• Jak mám přibrat na váze? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak mám přibrat na váze?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak mám přibrat na váze?

 • Jak přibrat - jím hodně  Další informace


 • Jak přibrat zdravě s příjmem 1000-900-850 kcal?

  Ahoj, chtěla bych se zeptat: Je mi 13 let, měřím 173 cm, vážím 45,5kg. Byla jsem u doktorky, která mi řekla, že musím už jíst 5krát denně a musím to do října vytáhnout aspoň na těch 49 kg. Musim si zapisovat do bloku všechno, co jsem snědla. Já si to ještě zapisuju do kalorickýchtabulek.cz, vim, že sem malá a že bych to teď neměla vůbec řešit, ale musím.

  Další informace


  Jak přibrat na váze a nezvýšit cholesterol?

  Nevíte někdo, jak přibrat na váze tak, aby se nezvýšila už tak vysoká hladina cholesterolu?

  Další informace


  Dá se přibrat, sním-li třeba misku i víc třešní, jahod, borůvek atd.?

  Začíná léto a plno ovoce třešně,borůvky,jahody,angrešt a je to asi blbá otázka :D ,ale když třeba sním misku i víc třešní,jahod,borůvek že nák po nich přiberu? ..

  Další informace


 • jak pribrat na vaze

  bych chtela nejak pribrat na vaze ae nejak mi to nejde

  Další informace


  Jak přibrat ?

  Nějaký rady ?

  Další informace


 • Víte někdo jak přibrat 15 kg ?

  Svaloviny?Cvičit + proteiny.

  Další informace


 • nejde to přibrat!! =((

  .. to se vám lehko řekne ale ja každej den 5x jím a hodně piju a niic..nemám menstruci a sem fakt z toho zničená...byla sem u sveho doktora na 13-leté prohlídce a nic mmi neřekl... jen takové to mohla by si to kilčo trochu přibrat ale víc se o to nezajímal...x((Doplňuji:je mi 14let 158 cm 39-40 kgnení to normální (( když to řeknu mamce řekne mi že sem ve vývinu to já vím taky že sem ve vývinu! ae přece neni normlání abych byla v 8 třídě a to sem šla o rok pozdějc a nemít menstruci... nemít prsaa.. každej kdo mě vidí řekne si tam má 30 kg i s postelí.. na tuhle větu sem fakt alergická ( nevím jak dáál... poradte mi jakej jídelnicek mám mít? x(

  Další informace


  musím už na 100% přibrat!

  Dobrý den mám problém je mi 14 let měřím 158 cm a mám 39-40 kg... musím přibratja vím že každej má spíš problém s tim že chce zhubnout a když vidí nákou hubenou holku tak si řekne joo takovy tělo bych taky chtěla mít... ae ono to taky není žádný med nemám žádný prsa sem fakt zoufala poradte prosím bud sem nebo na mail:anulinka.13@seznam.czDoplňuji:sladkosti skoro vůbec nejíím...maso jím každý den ... (

  Další informace


  jak mám přibrat na váze

  Po vleklých problémech ve vztahu mám o 10kg méně a nedaří se mi přibrat na váze. Pomozte mi prosím.

  Další informace


  Všude se mluví o hubnutí, ale jak přibrat?

  Jím všechno možný, ale přesto nemůžu přibrat. Mám snad nějaké rychlé spalování? Existují nějaké prášky? Povězte...Doplňuji:ALESH gt Jsem kluk, je mi 20 let, měřím cca 180 cm, ale vážím 65 kg. Myslíte že to je tím, že dost kouřím a piji alkohol?

  Další informace


  Přibrat na váze.

  Je mi 16 let a měřím 153 cm, vážím 40 kg.. podle BMI je to jasná podváha. Jak přibrat(jaký jídelníček zvolit) a kolik vlastně kilo potřebuji? Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Prosím vás,porad te něco opravdu účinného po čem se přibere na váze?

  můj muž nemůže přibrat, ale není to tím, že mu všechno sežeru:)

  Další informace


  Kolikanásobně se váže na červené krvinky lépe CO2 oproti O2?

  CO se váže 200× lépe. Vazba CO2 je irelevantní. Ten se spíše vylučuje a nahrazuje kyslíkem.

  Další informace


  Kolik kalorií mám mít za den, abych nabrala na váze?

