• Počítač se přehřívá - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Počítač se přehřívá. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Počítač se přehřívá

 • Co si myslíte o tom, když malé děti používájí počítač(dejme tomu děti do 10 let)


 • Jak to že se moje Audina přehřívá?


  Felicia prehriva se


 • Biolit do zásuvky proti komárům, je normální, že se takto přehřívá?


 • Chci si koupit počítač v Hong Kongu, kam budu pracovně cestovat. Jak je to s placením cla při dovozu zboží do Evropy?


 • Často se mně přehřívá notebook a klekne

  a href"http://www.alza.cz/chlazeniro-notebooky/18848622.htm?kampanadwords gclidCN-" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a nabídka je četná, ale lze vybrat nejúčinnější....bez ohledu na cenu? Poraďte prosím a děkuji !
  Často mi zčerná obrazovka, počítač se restartuje a Počítač byl vynuceně vypnut


  V jakém rozmezí teplot se počítač jakoby přehřívá, spalují se čipy a sám se vypíná ?

  jen doplnim mistra huxu ...soucasti jako cipy vydrzi dost ..tezko se spali prehratim ..nebot jak jsi rekl tak se diky tepelnym cidlum sam vypne ...jenze je neco jineho HDD ten se pali pri 40-50 max ...zalezi na vyrobci kazdy to ma trochu jinak .. na mereni teplot v Pc se da pouzit treba toto ... a href"http://www.slunecnice.cz/sw/hd-tune/" rel"nofollow" http://www.slunecnice.cz/ hellip /a ale ze se ti prehriva Pc zjistis jednoduse na chodu systemu je zpomaleny seka se a vypina se pc... a neda se rict presne ktera teplota je kriticka starsi Pc se prehrivaji vic ikdyz jsou ciste ....max je tech 85-90.stupnu..
  Počítač se přehřívá...


  Počítač se přehřívá


  Hraju hru Sniper Elite, notebook se přehřívá, nevypne se natrvalo?


  HP 510 chrčí a přehřívá se ?


  Firefox zatěžuje CPU na 80% zamrzává počítač


  Dá se přes počítač zaregistrovat na instagram??Pokud ano, jak!!:-DD

  A ano, vím že se to tu již mnohokrát řešilo, ale nenašla jsem zde odpověď na mou otázku
  Dostačuje tento počítač požadavkům výkonných her?

  a href"http://www.czc.cz/hp-pavilion-500-301nc-cerna/154747rodukt" rel"nofollow" http://www.czc.cz/ hellip /a Už dobu sháním nějaký výkonný PC a radši bych volil už komplet, než si ho nechat sestavit..Vyhovuje požadavkům nejvýkonnějších her nebo je to ..'kšunt'?DíkyDoplňuji:Či použít tento seznam? a href"http://www.czc.cz/a89mbgoft6jc88rp7ottpjcbr6/seznam" rel"nofollow" http://www.czc.cz/ hellip /a
  Co s tím?Blbne mi počítač.

  Začal mi zase blbnout notebook mini.Roky jsem používal bez problémů Nod32,teď jsem ho odinstaloval a stáhl AVG free.Nechal jsem projet kontrolu,čtyři hodiny to šrotilo i s opravami.Nakonec to vyplivlo,že tam mám Trojského koně - generic20.ibiza.Má to nějakou souvislost(jestli jsem dobře pochopil)s instalací ZPS13 od kamaráda z Flash paměti.Virus byl údajně uzavřen v trezoru???Jenomže teď se mi mini počítač zpožďuje a zpomaluje,pořád to něco chroustá a přežvýkává,na Systém explorer mi to ukazuje,že pořád pracuje AVG.Odinstalovat a vrátit se k NOD32,nebo co s tím?
  Co s tím, když můj počítač nejde spustit - 0xc000000d Windows 10?

  Ahoj, mám nový počítač Lenovo, po týdnu mi nejde spustit a ukazuje to pouze viz. obarázek.Co s tím?
  Co mám dělat když se mi přehřívá noťas a vypíná se?

  Vyčistit a pak jsou i jiné možnosti, přídavná podložka pod noťas a href"http://www.abclinuxu.cz/blog/kenyho_stesky/2007/3/k-cemu-je-dobra-chladici-podlozka-pod-notebook" rel"nofollow" http://www.abclinuxu.cz/ hellip /a nebo a href"http://www.google.cz/imgres?imgurlhttp://www.patro.cz/img//shop/001/1075055065.jpg imgrefurlhttp://www.patro.cz/objects/1075055065.html usg__ofo1X-U7Zt16WyHfez8fmj3q6Uk h416 w550 sz40 hlcs start12 zoom1 tbnidQqnxlkY3zGo4YM: tbnh101 tbnw133 eiDa2DUfrAIqnb4QTChIHoAw itbs1 saX ved0CEIQrQMwCw" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a a taky a href"https://www.google.cz/search?qpodlo%C5%BEka+pod+notebook clientfirefox-a hs8Ab rlsorg.mozilla:cs:official sourcelnms tbmisch saX eiBq2DUdnyDqHj4QTT54GAAw ved0CAcQ_AUoAQ" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a
  2 monitory na 1 počítač - nastavení


 • Počítač se (asi) přehřívá