• Uzeninove vyrobky.Jakou mate zkusennost? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Uzeninove vyrobky.Jakou mate zkusennost?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Uzeninove vyrobky.Jakou mate zkusennost?

 • Uzeninove vyrobky.Jakou mate zkusennost?  Další informace


  Proč se tak mnoho zdražuje máslo a mléčné výrobky jako takové?  Další informace


  Jakou máte myš?(u PC)  Další informace


  Jakou máte maximální rychlost stahování?  Další informace


  Jakou kategorii otázek na odpovědi.cz máte nejraději?  Další informace


  Chtěli by jste se vykoupat ve vaně, která je z jednoho kusu drahého kamene (Caijou) ? Jakou vanu máte doma?  Další informace


 • Co znamenaj tyto vyrobky?  Další informace


 • Jakou doporučujete satelitní společnost ? Zvažuji Digi Tv, máte někdo konkrétní zkušnost ?  Další informace


 • Proč je takový problém najít obratele na své výrobky, když nejsem plátce DPH..

  Prý by to bylo papírování navíc.. Jak potom mám prodávat výrobky, když každý je plátce a já ne.. Poraďte mi.. Prý bych mohla být plátce ale musela bych mít nasmouvané zakázky dopředu, ale pak bych zase byla zbytečně drahá.. Pokud zatím ptátce nejsem, tak si zase ode mě nikdo nic nenasmouvá.. Poradíte, jak to udělat??

  Další informace


  Máte někdo dobrou zkušennost s nebankovní půjčkou? A jaká to byla společnost

  potřebuju pomoct abych nenaletěla,díky

  Další informace


  Hodlám dovážet zboží (tabákové výrobky) z USA. Stanu se ihned plátcem dph? Pokud ano, jaký to bude mít vliv n

  Plátcem DPH se stanete, jakmile hodnota zboží má nad 22 Euro.Nejlépe pomohou následující odkazy. a href"http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/ocekavate-zasilku-ze-zahranici id357/" rel"nofollow" http://www.ceskaposta.cz/ hellip /a a href"http://www.celnisprava.cz/cz/clo/odbavovani-postovnich-zasilek/Stranky/default.aspx" rel"nofollow" http://www.celnisprava.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Kupujete čínské, vietnamské a z Asie pocházející výrobky, co se potravin týká? Chodíte třeba i do asijských fast foodů?

  a href"http://www.novinky.cz/ekonomika/373235-dalsi-skandal-s-cinskymi-potravinami-celnici-zabavili-maso-z-dob-mao-ce-tunga.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jakou máte barvu vlasů (otázka pro ženy a dívky)?

  poznámka1: Pokud je máte obarvené, uveďte jejich původní barvu.poznámka2: Jestliže je máte šedé, napište, jaké jste je měli za svého mládí.

  Další informace


 • Jak říkáme člověku, který neuznává domácí výrobky, ale pouze zahraniční?

  Takový člověk bude říkat. Koupil jsem si japonské auto, japonskou televizi, americký počítač, jezdíme nakupovat do Německa nebo Rakouska, naše výrobky nemají tu kvalitu jako zahraniční. Existuje nějaké označení pro takového člověka? Děkuji.

  Další informace


 • Proč nemáme také tak dobré a kvalitní výrobky?

  Zajímalo by mě, proč my Češi nemáme také tak dobré výrobky jako třeba ve Velké Británii, tam mají například velký výběr hraček, který zde u nás nemáme.... (asi to bude tím že je tam Disnylend) ale i tak..... a není to jen o hračkách samozdřejmně..... jde i o jiné produkty. I textílii tam mají hezčí výběr a podobně..... ještě sme neslyšela, že by se někdo zeptal odkud má tak hezký tričko a on by odpověděl z česka...

  Další informace


  Jakou máte nejradaději čokoládu?

  Neřekl bych že ji mám rád, ale jím ji, protože je zdravá.Hořkou, se 70% a více kakaa.

  Další informace


  Jakou deskovou hru máte nejradši?

  Doplňuji:Chci koupit nějakou pro šestiletého kluka jako dárek.

  Další informace


  Jakou barvu máte nejradši?

  Jen tak ze srandy. :-D A jakou barvu přímo nesnášíte? Co pro vás jaká barva znamená?Tak já:nejoblíbenější barva je pro mě růžová ale taková hezká svěží růžová, ne miminkovská.ale jinak mám ráda všechny barvy, můj šatník obsahuje všechny barvy na které se dá vzpomenout. Takže žádnou neoblíbenou barvu nemám.jinak pro mě žlutá barva symbolizuje štěstí, veselost, červená lásku, černá smutek a smrt, bílá čistotu a nevinnosti a také svatbu. Modrá vodu a krásu, zelená přírodu a svěžest....a už nevím.:-DA teď vy. Máte to stejně?

  Další informace


 • Říká se, že mléko a mléčné výrobky jsou nezdravé? Proč jsou nezdravé, kvůli jaké látce? To že zahleňují je známé.

  a syrovátka, kde je mléčná bílkovina je zdravá?

  Další informace


 • Jakou zeleninu pes nesmí a jakou může?

  Kdysi jsem našla na internetu seznam, ale moc jsem ho neřešila, protože náš pes zeleninu nežral. Od prosince ale máme doma štěňátko, které zeleninu přímo miluje. Chtěla bych se zeptat, která zelenina, nebo ovoce psovi neublíží (protože sežere úplně všechno :D) a může se mu občas dát. Děkuji předem za odpovědi )

  Další informace