  Kolik mam mít kalorii za den když chci nabrat na váze (ale zdravě) měla jsem 1350 a -600 vydej s cvičení (1hod cvičení) a aji tak sem zhubla..Ted cvičím jen 35min (jullianu 1level,10min břicho,110 dřepu) a asi -500 ..Kolik bych měla snist za den kalorii? 13let,42,8kg 173cm ..

  Další informace


  Kdybych pil celé dny jen Coca Colu třeba 4 litry/den a jedl jen minimalně 1x denně. Přibýral bych na váze? (teoreticky)

  -minimálně, nebo maximálně?...teoreticky ani prakticky neznám nikoho, kdo by byl tlustý z konzumace jen cukru, ani nikoho, kdo by díky jen cukru přibral (viz obsah cukru v C-C)... ani si nějak nedovedu takového člověka představit... kromě toho, že by měl zkažené zuby... :o) na druhou stránku- neznám spoustu věcí...... podle mě by spíše než na Cole záleželo na onom jídle- v podstatě, kdyby to byl mega talíř přetékající tučným jídlem, vzhledem k neuvedenému pohybu to asi nejen teoreticky možné je... Ono nejde jen o ten cukr, ale i o to, co s tím cukrem jde ruku v ruce... tučné sladké zákusky, tučné sladké sušenky, tučný pocit hladu po odeznění cukrové stimulace ...Takže- budete-li pít celé dny jen Coca Colu, třeba i 4 litry/den a sníte k tomu jednu mrkev, teoreticky nepřiberete. Sníte-li k tomu cokoliv v maximálním množství, přiberete i po vodě... Prakticky bych toto zkoušela jen pod lékařským dohledem...Jinak teoreticky i prakticky- nárůst tělesné hmotnosti je pravidlem při větším příjmu energie než jejím výdaji... Coca cola má 1800 kJ v jednom litru a minimální energetický výdej průměrného člověka je prý při běžné denní aktivitě asi 7600 – 12600 kJ/24 hod (oba údaje beru z webu)...a teoreticky i prakticky po druhé- člověk ke svému životu potřebuje všechny živiny... opravdu...

  Další informace


  Jediná cesta jak přibrat vede skrz posilování? Jsem asi ektomorf

  Zdravím, přibrat na váze je můj asi dvouletý problém. Nejde mi prostě přibrat z normálního, i když obědvám i večeřím teplá jídla ve velkých porcích, poslední rok jsem i začal snídat. Nevím jak sepsat jídelníček, je to každý den jiné, zkrátka podle rodičů co navaří. svačím, různé sušenky, snažím se jíst nezdravě abych nabral klidně i tuky, hlavně že něco. Přijde mi že většina jídla mi jde do břicha, do rukou a nohou ale skoro nic. Pak to vypadá vážně blbě.Procházel jsem různá internetová fóra a pokaždé jsem skončil o Posilování pro ektomorfy a podobné. Ale tohle já nechci dělat, proč nemůžu normálně přibrat z jídla, jako všichni ostatní a vypadat normálně? Přijde mi že to vůbec neni fér, když spotřebuju většinu jídla v domě a nepřiberu. Mimochodem vážím 62kg a měřím 181cm, je to hrůza. Zhruba do deseti let jsem byl pravý opak. Moje výška poté začala stoupat, ale moje váha už skoro vůbec. Neporadíte mi, z čeho bych mohl vážně přibrat? Posilovat odmítám, nemám na to čas ani náladu. Když mi doporučíte konkrétní jídla, doplňky a čas dávkování budu vám za to líbat nohy. Děkuji moc.

  Další informace


  Jak rychle přibrat na svalech?

  Potřebuji trochu přibrat svaly na rukách a hrudníku,ne kvůli vzhledu ale kvůli sportu ale do posilovny nechci.Dá se něco dělat doma?Díky za odpovědi.Doplňuji:Prášky brát nebudu je mi teprv 14,a jídelníček si sestavit nemúžu protože chodím do šk. jídelny.tvaroh začnu jíst a mléko piju každý den

  Další informace


  Jak přibrat...

  Dobrý den.Mám takový problém a to, že mi jdou vidět dva žebra na břichu.Vážím 64 kg.Nevíte jak bych měl přibrat???Jdou mi vidět také dost klouby a to na koleni,a zápěstí.

  Další informace


 • Jak v domácích podmínkách zvážím psa, když mi nechce sedět na váze ? Veterinář má váhu ve vyšetřovacím stole

  normálně, zvaž se s ním a pak se odečti. Pokud to není nějaké obří plemeno. Jana

  Další informace