• Proč se říká počítačové myši myš, když vzhledově nepřipomíná ani myš, ani krysu a ani potkana? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč se říká počítačové myši myš, když vzhledově nepřipomíná ani myš, ani krysu a ani potkana?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Proč se říká počítačové myši myš, když vzhledově nepřipomíná ani myš, ani krysu a ani potkana?

 • Liší se nějak vzhledově od sebe Španěl a Arab?  Další informace


 • Proč se říká ani za živého boha?

  Běžně se slyší, že by někdo něco ne- ani za živého boha. Jak to vzniklo? :DD

  Další informace


  Nepřipomíná vám situace v ČR začátek Ukrajinské krize?

  Aneb rozděl a panuj...pan prezident rozděluje obyvatelstvo na dvě skupiny, pro a proti němu.Není lepší ho přestat řešit a snažit se spíše sjednotit? Není jedno, zda budeme se západem nebo východem? Není lepší být pro oboje stejnýmy partnery?Doplňuji:A není lepší začít vždy u sebe samotného? Začít se ptát co můžu sám udělat pro to, aby se dalo i do budoucna žít v demokracii a volnosti?

  Další informace


 • nastaveni pocitacove sitove adresy zrusit omezeni prijmu  Další informace


  Základy PC: počítačové sítě snadno a rychle  Další informace


  Zrnění Monitoru při spuštění počítačové hry  Další informace


  Test počítačové gramotnosti  Další informace


  Problém s myší (trvá i po výměně myši)  Další informace


  Poradí si laserová myš (levná do 200 Kč) s rozlišením 1600 s různobarevnými barevnými přechody na myší podložce ?

  Nejde o barvu ale o strukturu podložky.Když to nevadí optické .Laserová myš podložku nepotřebuje,ale zase si odřete stůl.Nejcitlivější je laserová myš s modrým světlem. Myš pracuje s takovým rozlišením jakým umí, nikoliv obráceně. Je uvedeno na každém obalu.

  Další informace


  Otázka pro počítačové experty:Na co je a k čemu slouží program Cheat Engine?  Další informace


  Nebezpečí počítačové policie?  Další informace


  Na jake počítačové komponenty jsou nutné ovladače?  Další informace


 • Nepřipomíná případ Babčenka až nápadně případ Skripala?

  V obou případech je vina svedena na Rusko, aniž by byly známy výsledky vyšetřování, v obou případech oběť záhadně přežije (případně se jí nic nestane), v Anglii se pachatele dohledat nepodařilo, na Ukrajině se sehnal někdo, ve finanční tísni, kdo za pár tisíc nakonec řekne cokoli..Pokud lze veřejně celosvětově beztrestně zinscenovat vraždu, tak již nelze věřit ničemu. a href"https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusky-novinar-babcenko-zije-jeho-vrazdu-zinscenovaly-ukrajin/r~88c10268641611e8ad4a0cc47ab5f122/" rel"nofollow" https://zpravy.aktualne.cz/ hellip /a Mimochodem, můžete mi říct, proč se takový člověk usadí zrovna v Kyjevě a zabývá se otázkou Krymských Tatarů, tedy zase problematikou namířenou proti Rusku, kdy se svým celoživotním postojem by se jistě nebál uchýlit i k inscenaci vlastní smrti, jen aby mohl na Rusko plivat další špínu.

  Další informace


  Je možné aby měl vzhledově neatraktivní člověk v dnešní době opravdové přátele?

  Doplňuji:Nevím, řekl bych, že jsem milý ke všem.Vždycky si každého vyslechnu a vždycky se snažím pomoct, pokud je to v mých silách.Nejsem bez chyb ale nikdy jsem k nikomu nebyl vědomě nespravedlivý, nejsem povahy hádavé či mstivé, přesto trávím většinu času o samotě, ačkoli ji nenávidím.Myslím, že má ošklivost je pro mne Kainovým znamením, která mě distancuje od dnešní společnosti.Můj pocit je, že dnešní společnost je dost tolerantní k mnoha věcem ovšem kromě ošklivosti.Proč někdo jako já musí usínat s myšlenkami na smrt?Proč není nikdo, kdo by položil ruku na rameno a zeptal se neděje se něco? Taky si někdy říkáte, že by bez vás bylo lépe? ...

