• Proč když se člově ráno probudí, tak se motá stejně jako kdyby se probudil z alkoholového opojení s kcovinou ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč když se člově ráno probudí, tak se motá stejně jako kdyby se probudil z alkoholového opojení s kcovinou ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč když se člově ráno probudí, tak se motá stejně jako kdyby se probudil z alkoholového opojení s kcovinou ?

 • mi sebrala kluka ale ten kluk miluje ji ,ale motá se jenom kolem mě. pomozte co mám udělat abych toho kluka dasta  Další informace


  Už spíte ? Nebo jsem Vás probudil ? :D  Další informace


  Ktera motorka lepší ? Honda NSR 125 nebo Yamaha TDR 125 (u Hondy spíše jako cestovní stejne tak u Yamahy)  Další informace


  Když je někdo opilý láskou, má hormon zamilovanosti stejné účinky jako alkohol? Dá se výše zamilovanosti rovněž změřit?  Další informace


 • Má hermelín stále stejnou chuť jako když vznikl, nebo se u něj doposud něco změnilo?

  A co změna složení/výroby? Pořád se jede to samé? Předpokládal bych přidání konzervantů a stabilizátorů. I když vlastně je to plísňový sýr kde se prý doba trvanlivosti dosti liší od běžných sýrů a zaslechl jsem dokonce i, že nejlepší je prošlý hodně rozleželý hermelín. Už jsem jej opravdu dlouho neměl.

  Další informace


 • Od které značky koupím stejné trenky pro sebe i přítele? Ráda bych, aby byly uplně stejné jen pánské a dámské. Děkuji

  Hodně podobné (nebo snad i úplně stejné) pro oba dva najdete třeba na a href"http://www.trenkyshop.cz/" rel"nofollow" http://www.trenkyshop.cz/ /a Zde je např. jedna z kolekcí v dámském provedení: a href"http://www.trenkyshop.cz/trenkyshop/eshop/15-1-DAMSKE-TRENYRKY-trenyrky/47-2-OBRAZKOVE-LOS-TRENYRKOS" rel"nofollow" http://www.trenkyshop.cz/ hellip /a A tady verze pro pány :) a href"http://www.trenkyshop.cz/trenkyshop/eshop/1-1-PANSKE-TRENKY-LOS-trenky/46-2-OBRAZKOVE-LOS-TRENKOS" rel"nofollow" http://www.trenkyshop.cz/ hellip /a Nebo zkuste jít na a href"http://www.fler.cz" rel"nofollow" www.fler.cz /a - je to web kde se sdružují všechny šikovné ručičky z ČR a SR. Možná, že to, co sháníte, už vyloženě někdo nabízí (vyrábí). Zkuste projít nabídku a uvidíte.Pokud nenajdete, zkuste druhou variantu: zaregistrujte se a v sekci Vložit poptávku zadejte, o co přesně máte zájem - můžete přidat i konkrétní fotografie nebo jen podrobný popis, jak mají trenýrky vypadat. Zmiňte také cenu, jakou jste za produkt ochotna zaplatit - a pak už jen čekejte, až se vám ozve někdo, kdo bude schopný trenýrky přesně podle vašich představ a finančních možností ušít. Určitě se vám někdo ozve a udělá nabídku - můžete jej třeba i požádat o fotografie jeho prací, ať nekupujete zajíce v pytli ...vše pak záleží na individuální dohodě. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že na Fleru prodávájí snad jen samí šikovní lidé - je tam tolik krásných a originálních věcí, že až zrak přechází -)

  Další informace


 • Když mám dosavadní OP, je na něm stejné číslo, jako na budoucím občanském průkazu? Děkuji

  teď mám dosavadní OP, je tedy stejné číslo

  Další informace


  Kdyby byl konec planety a některý lidi by se mohli zachránit, co by si vzali (měli vzít) pro uchování minulosti?

  Původní netoázkaKdyby byl konec planety a některý lidi by se mohli zachránit na lodi, jako ve filmu 2012, nebo na vesmírný raketě, tak.....tak co by s sebou vzali / měli vzít, aby se to zachovalo? Rostliny a semena, zvířata, flash disky s informacema, vzácnější umění, jako je Mona Lisa. Co dál? A který skupiny lidí by asi vzali? Vládu, vědce, významnější umělce, vynálezce, bohatý obchodníky..?

