ?

  Je možné aby se 8 měsíční kocour vrátil i třeba po 4 měsících? Mému strejdovi se pes vrátil po půli roce je to tak i u koček ?

  Další informace