• Proč má barva do tiskárny na sobě čip? Co je to přesně za čip? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč má barva do tiskárny na sobě čip? Co je to přesně za čip?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč má barva do tiskárny na sobě čip? Co je to přesně za čip?

 • Proč se mi zobrazují v telefonu s Androidem ver.4 častokrát stejné SMS zprávy třeba 5x po sobě, ale v odlišném čase?  Další informace


  KDE V PRAZE SI MUZU DAT NAPLNIT BARVU DO TISKARNY?  Další informace


  Jaká je výhoda laserové tiskárny oproti inkoustové?  Další informace


 • Jaká je celní sazba pro 3D tiskárny?  Další informace


 • V písničce Vdávalo se motovidlo, bralo sobě staré bidlo (šídlo) - proč?

  Jak se dali ti dva dohromady? Proč probíhala svatba, když byly motovidlo i staré bidlo středního rodu? Tato kategorie není ani registrované partnerství - anebo to jsou tzv. dětské svatby, které nakonec dejure neplatí? Prosím o rozbor písničky a rodinných vztahů. Jakou roli tam hrála sova? To touto báchorkou chtěl lidový autor vlastně pravit? Je tato písnička přínosná pro děti, kdy už nikdo pořádně ani neví, co to je motovidlo a jak vypadá? a href"https://www.youtube.com/watch?vI-6d2Z5qwqM" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a Nemohou takové slátaniny dělat dětem v hlavě guláš?... a nevybízí ta písnička k násilí, a tedy by měla být zakázána: Kdyby tu nebyli hosti, praskaly by v tobě kosti. a href"https://cs.wikisource.org/wiki/Studentsk%C3%BD_zp%C4%9Bvn%C3%ADk/II" rel"nofollow" https://cs.wikisource.org/ hellip /a .

  Další informace


 • Čím přesně a jak přesně se barví vlasy doma?

  Co si mám kupovat s čím máte dobrou zkušenost ?

  Další informace


 • Proč obyvatelé bytů preferují tiskárny, namísto psaní rukou?

  Jde o označení oken, na která budou aplikovány snímatelné rámy se síťkou proti hmyzu. Podle dohody správce a zhotovitelem stačí dát za dotyčné okno cedulku SÍŤ. Tak jsou srozumění všichni i zahraniční pracovníci z východu. Jde o technické zachování venkovního rozměru okna či balkónových dveří, aby po zateplení špalet zůstal prostor na instalaci sítě, včetně kliček, které to drží. A zatímco v některých bytech to dají za úkol žákyni a mají tam hezky napsáno TADY BUDE SÍŤKA, podobně u běžných obyvatel měli na kus utržené stránky ze sešitu propiskou SÍŤ podle dohody, jsou jiní, kteří svůj um své ruky svěřili tiskárnám. O velikosti zvoleného fontu jde, je vždy velký a černý na A4. Typ písma svědčí o jednorodosti výběru fontů pro tisk z Microsoftu. Když babička tam měla za oknem tužkou napsáno Síť, babička byla kdysi nějakou kapacitou ve svém profesním oboru, bohužel už není. Ale byla. A kdo jsou ti, kteří už zavrhli své písmo psané rukou? Právě na písmo se dívám a čtu. Třeba ve sklepě, na dveřích sklepní kóje bylo krásně napsáno dětským písmem TADY JE ZÁKAZ CHODIT, TADY JE TO NAŠE. A to je to, odkud se to v lidech bere, to přístrojové upozorňování, že MY, my už nepíšeme rukou. My na to máme program. Víte? Je to rychlejší. Jak to vidíte vy?

  Další informace


 • barva do tiskárny  Další informace


  Podezřele levná barva do tiskárny...  Další informace


  Jak zachránit chybný postup při instalaci tiskárny?

  Instaloval jsem známým novou tiskárnu a jelikož patřím již k PC generaci , neobtěžoval se příliš s návodem (ten přece nepotřebuju :) ). Nejprve jsem tiskárnu (resp. ovladače, zkrátka to z CD ) nainstaloval, až potom do ní (myslím, že byla dokonce zapnutá) dal cartridge a bez vyčkání 30 sekund hned vyzkoušel. (Korektní postup: dát cartridge, 30 s počkat, zapnout, nainstalovat, vyzkoušet) Od té doby bliká chybějící cartridge a počítač neregistruje tiskárnu jako funkční zařízení (při pokusu tisknout dokument se ani neobjeví v nabídce).Předpokládám, že se to dá zachránit (?) Budu muset vyjmout cartridge a odinstalovat ovladače tiskárny (jak přesně, prosím) a celý proces zopakovat? Nebo to půjde nějak jednodušeji?(Konkrétní model tiskárny - tedy myslím, že jeto HP DeskJet 2050, ale není to 100 % - ani další detaily žel nejsem s to dodat, s tiskárnou se zase shledám až za dva dny, kdy bych chtěl zpackané napravit, pročež se dotazuji.)Díky .)

  Další informace


  Jak vypnout hlídání hladiny inkoustu u tiskárny Canon MG5150?

  Používám jenom tiskárny Canon. Bohužel jsou tak dobré že jsem se zasekl na MP 610 a stále jede.U Canonů se to dělalo vždy dlouhým ( několik vteřin až desítek vteřin) stiskem tlačítka, označným červeným trojúhelníkem v kolečku.

  Další informace


  Jak se vyndá toner z hp tiskárny LaserJet 1300, nemám návod  Další informace


  Jak nainstalovat neoriginální náplň do tiskárny?Mám Epson stylus DX8450.Píše mi tocannot recognize ink cartidges

  Už jednou jsem koupila neorigin.náplně a v pohodě,ale teď mi došla černá a koupila jsem jen tu,sice tu samou značku,ale přístroj jí nechce vzít a píše mi to viz nahoře.Zkouším pořád vypínat,ale nic nepomáhá.Dá se nějak tiskárna zrestartovat?Ostatních barev je dost,ale bez černé netiskne.Děkuji za pomoc a rady.

  Další informace


  Instalace tiskarny - problem  Další informace


  Ikona tiskarny  Další informace


  Font jehličkové tiskárny? Najde se?

  potřebuji na laserové tiskárně udělat efekt jehličkové - znáte takový font? O to jak bude papír působit na omak mi nejde, pouze o ten font

  Další informace


  Emulace COM tiskárny na PC pro jiné zařízení  Další informace


  Doporuceni tiskarny A3  Další informace


  3D tiskárny  Další informace


 • Dá se pauzovací papír dát do inkoustové tiskárny??  Další informace