• Proč stát stále víc a víc pouští do ČR zahraniční investory????? a převádí státní majetek do rukou zlodějů ????? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč stát stále víc a víc pouští do ČR zahraniční investory????? a převádí státní majetek do rukou zlodějů ?????. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč stát stále víc a víc pouští do ČR zahraniční investory????? a převádí státní majetek do rukou zlodějů ?????

  • Pes na poušti.



    Další informace


    Co považujete za největší lákadla či taháky pro zahraniční turisty?



    Další informace


  • Exekuce na zahranicni ucet



    Další informace


  • Jak sledovat zahranicni sport na PC?



    Další informace


    Jak se do subwooferu pouští nižší frekvence?



    Další informace


  • Jak dlouho jde přežít (ztracen) na poušti s jedním velbloudem?



    Další informace


  • Je pravda, že čím víc na východ tak tím víc jsou hezčí holky a naopak, čím více na západ tak jsou hezčí kluci?

    Nejsem si úplně jistý, zda mám správně napsané čárky v otázce. -Ruské holky jsou nejhezčí. Češky jsou krásné, ale mají tendenci tloustnout a často chodit v teplácích. Ruska by nenalíčená bez podpatků a značkovych šatů nešla ani s odpadkama. Zato chlapi v Rusku jsou takový hodně sprostí, tlustí a celkově. Proto každá žena hledá svého Gošu. Naopak ze západu k nám přichází ti nagelovaní frajírci, takzvaní šamponci. Prototyp dnešního muže je můž věkově mezi 25-30 lety, snědá pleť, obarvené vlasy, oholené nohy, bisexuál. Dřív hodně byli in Italové.Co mysíte, má Rusko nejkrásnější holky? Francouzky jsou také hezké, ale třeba z mého pohledu kdybych si měl vybrat, Rusko je jasný vítěz. V Česku co mi příjde, těch tlustých holek opravdu přibývá hrozně.Vždycky mě hrozně zaráželo, že ty nejtlustší holky měly nejvíc kluků. Říká se, že o kilech to není. Proto prosím, aby odpovídali jen ti nejspíš nenormální a zdegenerovaní kterým se líbí hezké štíhlé holky.

    Další informace


    Je Islámský stát organizace nebo stát?

    Chtěl jsem se zeptat jestli Islámský Stát je opravdu státní zřízení třeba jako Česká republika nebo Slovenská republika , nebo jestli je to jen organizace třeba jako Al - Kajda . -Je Islámský Stát stát nebo organizace .

    Další informace


  • Jak se bránit sousedovi,který pouští hudbu tak nahlas,že ruší sousedy i ve vedlejším vchodu

    hlučný soused

    Další informace


    Až mi bude 18 let, můžu odejít z domu ikdyž stále studuji? Maturitu mám až v 19letech. Povolí mně to sociálka, stát?

    V 18 si můžeš jít kam chceš. Ale otázka je, jestli nepadneš na hubu .Doplňuji:modriblesk: Na koho tady řveš ?! Si tu nový, tak se podle toho chovej. Jestli si nepochopil můj příspěvek, tak to je tvoje chyba, ne moje.

    Další informace