  Další informace


 • Víte, že v Česku bylo ráno teplo jako v červenci?

  Meteorologové očekávají další páteční rekordy...

  Další informace


 • Jak poznat že si se mnou dotyčný hraje? Kouká po mě,motá se kolem mě a furt nic.Dá se to vůbec poznat?

  Dřív sem si jako by zakázala na něj myslet,ale todle je vážně moc. Co by ste mi poradily? L...

  Další informace


 • Proč ženy probudí vysokofrekvenční tón?

  Při hlasitějším hlubokém tónu se neprobudí, ale když si zahraju na tichého komára, tak jsou vzhůru všechny :D Výsledky vlastního výzkumu.

  Další informace


  Proč když dám párky samotný no mikrovlnky, tak po třiceti vteřinách už praskaj, a když je tam dám s knedlikem, tak ani..

  ..ani po minutě a půl ještě nejsou uvařený? Ty mikrovlny se nějak sousetředěj na knedlíky, protože je v nich víc vody, nebo čím to je?Doplňuji:Co máte proti párku s knedlíkem?! Když máte komentáře k tomuhle, říkám si jaké komentáře byste asi měli na mou oblíbenou pochoutku rohlíka s kečupem.Můj táta je láďa hruška, má s tím někdo problém?!

  Další informace


  Když je někdo křivý jako paragraf, tak vypadá jako tento § znak, či dokonce hůř?

  Záleží na tom, jak přirovnání křivý jako paragraf chápeme.1. Když mi někdo třeba vyhřezlou plotýnku, je křivý, ale určitě není tak zkroucený jako paragraf. Jedině snad při úrazu, kyž má zlomené ruce či nohy, tak mohou směřovat do bočních stran.Stejně mimina někdy leží zkouceně - hlavičku na jednu stranu, pánev na stranu druhou apod.Znám ve významu - hrbí se jako paragraf. Třeba při skolióze.2. křivý jako paragraf se používá v přeneseném slova významu. Jde o člověa nečestného, zlého, neupřímného, zákeřného. Nejedná přímo, ale vykrucuje se, lže, překrucuje atd.

  Další informace


 • Jak by se nazývali, když jsou piráti a marinaci. Tak co by bylo, kdyby byli bandite a ......?

  Otázka je nepřesná. Je třeba, abyste se příště vyjádřila přesně. Dá se chápat různě.Piráti námořní lupiči aj.mariňák námořníkbandita člen lupičské bandy, lupič, loupežník: gangster.,Piráti přepadávali mariňáky,bandité zase kupce, obchodníky, pošťáky ve vlakové poště

  Další informace


 • Jak by se řeklo anglicky: To, co dělá zmatený člověk?

  Jestli tady nědo umí dobře anglicky tak bych chtělá vědět jak by se řeklo: Ovšem co dělá ten, který je zmatený? Napadlo mě, že by to mohlo být tohle, So what are human doing who is confused? Ovšem moje angličtina není dobrá takže bych chtěla poprosim jestli by se tady někdo nenašel.Předem děuji.:)

  Další informace


 • Myslíte, že nynější prezident je sexuálně orientovaný stejně tak jako jeho předchůdce?

  Odhaduji čistě typologicky a to dle mluvčího kanceláře prezidenta.

  Další informace


  Když zavřu oko tak mě občas v koutku něco jako by bodne, ale nebolí to. pomůžou mi oční kapky?

  Když zavřu oko tak mě občas v koutku něco jako by bodne, ale nebolí to...ALe když si to oko prohledám tak tam nic spadlého není..Do tohoto oka si kapu oční kapky..Myslíte si že mi to pomůže?

  Další informace


  Co je to, když mám ráno v puse jako v polepšovně, nikdy jsem to nemíval, piju dost, a stalo se mi to 2 dny po sobě?

  Zdraví

  Další informace


  Bolí mě nohy v noci ve spánku a ráno ještě tak hodinu po probuzení

  Ale rozhodně se mi nezdá sen, že bych někde běhal.

  Další informace


 • Co je v mém psu Danovi II (kříženec) tak těžkého že váží 10 kg a je stejně velký jako Dan I (japanchin). Tlustý není !

  Žebra mu jdou v pohodě nahmatat a břicho mu dolů nevisí.

  Další informace