  Další informace


 • Proč se říká, že je někdo jako vyvoraná myš?

  Vyvoraná myš to tedy předpokládám přežije to orání na poli, ale cítí se jako přejetá vlakem? Neví co má hned dělat a trvá jí, něž se vzpamatuje? To musí být asi pro zemědělce komický pohled tedy za předpokladu, že tak nějak toho přirovnání vzniklo? Berete podobné přirovnání jako urážku, když vás někdo takto označí?Mě tak nejčastěji označuje máma hned po ránu, kdy se ještě necítím plný energie před snídaní a tak moc nespěchám.

  Další informace


  Pokud se nevlastní matce říká macecha, tak jak se říká nevlastnímu otcovi?

  Macecha nevlastní matka otčím nevlastní otec -.Původ slov Macecha - macecha ‘nevlastní matka’. Všesl. - p. macocha, stsl. maštecha.Psl. *mat’echa je odvozeno od *mati ( :matka -vlastně zdrobnělina od stč. máti (gen. mateře), které je všesl. příp. -echa (vedle toho i -ocha, -icha, ucha), původně asi s hanlivým přídechem.Otčím - otčím. Psl. *otъčimъ je odvozeno od *otъčiti ‘učinit otcem’ od *otьcь ( :otec ´. Psl. *otьcь je zdrobnělina od *otьcь, což je původem dětské žvatlavé slovo (srov. :táta) odpovídající gót. atta (srov. germ. jméno hunského válečníka Attila, doslova ‘tatíček’) Podle Rejzkova Etymologického slovníku

  Další informace


  Nepřipomíná vám citát z 21. st. od neznámého autora tři moudré opice z 8. st. n. l.? Nevidět, neslyšet, nic neříkat .

  Jak rozumíte těmto slovům? Je správné se jimi řídit? Co tím v životě získáte? Nedívejte se - mohli byste vidět. Neposlouchejte - mohli byste slyšet. Nepřemýšlejte - mohli byste se něco naučit. Nerozhodujte se - mohli byste se rozhodnout špatně. Nechoďte - mohli byste upadnout. Neměňte se - mohli byste se změnit k lepšímu. Nežijte - mohli byste zemřít .

  Další informace


 • U které počítačové hry jste strávili nejvíce času a proč?

  Těžko odhadnout.Nejspíš Metin2 - to bude tak tři stovky hodin (já vím, nesmazatelná hanba :( )Ale asi spíš Chmatákov - to bude asi mnohem víc, měl jsem jednu dobu, kdy jsem tam trávil nezdravě moc času, celkově možná i přes 500 hodinRád bych řekl že Diablo 2, protože to byla moje druhá nejoblíbenější hra vůbec ale tam to bude s bídou kolem 150 hodinA závěrem Hidden amp Dangerous Deluxe a H ampD2, to byla hra mého dětství a dodnes moje nejoblíbenější střílečka vůbec, to bude taky asi přes 150 hodin.A proč? Protože jsem za prvé introvertní povaha, za druhé mí kamarádi (ač jich nebylo mnoho) moc ven nechodili a za třetí jsem od mala žil ve vlastním světě a měl hodně velkou představivost, takže pokud jsem něco hrál, tak jsem více času trávil představováním si, že žiju ve světě té dané hry (hlavně tedy Diabla 2) a proto mi nevadilo hrát si venku a na dvorku sám, dodnes se při vzpomínce na to usmívám a rád bych se tam někdy vrátil :)

  Další informace


 • Prepravka pro potkana  Další informace


  Je lepší klec pro potkana koupit nebo předělat starou skříň?

  Plánuji 3-5 potkánků, a klece mi přijdou dosti drahé. Navíc jsou hodně malé. Myslela jsem, že bych mohla předělat starou dřevěnou skříň - přibližná výška šířka hloubka v metrech v tomto pořadí 1,6×1×0,5. Ale prý moc dlouho nevydrží. Jaké zkušenosti a názory na to máte vy?Doplňuji:Akvárium nechci už jen z důvodu, že by nemohli šplhat. Navíc jsou o dost dražší než klece.

  Další informace